Dodaj do ulubionych

Przepowiednie…

24.12.22, 04:22

Przepowiedziała również dojście do władzy przez Władimira Putina oraz wojnę Rosji z Ukrainą. Według jej przepowiedni konflikt zakończy się 2027 roku i "dopiero ósmy prezydent Ukrainy będzie w stanie uchronić swój kraj przed katastrofą". Jako ciekawostkę można podać, że Wołodymyr Zełenski jest siódmym prezydentem Ukrainy od czasu uzyskania przez kraj niepodległości.

Co Baba Wanga przewidziała na 2023 rok?

Przepowiednie na najbliższe 365 dni nie napawają optymizmem. Oto one.

Duży kraj przeprowadzi test broni biologicznej
Lekarze mają przeprowadzić szereg eksperymentów na ludziach, które doprowadzą do śmierci nawet setek tysięcy osób. W laboratoriach ma powstać wirus pokroju "kolejnej cholery czy dżumy".
Obserwuj wątek
  • jutta_t Re: Przepowiednie… 24.12.22, 04:24
   Narodziny zostaną zakazane
   W nadchodzących miesiącach mają zostać zakazane narodziny, a ludzie zaczną być hodowani w laboratoriach. Decyzja o tym, kto ma przyjść na świat, będzie należała do wysoko postawionych osób.

   Rozpocznie się wojna jądrowa
   Mają w niej zginąć trzy miliardy ludzi, a kolejne trzy umrą z powodu głodu, promieniowania i wojen.

   Z Syberii nadejdzie nowy śmiercionośny wirus
   Winne jest globalne ocieplenie, które prowadzi do roztapiania się lodowców i uwalniania różnych patogenów.

   Ziemia zmieni swoją orbitę
   To ma doprowadzić do kolejnych zmian klimatycznych. Baba Wanga wspominała również o "solarnym tsunami", które doprowadzi do "nastania ciemności", a dokładnie do masowych przerw w dostawie prądu.
  • jutta_t Re: Przepowiednie… 24.12.22, 04:25
   Wybuchnie elektrownia atomowa
   W związku z wojną w Ukrainie większość osób uważa, że może chodzić o Zaporoską Elektrownię Jądrową, w pobliżu której toczą się walki.

   Baba Wanga. Przepowiednie na kolejne tysiąclecia

   Jeśli uda nam się przeżyć 2023 rok — a patrząc na przepowiednie Baby Wangi, nie jest to wcale takie pewne — to tak rysują się kolejne tysiąclecia:

   2025 – Europa zacznie się wyludniać.
   2028 – ludzkość wyląduje na Wenus.
   2043 – Europa zostanie zislamizowana.
   2088 – Pojawi się nowy wirus, który będzie sprawiał, że człowiek zestarzeje się w ciągu kilku sekund.
   2125 – agencja kosmiczna na Węgrzech odbierze sygnał z kosmosu. Baba Wanga powróci.
   2167 – powstanie zupełnie nowa religia, która zyska popularność na całym świecie.
   2183 — kolonia na Marsie stanie się samowystarczalna i będzie się domagała suwerenności.
   2196 – rasy europejskie i azjatyckie wymieszają się, przez co powstanie nowa rasa euroazjatycka.
   2221 – ludzie odkryją coś przerażającego w kosmosie (nie jest sprecyzowane, co dokładnie).
   2273 – genom europejsko-azjatycki zmiesza się rasą afrykańską, tworząc rasę afroeuroazjatycką.
   2288 – odkryte zostaną podróże w czasie.
   2378 – pojawi się nowa rasa ludzi.
   3797 – życie na Ziemi wyginie. Będziemy żyć w koloniach na innych planetach.
   4304 – zostanie odkryte uniwersalne lekarstwo na każdą chorobę.
   4509 – ludzie zaczną być w stanie rozmawiać z Bogiem, dzięki nowo odkrytemu zmysłowi moralnemu.
   4599 – nieśmiertelność stanie się normą w społeczeństwie.
   5079 – nadejdzie koniec świata.
  • mala200333 Re: Przepowiednie… 24.12.22, 06:01
   Nieciekawie…
  • jutta_t Re: Przepowiednie… 05.01.23, 20:51
   Uwidim skazał slepoj…
  • mala200333 Re: Przepowiednie… 06.01.23, 13:13
   Rosyjski szaman Artur Cybikow, który chętnie wypowiada się w propagandowych mediach, zapewnia, że w tym roku Alaska i Kalifornia "staną się częścią Rosji". Jednocześnie szaman wierzy, że teraz w jego kraju następuje "dobrobyt".
   • mala200333 Re: Przepowiednie… 06.01.23, 13:14
    Zastępcę Najwyższego Szamana Federacji Rosyjskiej Artura Cybikowa cytują propagandowe rosyjskie media. Powiedział on, że w "niedalekiej przyszłości" Stany Zjednoczone zostaną podzielone na kilka części, niektóre państwa będą miały własną suwerenność
    • mala200333 Re: Przepowiednie… 06.01.23, 13:14
     A części kraju, takie jak Alaska i Kalifornia, "wrócą do Federacji Rosyjskiej", choć Kalifornia nigdy nie była jej częścią. Zastępca najwyższego szamana Federacji Rosyjskiej wypowiedział się także o wojnie w Ukrainie
     • mala200333 Re: Przepowiednie… 06.01.23, 13:15
      Jego zdaniem, Ukraina to "biedny, cierpiący kraj, nasz sąsiad". Nie doprecyzował jednak, kto powoduje, że Ukraina cierpi. Mówił natomiast, że Ukraina "wkracza do rosyjskiego świata z poważnymi konsekwencjami" – powiedział
      • mala200333 Re: Przepowiednie… 06.01.23, 13:15
       W naszej Federacji Rosyjskiej jest wzrost i dobrobyt. Cały świat będzie patrzył, a nasza Rosja jest lokomotywą powstania, rozwoju cywilizacji rosyjskiej i zbawienia całego świata - wyjaśnił szaman
       • mala200333 Re: Przepowiednie… 06.01.23, 13:17
        Z kolei szamani w Peru przepowiadają, że wojna w Ukrainie zakończy się w 2023 r., a traktat pokojowy zostanie podpisany do sierpnia. - Wszystko to się uspokoi. Przyjdzie pokój, spokój. To właśnie widzieliśmy - powiedział szaman Cleofe Sedano, którego cytuje agencja Reuters.
  • jutta_t Re: Przepowiednie… 06.01.23, 21:27
   Tym razem Jackowski mówił o przepowiedni dla mieszkańców Rzeszowa. W ponurej wizji ujrzał uciekających rzeszowian. Dlaczego mieliby opuszczać swoje domy? Słynny jasnowidz uważa, że Rosjanie użyją w Ukrainie broni biologicznej, a jedna z rakiet może trafić w elektrownię atomową.
   Boje się tego powiedzieć. Rzeszów to może być rejon, w którym ludzie na własną rękę będą wyjeżdżać. Będą wyjeżdżać, ponieważ będą się czegoś bali. Będą wyjeżdżać nie na stałe, a z myślą, że wyjadą na jakiś czas. Ci, którzy wyjadają i będą chcieli wrócić, będą mieli problem - przekazał Jackowski w rozmowie z "Super Expressem".
  • jutta_t Re: Przepowiednie… 06.01.23, 21:28
   Profeta przeczuwa również, że wyborów nie będzie. Jackowski zapowiedział rządy Komisji Tymczasowej.
   Dla nas nie będzie to miało żadnego znaczenia, kto wygra i jaka siła będzie rządzić. My będziemy mieli zupełnie inne kłopoty. Wcale nie jest takie pewne czy nasz kraj, poszczególne regiony zachowają w przyszłości suwerenność. Ja mówię coś, co nie ma sensu, ale proszę pamiętać, że dwa lata temu mówiłem o tym, że będzie wojna i też wtedy to nie miało sensu - podsumował jasnowidz, cytowany przez "SE".
  • jutta_t Re: Przepowiednie… 06.01.23, 21:29
   W 2021 roku w grudniu problemem był COVID - on nadal jest ten problem, tylko już w trochę innym wymiarze. Wtedy mówiłem, że grozi nam wojna. Mamy tę wojnę. Mówiłem też, że grozi nam kryzys no i mamy ten kryzys. Ja życzyłbym państwu i sobie, żeby ten 2023 był lepszy, ale jeśli mam mówić o swoich poczuciach, to chcę powiedzieć, że rok 2023 będzie rokiem konfrontacji. Problemy, które są od 2020 roku nie są zakończone. Niestety ten rok będzie najgorszym rokiem od czasu kiedy ja, a wiele lat już przepowiadam różne rzeczy jako jasnowidz, będzie rokiem konfrontacji - powiedział w wywiadzie dla Telewizji WP popularny jasnowidz.
  • jutta_t Re: Przepowiednie… 07.01.23, 16:22
   Największym problemem z jakim przyjdzie nam mierzyć się w nadchodzącym roku, zdaniem jasnowidza Gabriela będzie przyroda. W swoich wizjach profeta tak opisuje najbliższą przyszłość:
   Możemy spodziewać się najgorszego. Wystąpią ulewne deszcze, które zaleją miasta. Właśnie wtedy uświadomimy sobie, że zmian klimatu nie da się już powstrzymać. Społeczeństwo będzie przerażone, jednak politycy zbagatelizują tę kwestię
  • jutta_t Re: Przepowiednie… 07.01.23, 16:23
   Jasnowidz przestrzega właścicieli domów i sugeruje, że powinni w porę pomyśleć o ubezpieczeniu swojego dobytku. Szalejące wichury i ulewne deszcze jakie przepowiada, mogą bowiem odebrać nam dorobek życia zaledwie w kilka godzin.
   Profeta uprzedza też przed kłótniami i zawiścią wobec bliskich jakim możemy ulec jeśli będziemy zbyt pamiętliwi
  • jutta_t Re: Przepowiednie… 07.01.23, 16:24
   Ludzie zaczną się nawzajem rozliczać ze wszystkiego. Wybuchną awantury, podczas których wypowiemy najgorsze słowa. Nie będzie można ich cofnąć, a "przepraszam" może po tym nie wystarczyć - opowiada o swoich wizjach.
   Oczywiście do słów jasnowidzów należy odnosić się z dystansem. Niejednokrotnie ich wizje nie mają żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości.
  • jutta_t Re: Przepowiednie… 08.01.23, 02:28
   Gdańsk. Gdynia. Sopot. To nic nie znaczy. Bardzo deszczowy, tak mi się skojarzyło. Wie pan co, ja sam widzę, że to jest nienormalne, co ja mówię. Nie rozumiem jednej rzeczy: Gdańsk, w ogóle Trójmiasto, nie rozumiem tego, co powiem, ale powiem to w dwóch alternatywach. Albo chwilowo w Gdańsku ktoś będzie sprawował władzę ogólnopolską albo z Gdańska ktoś będzie wybrany do bardzo ważnej władzy w Polsce - przekazał profeta w rozmowie z "Super Expressem".

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka