Dodaj do ulubionych

Przepowiednie siostry Łucji

26.12.22, 19:32

Przepowiednie siostry Łucji

To właśnie podczas pobytu w zakonie zdecydowała się ujawnić dwie pierwsze tajemnice – część tego, co miała usłyszeć podczas objawień w Fatimie. Pierwsza z nich była wizją piekła.

— Pani Nasza pokazała nam morze ognia, które wydawało się znajdować w głębi ziemi, widzieliśmy w tym morzu demony i dusze, jakby były przezroczystymi czartami lub brunatnymi węgielkami w ludzkiej postaci — tak wizję opisywała siostra Łucja.

Druga część tajemnicy była przepowiednią wybuchu II wojny światowej, a Maryja miała domagać się poświęcenia jej Rosji.

Najwięcej kontrowersji wywoływała jednak ostatnia część, której Łucja długo nie chciała ujawnić. Narosło wokół niej mnóstwo teorii spiskowych i spekulacji.
Obserwuj wątek
  • jutta_t Re: Przepowiednie siostry Łucji 26.12.22, 19:32
   Zakonnica spisała ją w 1944 r., dostęp do niej mieli papieże i kardynałowie, ale dopiero Jan Paweł II w 2000 r. zdecydował się ją ujawnić. Tajemnica mówiła o "Biskupie odzianym w biel, który wspina się na górę i tam, pod krzyżem, zostaje zabity z broni palnej". Miało to być nawiązanie do zamachu na Jana Pawła II 13 maja 1981 r., dokładnie w rocznicę pierwszego objawienia w Fatimie.

   Na pamiątkę tamtego wydarzenia nasz papież podarował sanktuarium w Fatimie łuskę pocisku, który wystrzelił w jego kierunku turecki zamachowiec Ali Agca.
  • jutta_t Re: Przepowiednie siostry Łucji 26.12.22, 19:33
   Co czeka nas w 2023 r.? " Będziemy mieli do czynienia z ruchami skorupy ziemskiej"

   Także w ostatniej części swoich przepowiedni zakonnica podzieliła się przerażającymi wizjami przyszłych dziesięcioleci. Zdaniem znanej na całym świecie zakonnicy w 2023 r. dojdzie do III wojny światowej.
  • jutta_t Re: Przepowiednie siostry Łucji 26.12.22, 19:34
   Rosja zaatakuje Chiny, a walka między państwami doprowadzi do globalnych zniszczeń — przewiduje dos Santos i podkreśla, że użyta podczas wojny zostanie broń jądrowa.

   "Kataklizmy wywołają panikę i tyle nieszczęść, że dalsze prowadzenie działań wojennych będzie niemożliwe. Nie pojawią się jednak od razu i z takim samym nasileniem. Będziemy mieli do czynienia z ruchami skorupy ziemskiej, powoli nasilającymi się aż do niezwykle gwałtownych wstrząsów. Będą one przybierały na sile, aż wulkany zaczną wybuchać" — napisała zakonnica w przepowiedni.

   Osobny fragment w tekście Łucja poświęciła... Polsce. Jej zdaniem nasz kraj, jako jedyny uniknie zniszczeń podczas toczących się na planecie wojen.

   — Od Polski zależeć będzie przyszłość Europy. W niej rozpocznie się odrodzenie świata przez ustrój, który stworzy — przez nowe prawa, zgodne z prawem Bożym. Polska w swoich granicach będzie realizo­wać prawo Boże, gdyż dość zaznała krzywd, niesprawiedli­wości, zbrodni i bezprawia — opisuje Łucja dos Santos.

   Nasz kraj po zakończeniu III wojny światowej ma się stać liderem politycznym i zbudować "dom braterstwa dla wszystkich narodów". Oznacza to, że stanie się miejscem, w którym schronienie znajdą skrzywdzone i potępione osoby z całego świata.
   • jutta_t Re: Przepowiednie siostry Łucji 09.01.23, 23:29
    Zdaniem znanej na całym świecie zakonnicy w 2023 r. dojdzie do III wojny światowej.


    Prawie jest!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka