Dodaj do ulubionych

~~~~~ Co się dzieje z młodzieżą w Polsce? ~~~~~

14.03.23, 18:49
Szokujący film pojawił się we wtorek 14 marca na portalu słowopodlasia.pl. Na nagraniu widać, jak dwóch sprawców katuje leżącego na ziemi nastolatka. Obaj skaczą po nim i kopią go w głowę, pomimo iż ten prosi, aby przestali. Z informacji dziennikarzy portalu wynika, że do zdarzenia doszło przy ul. Górnej w Białej Podlaskiej. Ze słów, które padają na nagraniu można wywnioskować, że oprawcy chcieli od swojej ofiary pieniędzy. Napastnicy to nastolatkowie, podobnie jak ich ofiara. To kolejne w ostatnich dniach podobne nagranie z udziałem młodych, agresywnych osób, które pojawiało się w sieci.

Jak pokazują wydarzenia ostatnich tygodni fala przemocy i agresji wśród młodzieży może prowadzić do tragedii. W wyniku podobnego ataku śmierć poniósł 16-letni Eryk z Zamościa. Został zakatowany przez nastoletnich oprawców w środku dnia w centrum miasta, tuż pod kamerą miejskiego monitoringu. Kolejna historia dotyczy nastolatków z Pruszkowa, którzy również zarejestrowali na nagraniu swoje przestępcze zachowanie.

Religia w szkołach z nauczaniem : Kochsj Bliźniego jak siebie samego a tu…
Obserwuj wątek
    • black_jotka Re: ~~~~~ Co się dzieje z młodzieżą w Polsce? ~~~ 14.03.23, 18:51
      Kryzys autorytetów i wartości ma zbrodnicze konsekwencje. W Pruszkowie grupa nastolatków pobiła i przypalała papierosami bezbronnego chłopaka. Musimy powstrzymać deprawację młodego pokolenia. Każdy rodzic musi mieć pewność, że jego dzieci są bezpieczne, gdy idą do szkoły. Niedawno przeżywaliśmy tragedię z Zamościa, gdzie trójka nastolatków brutalnie zamordowała młodego Eryka. Zwróciłem się wówczas do prokuratora krajowego, by wszyscy zwyrodniali sprawcy odpowiadali na podstawie Kodeksu karnego. Zrobię wszystko, by zostali surowo osądzeni – informował wczoraj Marcin Romanowski, podsekretarz stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka