Dodaj do ulubionych

Co się dzieje z młodzieżą?

15.03.23, 17:45
Cyt: - Ej, Dawid, nie masz psychy włączyć (tytuł wulgarnego utworu) w kościele - podkręca jego znajomy. - Ja nie mam? - odpowiada bohater nagrania, po czym zaczyna przechadzać się pomiędzy ławkami z telefonem, z którego na cały regulator puszcza wulgarną piosenkę. Wszystko w trakcie mszy

Katowanie na ulicach rówieśników, filmowanie tego, … co się dzieje???
Obserwuj wątek
  • black_jotka Re: Co się dzieje z młodzieżą? 16.03.23, 19:23
   Wszystko wydarzyło się w piątek 10 marca w okolicach centrum handlowego w Jaworznie. Wstrząsające nagranie opublikowano we wtorek wieczorem w serwisie Wykop. Na drastycznym filmie widać, jak jedna z dziewczyn bije inną nastolatkę. Ofiara ma już całkowicie zakrwawioną twarz, a agresorka nadal zadaje jej ciosy.

   Okazało się, że dziewczyny zaatakowały 16-latkę w miejscu odosobnionym dla przechodniów, na parkingu podziemnym galerii handlowej, gdzie nie było monitoringu. Dotkliwie pobita nieletnia, w obawie przed groźbami, nie przyznała się rodzicom.
  • black_jotka Re: Co się dzieje z młodzieżą? 17.03.23, 22:37
   Sytuacja z Niechanowa pod Gnieznem wywołała ogromne emocje. W tamtejszym ośrodku wychowania i szkolenia młodzieży nagrano bardzo brutalne sceny. Podopieczni pokłócili się między sobą i grupa postanowiła wymierzyć sprawiedliwość jednemu z nich. Incydentowi przyglądał się świadek, który nagrał wideo.
   Wideo z ośrodka to materiał dla widzów o mocnych nerwach. Jeden z podopiecznych ośrodka dla trudnej młodzieży zaatakował swojego kolegę. Na trwającym ponad 5 minut filmiku nastolatek wyładowuje się na swojej ofierze. Chłopak zadawał ciosy pięścią w brzuch, bił drugiego nastolatka po twarzy i obrzucał wyzwiskami. Co gorsza, świadkowie zdarzenia reagowali, podjudzając oprawcę. Chcieli, aby uderzał jeszcze mocniej.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka