A my dalej 2 w 1... 3 dzień po i zero objawów...
Ja 2 dzień po i także żadnych znaków zbliżającego się porodu... Ale jutro idę do szpitala,może coś z tego wyjdzie?... Czekam i pozdrawiam oczekujące...
, narazie nie ma żadnego zagrożenia, mam kontrole ktg i jestem badana co drugi dzień. Więc po co patologia? Podzielcie się swoim doświadczeniem. A może na patologii jest się pooddawanym specjalnym "zabiegom" mającym na celu przyspieszenie porodu - np masaż. Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie
ja po prostu tam byłam - nic mi nie robiono poza bad. ginekologicznym (1 raz), usg dopplera (1 raz), ktg (1 raz) i udt (3 razy dziennie wg standardowych procedur). Profilaktycznie morfologia (miałam anemię) i z kompletem badań wyszłam na 10 dni do domu, zeby wrócić jak zacznę rodzić. Trafiłam tam
gratki :) a kalkulatorów jest mnóstwo :) -- http://ebobas.pl/rozwoj/zobacz_wszystkie/1/3024?utm_source=ebobas_ksiazeczka&utm_medium=bbcode_widgets&utm_campaign=bbcode_widgets https://ebobas.pl/widgety/get/754
10 lutego urodziłam martwe dziecko. do dzisiaj nie jest znana przyczyna.chciałam uzyskać porade jak przygotować sie do nastepnej ciąży aby taka sytuacja już sie nie zdażyła.nadmieniam że przez całą ciąże czułam się dobrze,nic mi nie dolegało i nagle 8 dni poterminie poszłam na kolejna wizyte
Pierwsze dziecko przenosiłam 8 dni.Jeździłąm regularnie na KTG z torbą oczywiście. Miałam wrażenie że już zawsze będę w ciąży. Poród był dla mnie wielką ulgą, bo to czekanie może wykończyć. A
14 tydzień -- https://www.suwaczki.com/ https://www.suwaczki.com/tickers/xrotskjoxpwvbbs5.png
moje ma już 135 dni ale ciążę liczy się od ostatniej miesiączki, więc dzisiaj kończę 22 tydzień -- niedźwiedziątko w drodze :)
hehe:) grosze był na etapie embrionalnym:)) teraz już ma jakieś 18-19 centymetrów, rączki, nóżki, wszystkie paluszki, więc jakoś już tak głupio mówić o nim groszek..;) a z muzyką, to chyba nie ytlko na dziecko dobrze wpływa hehe:) przysiegam!! zupełnie innej muzyki zaczęłam łaknąć w ciąży
Nie daje różnicy, jeśli ciągle liczysz jednym i tym samym systemem. Wtedy naprawdę nie ma znaczenia czy jest 8+0 czy 8+1. Najważniejsze to wiedzieć kiedy kończysz kolejny tydzień.
+0), w pon 7 tydz plus pierwszy dzień następnego (7+1). Termin z usg jest czysto orientacyjny, nie mówi w którym tygodniu jesteś, tylko któremu tygodniowi statystycznie odpowiada wielkość zarodka. Dzięki temu można poznać, czy ciąża się rozwija, czy dziecko nie przybiera za mało na wadze itd.
dzisiaj odebrałam wynik badania, jestem w 15 tygodniu ciąży. TSH 1,18 (0,4 - 4,0) ft3 2,72 (1,5 - 4,1) 25,45% ft4 1,08 (0,8 - 1,9) 46,92% co myślicie o tym wyniku? ogólnie czuję sie dobrze, wiem ze endo nie zleci zmiany dawki, patrzy na normy a te są zachowane:) pzdr Lika
Miałam urodzić w 34tc (skracanie i rozwieranie się szyjki) - nakazane 2 tygodnie leżenia i chyba za dobrze mi poszło, bo jestem już 4 dni po terminie (41tc) i nic nie zapowiada zbliżającego się porodu... Już prawie od dwóch miesięcy słyszę, że może się to zdarzyć lada dzień! Wiem, że to głupie