szarmszejk123 napisał(a): > Ja zimą w Apulii zawsze choruję, ta wilgoć wchodzi ci w kości i telepiesz się n > awet przy +15 , coś okropnego. To po co tam siedzisz?
Ja zimą w Apulii zawsze choruję, ta wilgoć wchodzi ci w kości i telepiesz się nawet przy +15 , coś okropnego.
Jest taka plaża w okolicach Torre Lapillo w Apulii, ukryta za skałami, gdzie nigdy nie ma ludzi. To ta :p
śmieci wszędzie, zaczyna wyglądać lepiej niz Apulia pod kątem rozwoju. Czarnogóra i BiH w ciągu paru lat, nie wiem czy same czy korzystając z jakis funduszy, odnowiły taka ilosc dróg ( nowy asfalt, pobocza, infrastruktura) ze jestem w szoku. Dalej piękna przyroda i dzikie gory ale teraz bardziej
homohominilupus napisała: > Czy te liście to to samo co hiszpańska acelga czy inna borraja? Jak ja tego nie > lubię! Cime di rapa - po angielsku broccoli rabe. U nas dostępne bez problemu. Gorzkie ale dobre. A o orecchiette con cime di rapa jako o narodowym daniu w Apulii
Nie wiem, w Apulii dzieci ważących za dużo jest niewiele poniżej 40%, to bardzo dużo i to widać na plaży, na placach zabaw. Mnie się to bardzo rzuca tam w oczy, bo ani w NL ani w BE nie widuję tak wielu grubych dzieci.. w szkole córki takich dzieci jest garstka, na palcach jednej ręki można
Bez tlumow to faktycznie bedzie ciezko. Chcesz tam leciec samolotem? Bo wtedy calkowita cena bedzie dosc mocno zalezec od kosztu przelotow - ale z drugiej strony moze tanimi liniami moglibyscie leciec do mniej obleganej czesci Wloch? Caly dol buta czyli Kampania, Apulia, Bazylikata i Kalabria sa
Tak! W listopadzie trochę ludzi było, ale popływałam sobie - sama. Niesamowite miejsce. Wpłynęłam do jaskini, poleżałam na wodzie z tym widokiem w górę.
Niech zwrócą, to ważne, inaczej będą wyciągać z szafy wilgotne, zimne ciuchy..
Marynarze, uznając św. Mikołaja za patrona, roznosili opowieści o jego łasce i ochronie daleko i szeroko. Kaplice św. Mikołaja budowano w wielu portach morskich. Wraz ze wzrostem jego popularności w średniowieczu, stał się patronem Apulii (Włochy), Sycylii, Grecji i Lotaryngii (Francja), a także
A przynajmniej włoskiego :p tam po angielsku nawet piwa nie kupisz na stacji benzynowej ( to moje osobiste doświadczenia z zadupia w Apulii, więc wyobrażam sobie, że na sycylijskim zadupiu może być tylko gorzej:p)
podaje się w różnych daniach regionalnych, takich jak cocuzze alla puviredda gotowane z oliwą z oliwek, solą i ziołami z Apulii ; jako torta di zucca z Ligurii lub torta di zucca e riso z Emilii-Romanii , gdzie z dyń robi się farsz do ciasta z masłem, ricottą , parmezanem , jajkiem i mlekiem; oraz jako
podaje się w różnych daniach regionalnych, takich jak cocuzze alla puviredda gotowane z oliwą z oliwek, solą i ziołami z Apulii ; jako torta di zucca z Ligurii lub torta di zucca e riso z Emilii-Romanii , gdzie z dyń robi się farsz do ciasta z masłem, ricottą , parmezanem , jajkiem i mlekiem; oraz jako