szukam dobrego alergologa we Wrocławiu... Chodzi mi dokładniej o takiego lekarza który będzie miał spore pojęcie o astmie. Bede wdzieczna za namiary na takiego speca :)
Witam, Stwierdzono u mnie astme (lekarz pierwszego kontaktu). Jednak lekarz ten nie zalecil innych badan ani wizyty u specjalisty. Dla mnie to dziwne, nie chce polykac lekow przed potwierdzeniem astmy przez specjaliste. Mozecie polecic do kogo sie wybrac? Czy jak mam dodatkowe ubezpieczenia to
ciekawe na jakiej podstawie ten lekarz to stwierdzil astma to choroba zwiazana z alergiami wiec zaczyna sie od testow na alergeny ann pisze o dosc ostrych przypadkach, a twoj jakby byl ostry to bys juz dawno byla na izbie przyjec bo atak astmy to nie zart, moze poprostu masz tendencje
Szukam lekarza, kóry dobrze leczy astmę - proszę o podpowiedz
Dr Chojnacki- były komendant szpitala wojskowego. Chyba w soboty lub niedziele przyjmuje na Glazera.Szkoda , że nie ma Go w Przemyślu. Przydałby się taki na dyrektora szpitala na Monte. na pewno nie byłoby tyle długów. Atak poza tym, to bardzo dobry alergolog i internista.
Mam dwa pytanie do mam dzieci biorących na stałe leki wziewne: 1. Czy zauważyłyście po kilku latach przyjmowania wziewów aby dziecko częściej chorowało na krtań? Moje jest w drugiej klasie i od kilku ładnych lat bierze wziewy. Na początku choroby były zapalenia oskrzeli, teraz jest ok, astmę ma
Mieliśmy podobnie jak Ty. Odstawiliśmy wszystkie te leki -- misiedlakazdego.blox.pl/html
moja przyjaciolka ma problem, podejrzewa dziecko o astme ale nie wie do jakiego lekarza sie zwrocic zeby potwierdzil lub wykluczyl. pediatra nic nie robi w tej kwestii. moze zna ktos dobrego specjaliste na teranie trojmiasta? pozdrawiam serdecznie -- Madzia mamcia
alergolog ,pulmolog
Wlasnie sie dowiedzialam ze jestem w ciazy ale wizyte u alergloga mam dopiero za tydzien i nie wiem czy moge brac dyski czy moze to zaszkodzic?
Mi lekarz zalecił tylko odstawienie sterydów
Czy możecie poradzić coś jako lek przeciwbólowy i przeciwzapalny (ból barku). Mam astmę i miałam atak po leku zawierającym salicylany. Czy w zwiazku z tym próbować coś typu Voltaren, Dicklofenac, czy też prawdopodobieństwo kolejnego ataku jest zbyt duże i stosowac tylko środki miejscowe?
To nie wiem co zrobię, środki miejscowe nie działają, tylko apap? Jak mam wytrzymać, skoro nawet spać nie umiem, bo ból jest najgorszy przy leżeniu (oczywiście nie na tym chorym ramieniu ale w ogóle) :(((
pilnie potrzebuję dobrego lekarza który zna się na problemach z alergią i oskrzelami.
bardzo wielkie dzięki
Neptunka, moje dziecko nie ma takich problemów (ale inne tak, AZS), ale mam podobne wątpliwości jak Ty, bo lekarze zbyt łatwo szafują tymi wszystkimi sterydami i innymi cudami które nie są obojetne dla organizmu dziecka, i przepisuja je na stałe. Ja osobiscie, ale to ja, nie zgodziłabym się na
u nas jest dokładnie to samo 4-latek bardzo ruchliwy nigdy nie łapią go sapki, identycznie choruje jak opisałaś. Alu u nas pani doktor nie stwierdziła jednoznacznie astmy, wskazała jednak, że jest ona możliwa. To czy ma już astmę czy jeszcze nie nie jest ważne ponieważ leczenie dzieci z takimi
Witam Państwa!!! Mam do sprzedania smalec z borsuka, jest to naturalny lek który pomaga w dolegliwościach z astmą! Wiele osób już do mnie dzwoniło i dziękował za to, że smalec z borsuka pomógł im lub ich dzieciom. Poniżej znajduje się link gdzie mogę Państwo kupić smalec z borsuka! To naprawdę
serdecznie polecam!