14 611 wyników w czasie 207 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Noc Świętojańska

Gatunek ma długą tradycję wykorzystywania leczniczego. Wymieniany jest przez Dioskurydesa jako lek ułatwiający usuwanie wydzieliny z dróg oddechowych i składnik opatrunków stosowanych przy wybitych palcach lub ranach palców. Nicholas Culpeper w XVII wieku opisywał paprotkę jako lek pobudzający

Upały

Nie jest to nowość, ale warte przypomnienia: https://szczeciner.pl/termometry-poszybowaly-ale-lekarze-ostrzegaja-to-nie-tylko-przyjemne-cieplo/57020/ termometry-poszybowaly-ale-lekarze-ostrzegaja-to-nie-tylko-przyjemne-cieplo "Eksperci podkreślają, że nagłe przejście z chłodu do niemal

Re: Polacy bezlitośni dla rządu. Ochrona zdrowia.

przewlekłe, wiesz ile kosztuje leczenie astmy? Czemu nie postulujesz żeby leczenie było pełnopłatne, w końcu to chodzi o bezpieczeństwo okołoporodowe polskich dzieci. Może darujmy sobie nieprawdopodobne drogie immunoterapie chorych na nowotwory, albo zróbmy odpłatność na chemię celewaną w końcu najważniejsze

Re: Polacy bezlitośni dla rządu. Ochrona zdrowia.

przepisów dotyczących recept (które są obowiązujące od dobrych paru l > at), czy programu leczeńia dla astmy. > Moze mniej czytania i przejmowania się porodowkami dla obcych kobiet a więcej z > ajęcia się dzieckiem urodzonym, które ma się we własnym domu. Nie, nie wystarczy. I jak

Re: echh, Aramis syn Miszcza(*)

to byl cholernie inteligentny kot, kocie iq duzo powyzej przecietnej, filar ferajny, wychowal Siostry B, zajmowal sie Umpa Lumpa, Bursztyn (*) byl miesniakiem, a Aramis wrazliwcem, ale tez dzikusem, niedomagal tarczycowo ale podawanie mu regularnie pigulek bylo niemozliwe, potem objawila sie astma

Re: Leki - termin ważności

majenkirr napisała: > 2 miesiące?😏 Ja kiedyś na dnie szafy znalazłam stary inhalator na astmę, przet > erminowany od lat. Działał jak świeży😉 > W jakim sensie dzialal?

Re: Leki - termin ważności

2 miesiące?😏 Ja kiedyś na dnie szafy znalazłam stary inhalator na astmę, przeterminowany od lat. Działał jak świeży😉 -- 🐶🐶🐱🐱🐓

Re: Grzybowe epigramaty

przeciwwskazanie dla osób osłabionych (w złej kondycji), chorych na astmę, cierpiących na niedomagania lub choroby serca, wątroby i nerek oraz dla osób zażywających leki

Re: Płakać mi się chce:/

Ja też mam astmę i miałam krztusiec. Pomagał, niestety, tylko steryd wziewny (comboterol w dużych dawkach), który hamował odruch kasłania i trochę go spłycał. Żaden antybiotyk, inhalacje, leki na kaszel nic nie dawały, no chyba że inhalator ze sterydem. U mnie każdy atak powodował gwałtowne wymioty

Re: Płakać mi się chce:/

Próbowałam. Lekarz naprawdę się przejął :), teraz jestem po przetestowania połowy apteki już na etapie "żadnych aptecznych syropów/inhalacji/imbirów/czosnków" (wszystko mnie dodatkowo okrutnie podrażniało). Mam doraźnie wziew typowo na astmę (działa), mam nie sobie na bieżąco kaszlnąć w celu

Mistrzowskie ruc_anie wyborców bez mydła (początek wątku)

ekonomicznych tak zwane „koszty społeczne węgla” i wpływ zanieczyszczeń na zdrowie. Od teraz w tabelkach liczy się wyłącznie bezpośredni koszt dla biznesu, a nie to, ile później pójdzie na leki na astmę czy choroby serca. Rachunek wystawiony na stacji i w przychodni Obiecane $2400 oszczędności przy zakupie

Re: Ulewanie i gwizdanie

Nie czekaj z wizytą u pediatry, takie świsty występują przy astmie, a to niebezpieczna choroba. Jak u Was z zanieczyszczeniem powietrza? To też może mieć znaczenie. W każdym razie pediatra na cito. Ja bym jeszcze nagrała to gwizdanie, bo u lekarza może akurat nie wystąpić albo nie tak silne

Re: ludzie boją sie zaminników leków?

Jakie snobowanie? Jeżeli lek oryginalny działa dobrze a zamiennik nie, to mam zdanie, jakie mam. Chętnie bym kupiła dla dziecka z alergiani i astma zamiennik za 10 zł a nie 45, no ale cóż.

1 2 3 4 5 6