wislok1 napisał: > Ja sie z toba calkowicie zgadzam, ale sad MUSI udowodnic, ze wiedzial... > > Wiadomo, ze handlarz z Polski jest w zmowie z podstawionym handlarzem od ktoreg > o kupil wyrejestrowane na Zachodzie autoauto i handlarzem z Zachodu, ktory ofic > jalnie
Ja sie z toba calkowicie zgadzam, ale sad MUSI udowodnic, ze wiedzial... Wiadomo, ze handlarz z Polski jest w zmowie z podstawionym handlarzem od ktorego kupil wyrejestrowane na Zachodzie autoauto i handlarzem z Zachodu, ktory oficjalnie sprzedal podstawionemu auto .... Ani jeden, ani drugi, ani
To ty jak zwykle pitolisz edel, podobnie jak twoja przedmówczyni tajemnicza.a.m (poprzednio chyba występowała na tym forum jako auto.auto czy coś takiego). W takiej wsi na za...du...piu to każdy ma samochód, bo inaczej się nie da funkcjonować. Stary trup, ledwo jeżdżący, ale musi być. I nikt by jej
Za tydzien sie nie da, w USC trzeba czekac co najmniej 30 dni. Swoja droga, to stary watek, fajnie by bylo, gdyby auto.auto napisala, jak rozwiazal sie problem. Lubie miec zakonczenia watkow :) -- Klikamy, klikamy
Poza tym kamerka chyba została tam umieszczona głównie po to, by parkujący tam umieli się zachować. Żeby czuli mores. Wiemy bowiem, że kilka stłuczek auto-auto i auto-człowiek miało tam miejsce. To jak teraz nie będzie kamerki to dalej będą kręcić bączki i piruety, hulaj dusza piekła nie ma. Drodzy
auto.auto napisała: > Dużo biegania mnie za tym czeka :( działka ma łącznie 2500 metrów, jestem w sta > nie zgodzić się na brak nieruchomości na mojej części.. Czy jak dokonam zmiany > w KW to każdy będzie płacić swoją część podatku od nieruchomości? Za opłatę podatku od
w sprzedaży, poza zwykłymi, kolorowych biszkoptów nie widziałam, ale wiem, że przez internet ludzie zamawiają barwniki spożywcze, które dodaje się do ciasta. auto.auto napisała: > Dziewczyny, chcę zrobić tęczowy tort, ale nie mam piekarnika :( czy któraś z Wa > s wie, gdzie można
auto.auto napisała: > Spotkałyście się z czymś takim, czy tylko ja mam takiego pecha? Och, wielokrotnie. Dziecko ubrało się w rajstopy na goły tyłek - pani przedszkolanka "O, to pewnie tatuś cię ubierał" "Dzień dobry , tu mama Kasi, czy jest żona?" - "Nie ma teraz, a może ja
auto.auto napisała: > To se narobiłam - zamiast proponowanych 4 tygodni L4 wzięłam 2, bo mam szefów p > racoholików i wiem, że jakbym wróciła do pracy po miesiącu przed samą wigilią t > o byłoby nieprzyjemnie w przyszłości, Znasz takie powiedzenie, że nadgorliwość jest gorsza
auto.auto napisała: > Boję się tej laparoskopii, ale bardziej...poinformowania o tym szefa. A konkretnie czego się boisz?; > Mam umowę na czas nieokreślony No to masz naprawdę superkomfortową sytuację. Informujesz szefa o operacji, dodajesz, ze zespół sobie bez ciebie
auto.auto napisała: > Masz racje, ale boje się trochę mszczenia i gderania.. No i utraty pracy.. Jeżeli szef miałby Cię z takiego powodu (i z tak dużym wyprzedzeniem zapowiedzianego) zwolnić z roboty, to już lepiej żeby Cię zwolnił.
auto.auto mam identyczne przemyślenia w kontekście tej sprawy. Uważam, że nie każda powinna być matką tylko niektórym nie przetłumaczysz. -- "Zdajesz sobie sprawę, że próbujesz uzyskać racjonalną odpowiedź od czegoś, czego mentalność jest mieszaniną mentalności prymitywnego wieśniaka i odczuć