84 wyników w czasie 164 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Sprzedaż nie taka prosta sprawa

wislok1 napisał: > Ja sie z toba calkowicie zgadzam, ale sad MUSI udowodnic, ze wiedzial... > > Wiadomo, ze handlarz z Polski jest w zmowie z podstawionym handlarzem od ktoreg > o kupil wyrejestrowane na Zachodzie autoauto i handlarzem z Zachodu, ktory ofic > jalnie

Re: Sprzedaż nie taka prosta sprawa

Ja sie z toba calkowicie zgadzam, ale sad MUSI udowodnic, ze wiedzial... Wiadomo, ze handlarz z Polski jest w zmowie z podstawionym handlarzem od ktorego kupil wyrejestrowane na Zachodzie autoauto i handlarzem z Zachodu, ktory oficjalnie sprzedal podstawionemu auto .... Ani jeden, ani drugi, ani

Re: Zamiast jechać do lekarza szukała rady na for

To ty jak zwykle pitolisz edel, podobnie jak twoja przedmówczyni tajemnicza.a.m (poprzednio chyba występowała na tym forum jako auto.auto czy coś takiego). W takiej wsi na za...du...piu to każdy ma samochód, bo inaczej się nie da funkcjonować. Stary trup, ledwo jeżdżący, ale musi być. I nikt by jej

Re: Kredyt mieszkaniowy - jak nie dać się wysiuda

Za tydzien sie nie da, w USC trzeba czekac co najmniej 30 dni. Swoja droga, to stary watek, fajnie by bylo, gdyby auto.auto napisala, jak rozwiazal sie problem. Lubie miec zakonczenia watkow :) -- Klikamy, klikamy

Re: Coś dla chcących zobaczyć parking w Birczy.

Poza tym kamerka chyba została tam umieszczona głównie po to, by parkujący tam umieli się zachować. Żeby czuli mores. Wiemy bowiem, że kilka stłuczek auto-auto i auto-człowiek miało tam miejsce. To jak teraz nie będzie kamerki to dalej będą kręcić bączki i piruety, hulaj dusza piekła nie ma. Drodzy

Re: Wpis do Księgi Wieczystej - współwłaściciele

auto.auto napisała: > Dużo biegania mnie za tym czeka :( działka ma łącznie 2500 metrów, jestem w sta > nie zgodzić się na brak nieruchomości na mojej części.. Czy jak dokonam zmiany > w KW to każdy będzie płacić swoją część podatku od nieruchomości? Za opłatę podatku od

Re: Kolorowe spody/biszkopty do ciasta - gdzie???

w sprzedaży, poza zwykłymi, kolorowych biszkoptów nie widziałam, ale wiem, że przez internet ludzie zamawiają barwniki spożywcze, które dodaje się do ciasta. auto.auto napisała: > Dziewczyny, chcę zrobić tęczowy tort, ale nie mam piekarnika :( czy któraś z Wa > s wie, gdzie można

Re: Ignorowanie przez 'fachowców'

auto.auto napisała: > Spotkałyście się z czymś takim, czy tylko ja mam takiego pecha? Och, wielokrotnie. Dziecko ubrało się w rajstopy na goły tyłek - pani przedszkolanka "O, to pewnie tatuś cię ubierał" "Dzień dobry , tu mama Kasi, czy jest żona?" - "Nie ma teraz, a może ja

Re: Ale ze mnie naiwna idiotka - L4 po laparo

auto.auto napisała: > To se narobiłam - zamiast proponowanych 4 tygodni L4 wzięłam 2, bo mam szefów p > racoholików i wiem, że jakbym wróciła do pracy po miesiącu przed samą wigilią t > o byłoby nieprzyjemnie w przyszłości, Znasz takie powiedzenie, że nadgorliwość jest gorsza

Re: Planowana operacja a poinformowanie szefa - h

auto.auto napisała: > Boję się tej laparoskopii, ale bardziej...poinformowania o tym szefa. A konkretnie czego się boisz?; > Mam umowę na czas nieokreślony No to masz naprawdę superkomfortową sytuację. Informujesz szefa o operacji, dodajesz, ze zespół sobie bez ciebie

Re: Planowana operacja a poinformowanie szefa - h

auto.auto napisała: > Masz racje, ale boje się trochę mszczenia i gderania.. No i utraty pracy.. Jeżeli szef miałby Cię z takiego powodu (i z tak dużym wyprzedzeniem zapowiedzianego) zwolnić z roboty, to już lepiej żeby Cię zwolnił.

Re: Może nie każda kobieta powinna starać się dzi

auto.auto mam identyczne przemyślenia w kontekście tej sprawy. Uważam, że nie każda powinna być matką tylko niektórym nie przetłumaczysz. -- "Zdajesz sobie sprawę, że próbujesz uzyskać racjonalną odpowiedź od czegoś, czego mentalność jest mieszaniną mentalności prymitywnego wieśniaka i odczuć

1 2 3 4 5 6