8 wyników w czasie 50 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Praca w autocam (początek wątku)

witam proszę o opinie o firmie autocam ?? warto tam pracować ?? czy wyzysk ??

Autocam - z Francji do Polski

Autocam - z Francji do Polski 2005-09-06 12:40 Źródło: mojeauto.pl; PAIiIZ Z końcem sierpnia pozwolenie na prowadzenie działalności w Kamiennogórskiej SSE otrzymała firma Autocam Corporation działająca w branży motoryzacyjnej. Amerykański inwestor nakładem ponad 20 mln USD przeniesie

Otwarcie Autocam=300 miejsc pracy

Amerykańskie wycieraczki Piątek, 14 października 2005r. Trzysta miejsc pracy w specjalnej strefie ekonomicznej KAMIENNA GÓRA Amerykańska firma Autocam Corporation uruchomiła zakład w Kamiennogórskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. W ciągu najbliższych kilku lat zainwestuje 20

Trzech kolejnych inwestorów w KSSMP

i motoryzacyjnych. Amerykańska firma Autocam Corporation zainwestuje 250 mln dolarów. Radio BRW Wałbrzych

Kamiennagórska SSE

Niedawno do strefy włączono 1,56 ha terenów w Kamiennej Górze. Swoją fabrykę chce tam wybudować zajmująca się produkcją wyrobów mechaniki precyzyjnej do urządzeń medycznych i artykułów motoryzacyjnych amerykańska firma Autocam Corporation. Ma ona zainwestować ok. 25 mln dolarów i zatrudnić 250 osób

specjalnie dla ratuszowych

wydała w ostatnim czasie kilka nowych pozwoleń na działalność gospodarczą, a wkrótce sfinalizuje umowę z następnymi firmami. Nowi inwestorzy w Kamiennogórskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej to m.in.: Autocam Corporation, ProMeGla, Biofactor, HMS, CM3 oraz Grupa Wydawnicza Bauer" jak widac dla

Re: Bezrobocie w sierpniu

fabryk Toyoty. Amerykańska firma Autocam zatrudni 250 osób w Kamiennej Górze (Specjalna Strefa Ekonomiczna Małej Przedsiębiorczości). HMS Polska poszukuje 100 pracowników - przede wszystkim na stanowiska robotnicze - do zakładu w Wykrotach koło Nowogrodźca. W tej samej miejscowości stu