... Aha AutoMapa też ma już wersje pod AA: www.automapa.pl/biuro-prasowe/automapa-w-android-auto
trzyletni smartfon z uchwytem samochodowym, przekątna 3,7 cala i androidem froyo. Co na tym pójdzie? Automapa na androida. Ściągnąłem wersję tygodniową pojeździłem trochę po europie i się spradziła. Za 259pln kupiłem dwuletnią wersję europejską. Dla mnie najlepsze obecnie rozwiązanie. Jak mi stary smartfon
www.komputronik.pl/product/180523/Telefony_i_GPS_/Nawigacja/Automapa_Europa_dla_Android_licencja_366_dni.html www.nawigacjaonline.pl/kategoria/450/AutoMapa-subskrypcje-i-upgrade.html Wpisz sobie w google "automapa licencja sklep" -- O kuchni inaczej
Darmowej, bez internetu i legalnej nie ma. Darmowa i legalna ale zjadająca internet - mapy googlowe (o ile masz Androida). Bez internetu (prawie) i darmowe by były mapy Nokii, ale ty masz Samsunga. Bez internetu ale nie darmowa iest np Automapa. Przez 7 dni na darmo możesz testować
szukam aplikacja na android 4.1, mapa gdzie wprowadzam 40 miejsc w 1 mieście, a on mnie prowadzi jako automapa wyznaczajac najlepsza marszrute? (w kazdym miejscu chce stanąć na chwile)
nie wiem, jakiego masz smartphona, ja mam iphone od prawie 2 lat, więc aplikacji mam tonę, większość z nich ma odpowiedniki w androidzie. - AutoMapa, bo ja jestem "jednourządzeniowa", - Listonic - mąż wpisuje na listę rzeczy do kupienia, ja sobie to odbieram w sklepie i odhaczam, bardzo
Automapa.
mało - jeśli chcesz kupić odrębne urządzenie z oprogramowaniem (a nie zainstalować navi na telefonie). Ja od lat używam automapy i uważam, że jest super - mapy są dość często aktualizowane, nawigacja działa ok, nie prowadzi po bezdrożach. Ale jeśli Automapa to wersja na windowsMobile, bo ta androida
nawigacji, ale niestety nie znalazłam na androida nic co byłoby równie dobre, co Automapa WM. Problemem są tylko ceny książek. Prasa w wersji elektronicznej jest super, ale nadal uważam, że książka, której nie można pożyczyć komuś innemu i która nie wiadomo, czy będzie możliwa do odczytania za 10 lat
Tak, ale najpierw tego smartfona z androidem trzeba posiadać... :) A na to przyjdzie pora, jak wyjdzie Automapa na Androida. A do kolegi powyżej: nie lubię kupować chłamu - to ma dobrze działać. Jak to się mówi, jestem za biedna na kupowanie kiepskich rzeczy, a jakoś w tych ofertach na allegro