I kto to pisze? Ćwierćinteligent, który jak zdarta płyta operuje paroma wyrażeniami (wbitymi pewnie łopatą do z-ego ł-a) z przekazu dnia, a jak już jedzie na oparach intelektu, to dopycha emotkami. Zaiste, autorytet jak z koziej dudy trąba -- ********* *** * *********
odwrotnie. Wszak gdyby politycy byli w stanie tak dowolnie generować zainteresowanie, to mogliby zainteresować się autorytetem politycznym Putina (ideolog rosyjskiego faszyzmu), albo powracającymi prostalinowskimi ciągatmi w Rosji. Ale Rosja - poza ogólnym poczuciem niechęci i zagrożenia - jest u siebie, a
pies.na.czarnych napisała: > > Gdyby sondaże wskazywały > > Powielasz opinię banderowców. Ty powielasz Miedwiediewa. Gratuluję autorytetu.
powołała się na badania autorytetów większych niż demodee2 z forum emama. Tam jest wyjaśniony ten mechanizm. -- Tylko dla próżnych wszystko jest próżne i tylko dla tych wszystko jest oszukaństwem, którzy nigdy nie umieli być ze sobą szczerzy. /J. Conrad/
się go wstydziła (i tym się różnimy). > Wszyscy Polacy bez kapitału początkowego, z ZUS-u będą mieli tyle co nic - powt > órzę po raz kolejny. Mówią o tym wszystkie autorytety ekonomiczne i sama sobie > to sprawdź, bo zweryfikować da się to w sekundę. Daj mi linki do tych
pytanie czego w życiu żałują, zawsze pada jako pierwsza z kolei ta sama odpowiedź. Otóż żałują tego, że za dużo pracowali. Weź to może sobie pod rozwagę. Wszyscy Polacy bez kapitału początkowego, z ZUS-u będą mieli tyle co nic - powtórzę po raz kolejny. Mówią o tym wszystkie autorytety ekonomiczne i
tbernard napisał: > Ja nie uznaję Urbana za autorytet a wręcz przeciwnie. A ja lubiłem jego felietony w "NIE", tak jak lubiłem felietony innego zdroworozsądkowego felietonisty, Ludwika Stommy, tak w "NIE" jak i w "Polityce". Płynęła z nich mądrość, ale nie zawziętość (która tak
Ja nie uznaję Urbana za autorytet a wręcz przeciwnie.
. Powód przyznania odznaczenia się nie zdewaluował. Jak wyglądamy teraz na arenie międzynarodowej? Jednego dnia nadajemy order, drugiego dnia zabieramy. Jakim jesteśmy autorytetem i profesjonalnym graczem, kto będzie brał nas na poważnie? Dla większości Ukraińców UPA jest symbolem patriotyzmu, wzorem
wojny. A dalej - upadek autorytetu przywódcy jako bron, która moze zastapic cala armie. To jest bardzo dobre dla USA. Armia amerykanska moze byc przytloczona biurokracja, cieciami i pieknymi , ale zbednymi prezentacjami. Ale amerykanska maszyna wplywów, wywiadu, przekupstwa, presji i niszczenia elit
, przemysl, a dopiero pozniej oceniaj. OK? Umowe obecna juz masz, a jesli chcesz, to podrzuce link do poprzedniej umowy. > Macron nawet przyznal, ze swiat obecnie jest bezpieczniejszy. Jesli ten przyglup jest dla Ciebie autorytetem, to wybacz, ja go za takowego nie mam. > Dyskusja jalowa
student_zebrak napisał: > o ile adrian byl glupawy, to ten jest obrzydliwy do granic tolerancji Spójrz na autorytet Tuska: www.youtube.com/shorts/VdVM7DjYJU0 ...i porównaj co jest bardziej obrzydliwe
największej potęgi świata. Tusk natomiast, w najgorszej i prymitywnej patologii jaką są freak fighty, znalazł autorytety i posłużył się nimi w kampanii wyborczej- mowa o Jacku Murańskim, który zapowiedział, że będzie startował w najbliższych wyborach do senatu RP z listy KO. Oto autorytet z branży
Helmolda, że Ranowie jako jedyne słowiańskie plemię posiadało króla, lecz jego autorytet był nikły w porównaniu do kapłana, czy informację Saxo, że kapłani Świętowita posiadali 300 koni i tyle samo jeźdźców.