A taki, całkiem popularny. Swoją drogą, do restauracji też nie wchodzisz? Wielu kucharzy woli gotować bez rękawiczek. -- volta2 napisała: > z litości mogę ci własnego męże podesłać, on wiecznie napalony, a przy okazji zawsze dobrze płaci za usługi.
całkiem w normie.
Gomułkę i Breżniewa -- pewnikiem syjonista, albo żyd. Więc wnet poznacie, jak się karze zdradę, gdy całkiem jak trzydzieści temu lat pójdziemy na Zaolzie i na Hradec, gdzie był już z nami raz niemiecki brat. i w ludzką twarz praskiego socjalizmu suwalską robotniczą wrazi pięść
"Niech też odda co im daliśmy wcześniej i niech wojuje dalej ze swoimi oddziałami UPA, jeśli nie wie co to dla Polaków znaczy." Kto daje i odbiera... -- Całkiem poważnie, to poniżej to propozycja Nawrockiego na pytanie referendalne. „Czy jest Pan/Pani za realizacją unijnej polityki
Miałam kilka lat temu przez jeden sezon kupiłam używkę, więc była to trochę starsza technologia, chodził całkiem nieźle, ale był strasznie głośny i trzeba było wylewać ciągle wodę
jak i Rosjanie.. -- Całkiem poważnie, to poniżej to propozycja Nawrockiego na pytanie referendalne. „Czy jest Pan/Pani za realizacją unijnej polityki klimatycznej, która doprowadziła do wzrostu kosztów życia obywateli, cen energii i prowadzenia działalności gospodarczej i rolniczej?”
zlikwidowany. Tu już całkiem nowe pokolenie anty-hitlerowskie i to na pozio > mach maniakalnych. >Ba nawet nasi komuniści Czarzasty Kwaśniewski czy Miller są > bardzo mocno odcięci od PZPR Czarzasty nie jest. odcięty od PZPR. Włodek dalej uważa, że Rosjanie wyzwolili ziemie polskie a
Francuskiego się uczyłam począwszy od liceum i wyjeżdżając na stałe w wieku 33 lat posługiwałam się nim już całkiem nieźle, choć do doskonałości było daleko. Po 28 latach pobytu wiem, że polskiego akcentu nigdy się całkiem nie pozbędę, ale nie przejmuję się tym. Mąż twierdzi, że czasami mówię
potrafi albo krępuje go uzewnętrznianie "miękkiego podbrzusza". Nie wiem co to za człowiek, nie znam go, czy jest inteligentny, również emocjonalnie, rozumie co się do niego mówi? Może też jesteś za miła, za dobra, za cicha, za potulna. Mnie się wydaje, że ja jestem całkiem empatyczna, ale
sobie gadacie o tym i owym, to możesz (stopniowo i pojedynczo) poruszać te wrażliwsze tematy, najlepiej jak niejako samo wyjdzie w rozmowie (od tematu do tematu, od podwątku do podwątku, całkiem jak na ematce). -- https://forum.miau.pl/images/smilies/2014-99.jpg
: "Ale przyszedł i powrócił 13 grudnia, całkiem niedawno, powrócił 13 grudnia – postkomuniści z marginalnym poparciem społecznym za sprawą politycznych i partyjnych układanek dostają najważniejsze funkcje w państwie polskim"
. Zapytam Cię, jaki masz stosunek do polskiego rządu? Zazdrościsz takiego prezydenta? Jaki Ty masz stosunek do polskiego rządu? -- Całkiem poważnie, to poniżej to propozycja Nawrockiego na pytanie referendalne. „Czy jest Pan/Pani za realizacją unijnej polityki klimatycznej, która doprowadziła do
Raczej dla tych drugich, bo całkiem uzależnieni żadnej popitki nie potrzebują, poza tym te smakowe są słabsze i jedna małpka jakiejś "cytrynówki" 25 % to tyle co nic...
Wątku niestety nie znalazłam, ale Wisulka brzmi całkiem całkiem
Astra byłaby świetnym zdrobnieniem... Twoje imiona są raczej osobliwe, ale są ciekawe. Lynvylka bez powodu kojarzy mi się z Finlandią i brzmi całkiem pociesznie. Znalezienie imienia w śnie musiało być super, niestety nie miałąm jeszcze takiej sytuacji. Fia od Zofii także jest oryginalna