33 wyników w czasie 53 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Portofino CAM co to? (początek wątku)

Wczoraj na placu zabaw wypatrzyłam,ale nie wypytałam więc pytam Was. Mama przyjechała z dzieckiem około 2-letnim w wózku portofino firmy cam. Zwróciłam uwagę bo z daleka wydał mi się podobny do Ari. Wizualnie bardzo mi się spodobał i chociaż nie mam w planach kupować wózka (obecnym chcemy

Re: Portofino CAM co to?

ja miałam fotelik firmy cam, bardzo fajny i solidny. Cam to włoska firma. Cieszy sie dużym powodzeniem we Włoszech, a jakość bardzo porównywalna do Peg Perego. -- PAULINKI suwaczek MAKSYMKA

brevi grillo czy cam portofino? (początek wątku)

co myślicie, ktory lepszy ? ;) brevi powinien mieć opuszczaną budkę, powiększaną zamkiem, nie ma podnóżka, waży 7,9kg (oby to była prawda...) cam waży 6,4kg (czy to prawda?) i ma regulowany podnóżek... ale budka się nie opuszcza... konkretnie o te kolory mi chodzi: https

Re: brevi grillo czy cam portofino?

ja też nie mam pojęcia :D coś a'la aria ;) ale udoskonalona, z podnóżkiem i regulowaną, wyższą rączą ;) -- ================================================================== 1% dla Ingi śr., 02-04-2014 Forum: Wózki Dziecięce - Wózkomania Wątek: Re: brevi grillo czy cam portofino? Autor: magda79pn

wózeczek cam portofino - czy ktoś posiada? (początek wątku)

Witam serdecznie! Bardzo proszę szczęśliwe posiadaczki(posiadaczy) wózeczka firmy cam portofino o opinie na jego temat. Zastanawiam się nad jego zakupem, a ponieważ jest to mój 4 w tym roku wózek - mąż zagroził że to ostatni :)) Moja córcia ma 14 m-cy i jest dość wysoka. Bardzo proszę o

Wymiary Cam PORTOFINO - CZY MA PODNóżEK ?? (początek wątku)

Jak się go prowadzi, czy ma ktoś ten wózek ? Tu jest link do wózka www.allegro.pl/item380650830_cam_wozek_spacerowy_7_7kg_portofino_kolory_35_.html

Re: Wymiary Cam PORTOFINO - CZY MA PODNóżEK ??

Nie ma. www.camspa.it/DB_2007/scheda_prodotti.asp?ID_ART=822

Re: Wózki CAM - jaka jakość???

jakaś dziewczyna kiedyś kupiła, i on cięższy był niż pisali, ja kiedyś chciałam go kupić teraz podoba mi się portofino czarny, ale ten koszyk jakoś tak wysoko powiesili... i też nie wiadomo ile w realu waży -- ================================================================== 1% dla Ingi

Re: aria ale nie aria

portofino cam - nie użytkuje, widziałam na placu zabaw, wizualnie podobny.

Re: mamas&papas porto - znacie?

Patrzac po budowie to jest identyczny jak Cam Portofino. Zapewne to Cam robi je dla M&P. Sa znacznie ciezsze od Arii i zdecydowanie mn iej poreczne. Jezdzi ich tu mnostwo u mnie.

Re: Spacerówka dla dużego 2-latka - poradźcie!

jeśli może być wąski to są inglesina espresso i chicco simplicity oraz chicco pony, jest jeszcze jakiś citisport czy jakoś tak chyba firmy graco i cam portofino.

Re: wózek parasolka z pojedyncza raczka

Jedna raczke maja chicco simplicity, inglesina espresso, cam portofino, kilka modeli bebecomfort. Ale one skladaja sie w kanapke, nie parasolke. Mam chicco i bez problemu wchodzi do malego bagaznika.

Re: co wam to przypomina?

tutaj masz starszy model, oparcie 46cm allegro.pl/cam-portofino-wloski-lekki-wozek-spacerowy-i3304400347.html

1 2 3