265 wyników w czasie 91 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Kreta-Adelianos Campos (początek wątku)

Czy może mi ktoś opisać jaka to miejscowość, gdzie można dobrze zjeść,w jakim sklepie sie zaopatrywać ,czy są jakieś ciekawe miejsca do obejrzenia?

Re: Kreta-Adelianos Campos

Jest to mała miejscowośc z 6km od Retymnonu. Same hotele, hoteliki ,nie wiem jak teraz ale z 5lat temu nie było dużych supermarketów, małe sklepiki, plaża z tego co pamietam kamienista, wiec trzeba było podjechac kawałek w poszukiwaniu piasku. Bardzo ładny i godny zwiedzenia Retymnon, starówk

,,Toro Mata" Lucila Campos

www.rogepost.com/dn/08c5 -- allons enfants de la Liste le jour de gloire est arrivé!!!

Tomaszewski, karne i Campos

. Faktycznie lubil pajacowac w bramce, a czesto grywal w polu (choc glownie w lidze, rzadziej w reprezentacji) jako nominalny napastnik. Zdejmowal wtedy koszulke bramkarza, a na bramke wchodzil kto inny. Tak jak niektorzy grywaja czasem na obronie, a czasem w pomocy, Campos grywal czasem (czesciej) jako

Re: Tomaszewski, karne i Campos

A znacie Higuite-skorpiona? korswg.free.fr/football_arret_gardien.mpg -- "Z Wołoszynami poczciwey rozmowy nie masz, bo plemię złodzieyskie, tedy wszelką gadkę zaczynay dawszy wprzódy w pysk". Tarcza Żołnierza y

zdjęcia bolidu HTR (CAMPOS) (początek wątku)

Poniżej zdjęcia nowego bolidu zespołu HTR w którym będzie jeździł Bruno Senna http://www.f1fanclub.pl/2010/03/pierwsze-zdjecia-oraz- prezentacja.html ZDJĘCIA BOLIDU HTR

Campos wygrał Rajd Polski (początek wątku)

To wszystko, co macie do powiedzenia o najwiekszej w Polsce imprezie rajdowej, z 60letnia tradycja? Nawet dziennikarza nie mogliscie poslac? Taka notatke to moge sobie na stronie PAP przeczytac. Haniebne. To jest rajd, ktory utrzymywal w Polsce sport samochodowy przez cale lata komuny. Ch

Re: Campos wygrał Rajd Polski

Ja rowniez jestem mocno rozczarowany. Smiechem reaguje na przypisik: "GW jest patronem medialnym RP". Podobnie zachowuje sie widzac 10sekundowe urywki z trasy rajdu pokazywane przez TVP, nota bene kolejnego medialnego patrona. Niestety takie lekcewazenie rajdow samochodowych w Polsce jest gl

Jorge Campos z Ujejsca (początek wątku)

Iwiński, Adamczyk, Koster w Pionierze Ujejsce :) Trzebaby zobaczyć jak grają bo na kurczaków Szatana szkoda czasu teraz.

Adelinos Campos ? ktoś był? (początek wątku)

Czy ktos jet w stanie mi powiedziec jak tam jest? Zakupilam dzisiaj pobyt w hotelu w tamtejszej miejscowosci, bede wdzieczna za informacje :)

Re: Adelinos Campos ? ktoś był?

mam nadzieję że to żaden z maravel'i - miejscowość malutka, sporo tawern i sklepów, plaża miejscami piaszczysta ale sporo bloków skalnych co utrudnia wejście do wody generalnie w porząku choć znajdziesz ładniejsze miejsca na krecie

Maravel sky - Adelianos Campos - Kreta (początek wątku)

podnoszę linkiem, bo juz w archiwum: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=21755&w=27361520&a=39106696

F1. Szybki koniec Campos Mety? (początek wątku)

>Jeden z serwismenów ehe

F1. Szybki koniec Campos Mety?

o co k. tutaj chodzi? jaka meta? jaki compot? i kto komu zapie...ł auto? no kogo to k... obchodzi?

Hotel Sea Front w Adelianos Campos Kreta (początek wątku)

Czy ktos moze udzielic info o tym hotelu, jego otoczeniu itd.

1 2 3 4 5 6