Czy może mi ktoś opisać jaka to miejscowość, gdzie można dobrze zjeść,w jakim sklepie sie zaopatrywać ,czy są jakieś ciekawe miejsca do obejrzenia?
Jest to mała miejscowośc z 6km od Retymnonu. Same hotele, hoteliki ,nie wiem jak teraz ale z 5lat temu nie było dużych supermarketów, małe sklepiki, plaża z tego co pamietam kamienista, wiec trzeba było podjechac kawałek w poszukiwaniu piasku. Bardzo ładny i godny zwiedzenia Retymnon, starówk
www.rogepost.com/dn/08c5 -- allons enfants de la Liste le jour de gloire est arrivé!!!
. Faktycznie lubil pajacowac w bramce, a czesto grywal w polu (choc glownie w lidze, rzadziej w reprezentacji) jako nominalny napastnik. Zdejmowal wtedy koszulke bramkarza, a na bramke wchodzil kto inny. Tak jak niektorzy grywaja czasem na obronie, a czasem w pomocy, Campos grywal czasem (czesciej) jako
A znacie Higuite-skorpiona? korswg.free.fr/football_arret_gardien.mpg -- "Z Wołoszynami poczciwey rozmowy nie masz, bo plemię złodzieyskie, tedy wszelką gadkę zaczynay dawszy wprzódy w pysk". Tarcza Żołnierza y
Poniżej zdjęcia nowego bolidu zespołu HTR w którym będzie jeździł Bruno Senna http://www.f1fanclub.pl/2010/03/pierwsze-zdjecia-oraz- prezentacja.html ZDJĘCIA BOLIDU HTR
To wszystko, co macie do powiedzenia o najwiekszej w Polsce imprezie rajdowej, z 60letnia tradycja? Nawet dziennikarza nie mogliscie poslac? Taka notatke to moge sobie na stronie PAP przeczytac. Haniebne. To jest rajd, ktory utrzymywal w Polsce sport samochodowy przez cale lata komuny. Ch
Ja rowniez jestem mocno rozczarowany. Smiechem reaguje na przypisik: "GW jest patronem medialnym RP". Podobnie zachowuje sie widzac 10sekundowe urywki z trasy rajdu pokazywane przez TVP, nota bene kolejnego medialnego patrona. Niestety takie lekcewazenie rajdow samochodowych w Polsce jest gl
Iwiński, Adamczyk, Koster w Pionierze Ujejsce :) Trzebaby zobaczyć jak grają bo na kurczaków Szatana szkoda czasu teraz.
Czy ktos jet w stanie mi powiedziec jak tam jest? Zakupilam dzisiaj pobyt w hotelu w tamtejszej miejscowosci, bede wdzieczna za informacje :)
mam nadzieję że to żaden z maravel'i - miejscowość malutka, sporo tawern i sklepów, plaża miejscami piaszczysta ale sporo bloków skalnych co utrudnia wejście do wody generalnie w porząku choć znajdziesz ładniejsze miejsca na krecie
podnoszę linkiem, bo juz w archiwum: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=21755&w=27361520&a=39106696
>Jeden z serwismenów ehe
o co k. tutaj chodzi? jaka meta? jaki compot? i kto komu zapie...ł auto? no kogo to k... obchodzi?
Czy ktos moze udzielic info o tym hotelu, jego otoczeniu itd.