1 283 wyników w czasie 297 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Catering dla szkół (początek wątku)

układ jest jasny: jeden Szczytyński gwarantuje catering (nie zjadliwe żarcie dla dzieci), a drugi (z nadania rezydenta) zarządza rolnikiem ( ilu rolników działa w obrębie gminy miasto Tarnobrzeg?) w budynku "po gimnazjum nr 1" Jaki rolnik w Tarnobrzegu ? te czasy dawno mineły i teraz trzeba zadbać

Re: Catering dla szkół

w sumie to moze i racja po co szkola rolnicza w dzisiejszych czasach - czy tam w ogole chodzili przyszli rolnicy ???

catering w mokotowskich szkołach (początek wątku)

interesują mnie opinie nt cateringu w SP - czy jesteście zadowoleni? czy pogorszyło sie po likwidacji stołówek? czy stołówki może przejęli ajenci i gotują na miejscu? jakich firm się wystrzegać a z jakich jesteście zadowoleni? ile wzrósł koszt obiadu? czy dzieci rezygnują z nowej formy wyzywienia

Re: catering w mokotowskich szkołach

pewnie dwa razy więcej. Dramat. Wiele osób przed emeryturą nie ma ochrony gdyż jest to likwidacja miejsca pracy. Ajent który ma tylko jedną szkołę nie zrobi obiadu z dobrych składników za 7-8 zł, jest to nieopłacalne, kuchnia przez ok. 3 miesiące nie działa( wakacje, ferie, święta). Nikt na to nie zwraca

Catering puka do zielonogórskich szkół (początek wątku)

Cena 4,5 nie jest wysoka ale jak to się ma do obecnych cen obiadów wynoszących 3 zł. CBA powinno przyjrzeć się panu Gandeckiemu z LO Sportowego to jego nie pierwsza wpadka.

Re: Catering puka do zielonogórskich szkół

Wyglada na to,że t kolejna wtopa duetu Haręźlak-Gaweł. Może CBA zaposić na obiad?

catering wyżywienie dla seniora/ szkół (początek wątku)

. Wprowadząjąc nowy panel odbiorców proponujemy Państwu doskonałe rozwiązania takie jak nasze know- how oraz nasz catering całodzienny dostarczany do Państwa domu z możliwością wyserwowania jedzenia. Wszelkie szczegóły będziemy omawiać indywidualnie . Zapraszam do współpracy Joanna Kurto 730 33 44 69

Catering w szkole - lodowate obiady (początek wątku)

W szkole moich dzieci jest catering. Ostatnio widzialam, jak wydają tam obiady i padłam. Kobieta nakłada 30 porcji, układa je na blacie i one CZEKAJĄ. Po kilku - kilkunastu minutach przychodzą dzieci i przenoszą zimne już obiady na stół i jedzą. Niby normalka, nikt się nie burzy, a mnie krew zalewa

Re: Catering w szkole - lodowate obiady

Wystarczy, że przyjeżdżają umiarkowanie ciepłe, po to, żeby dzieci się nimi nie poparzyły - przez kwadrans będą już fuj letnie. -- He had it coming He only had himself to blame

catering w szkole - Poezja smaków (początek wątku)

W szkole moich synów od września obiady będzie dostarczać firma Poezja smaków. Ktoś ich zna i mógłby się wypowiedzieć nt jakości tych posiłków? W deklaracji są 3 opcje do wyboru ( Program vita menu, Dwa do wybory, Eko-posiłek). Różnią się oczywiście ceną. Na swojej stronie informują o współpracy z

Re: catering w szkole - Poezja smaków

my ich miesliśmy (Zs nr 43), mojej córce smakowały obiady. Choć ja odnosiłam wrażenie że mają bałagan i że nie ogarniają wszystkich obecności/nieobecności dzieci. Nie mieli tez fajnego systemu informowania o płatnościach, etc, choć to akurat mogło się zmienić. W naszej szkole jest teraz nowa firma

catering?

należy wybrać inną firmę i sporo dopłacić. Pamiętam czasy stołówek w szkołach. Może dania nie były zbyt wyszukane ale były smaczne, dobrze przyrządzone i zawierały dużo warzyw. Do tego tanie i robione na miejscu. Niedługo pracownicy kuchni będą zwalniani, rodzice będą ponosić większe koszty za gorsze

Prywatyzują obiady w szkołach. Kucharki tracą p...

Teraz wyobraźcie sobie państwo konieczność pracy do 67 roku życia. Swoją drogą pomysł urzędniczy poco nam kuchnie w szkołach, w ogóle zlikwidować nie wiem na co miasto proponuje jeszcze ajentów lub catering, niech rodzice sami martwią się o to czy dziecko coś zje i za ile? Według mnie decyzje czy

Re: Catering

w Gdańsku przedszkole niepubliczne-stawka 3,50zl starsze dziecko w szkole jada obiady-2,00zl/obiad

catering wyżywienie dla seniora/ szkół/ przedszkol (początek wątku)

. Wprowadząjąc nowy panel odbiorców proponujemy Państwu doskonałe rozwiązania takie jak nasze know- how oraz nasz catering całodzienny dostarczany do Państwa domu z możliwością wyserwowania jedzenia. Wszelkie szczegóły będziemy omawiać indywidualnie . Zapraszam do współpracy Joanna Kurto 730 33 44 69

Re: catering wyżywienie dla seniora/ szkół/ przed

Jeśli chodzi o wyżywienie dla dzieci w przedszkolach, żłobkach i szkołach, to ja polecam firmę Smakuś. Firma dostarcza posiłki do przedszkola, gdzie chodzą moje dzieci i jestem z tego bardzo zadowolona. Posiłki są zdrowe i smaczne, ładnie podane. Ich skład to świeże produkty, bez żadnych

Po co catering w poznańskich szkołach? (początek wątku)

Dobrze, że catering pod względem higienicznym zdal egzamin, ale u nas cena obiadu wynosi 2,50 zl, więc podwyzka w tym przypadku wyniesie 100% (5zl. Z pewnoscią likwidacja etatów przyniesie jakieś tam oszczędności dla miasta, ale kosztem rodziców i pracowników zwolnionych. Niestety za wplyw do

1 2 3 4 5 6