5 470 wyników w czasie 275 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Zazdroszczę ale tak pozytywnie

Przed chwilą pisałaś, że można kupić kawalerkę za mniej niż 10k za mkw. A nagle się okazuje, że 13k to korzysta cena, a mówimy o najtańszej dzielnicy. W dodatku to cena dotycząca większych mieszkań z rynku wtórnego, więc już kawalerki są droższe za mkw. -- Sami Wiecie Kto

Re: Zazdroszczę ale tak pozytywnie

Oczywiście, że tańsze - w śródmieściu średnia przekroczyła już 20k za mkw. Może w twoich fantazjach Warszawa jest pełna tanich mieszkań ale fakty są inne: Średnia cena za m² za okres maj 2026 w mieście Warszawa wynosi 17 229 zł/m². Jest to wzrost o +3,14% w porównaniu do zeszłego roku. W

Re: Jak się oszczędza - wątek na wtorek

perspektywie i to co kiedyś wydawało się być kosmiczną ceną (typu 3000 zł za mkw.) wydawało się po latach bardzo niską ceną. Owszem są tacy, co wieszczą niechybny krach na rynku nieruchomości i spore spadki, ale jak dotąd ich wieszczenia się nigdy nie sprawdziły. Bardziej bym się obawiał czy bank Was nie

Re: UWAGA, ON TOPIC - głupie rozwiązania w samoch

vogon.jeltz napisał: > > bedrooms jako jednostka powierzchni domu > > Akurat to ma dużo więcej sensu niż polskie podawanie powierzchni w mkw i ceny z > a metr. Kupujesz nieruchomość o określonych właściwościach użytkowych, a nie ma > teriał na zasłony. Ale to

Re: UWAGA, ON TOPIC - głupie rozwiązania w samoch

vogon.jeltz napisał: > > bedrooms jako jednostka powierzchni domu > > Akurat to ma dużo więcej sensu niż polskie podawanie powierzchni w mkw i ceny z > a metr. Kupujesz nieruchomość o określonych właściwościach użytkowych, a nie ma > teriał na zasłony. Tu akurat

Odkurzacz bezprzewodowy (początek wątku)

Proszę was o polecenie odkurzacza bezprzewodowego, pionowego. Mam już dość biegania po całym domu z 8 metrową rurą od centralnego, muszę kupić sobie bezprzewodowy. Chciałabym żeby był lekki, nadawał się do dużego domu (200 mkw), zbierał sierść kota i po prostu żeby miło się nim pracowało, ponieważ

Re: OT nasza i wasza przyszlosc finansowa

engine8t napisał: > trypel napisał: > > > Właśnie ta działka najlepsza. Niektóre maja ogród 80 m kw > > www.sava.com.pl/dostepnosc/ > > A te ceny jaak zwykle za "stan

Re: OT nasza i wasza przyszlosc finansowa

trypel napisał: > Właśnie ta działka najlepsza. Niektóre maja ogród 80 m kw > www.sava.com.pl/dostepnosc/ A te ceny jaak zwykle za "stan deweloperski"? i trzeba dolozyc po 3k+ za m kw na wykonczenie

Re: Do emigrantek. Kiedy (i czy w ogóle) jest się

wiecej... Za auto za ktore ja zaplace $50k , Polak zaplaci 200kPLN... Srednia cena paliwa to ok $3/galon a wiec 80 centow za litr kiedy w Polsce chyba kosztuje blisko 6 PLN za litr? Srednia cena domu w USA - ok 180 mkw to $500k a wiec ok $2800 za m kw.. W Polsce to co najmniej 2x tyle

Re: Nie tylko na Śląskim Szlaku XIII

Wydziału spraw wewnętrznych i Policyi Senatu Rządzącego wolnego m. Krakowa. W posiadaniu M. Kossowicza była kamienica do r. 1830, w którym przeszła na własność Franciszka Staniszewskiego, utrzymującego dalej w niej „oberżę”. W r. 1836 wystawiono ją na licytacyę w cenie 35.000 złp z poprzedniego nabycia na

Re: Nie tylko na Śląskim Szlaku XIII

indermachu kamienicy była kuźnia kotlarska, nie sklepiona, która w r. 1841 przez właściciela Franciszka Waygnera przerobioną została na murowaną stajnię i wozownię. Kamienica ta wystawiona była w r. 1842 na licytacyę w cenie 25.600 złp. Według opisu edyktu była „cała murowana, składająca się z dołu

Re: Kraków, dzielnice i okolice IX

Wydziału spraw wewnętrznych i Policyi Senatu Rządzącego wolnego m. Krakowa. W posiadaniu M. Kossowicza była kamienica do r. 1830, w którym przeszła na własność Franciszka Staniszewskiego, utrzymującego dalej w niej „oberżę”. W r. 1836 wystawiono ją na licytacyę w cenie 35.000 złp z poprzedniego nabycia na

Re: Kraków, dzielnice i okolice IX

indermachu kamienicy była kuźnia kotlarska, nie sklepiona, która w r. 1841 przez właściciela Franciszka Waygnera przerobioną została na murowaną stajnię i wozownię. Kamienica ta wystawiona była w r. 1842 na licytacyę w cenie 25.600 złp. Według opisu edyktu była „cała murowana, składająca się z dołu

Ceny nad morzem (początek wątku)

Zastanawiam się czy cena w sierpniu za apartament 4 osobowy za tydzień w wysokości 3300 zł to wg Was drogo czy nie? Znalazłam dwie oferty tam gdzie chcę jechać tj 3300 za apartament 75 m.kw. z dwoma sypialniami i drugi w niedalekiej odległości ale 2600 zł z tym że jedna sypialnia i metraż 35 m.kw

Re: Usłyszałam w TVN, że Polski nie chcą rodzić,

Obecnie to chyba problem z kupnem mieszkania, domu. Cieszę się że re zakupy już za mną za ułamek obecnych cen... 3l temu kupiłam dom w dużym mieście za mniej niż 600.000 dziś brakłoby na 49mkw mieszkanie

1 2 3 4 5 6