4 132 wyników w czasie 329 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Mój kosmetyk roku...

, także normalna i tłusta, wtedy ten preparat używany bez żadnego kremu może być ok, ale nie wróżę utrzymania tego efektu na dłużej, bo wysuszenie miało jakąś przyczynę, np. skóra nie jest dostatecznie zabezpieczona przed wysychaniem (brak ochrony tłuszczem) albo narażona jest stale na wysuszające

Re: Mój kosmetyk roku...

O, to ja też się podzielę. Skórę mam normalną (wioskową: czyli niewrażliwą, niealergiczną i odporną na wszystko) ale ze skłonnością do przesuszania na policzkach. I z tym przesuszaniem walczyłam już od dawna. Ostatnio mam genialną cerę: rozświetloną, naprawdę widocznie nawilżoną i chyba poznikały

Re: Kosmetyki- co nowego?

zrogowaceń (u mnie były na szczytach policzków) i to pojawiło się w silniejszej formie w fazie zmiany skóry z tłustej/normalnej na suchą, w okolicach 40 roku życia. Trochę byłam sobie sama winna, co zauważyłam dopiero z czasem, bo stosowałam z przyzwyczajenia za lekką pielęgnację. Źle wpływały na ten problem

Re: kawa na tarasie a kremy z filtrem

Ja również krem nakładam automatycznie. Normalna czynność pielęgnacyjna. Gruu kiedyś poleciła mi brać koreańskie, no to dobrałam pod siebie kremik lekki, nawilżający i ma 50spf- idealnie, bo mam tak śniadą cerę, że na serio nie potrzeba mi opalenizny (a i tak od miesiąca wysłuchuję "ale się

Re: AI i medycyna. Co na to ematka?

? Nie były. Mimo mojego poparcia dla szczepień przez pierwszy rok - jeśli się chciało prowadzić normalne życie, pracować i podróżować, to gdy tylko pojawiły się w większej ilości to były wymagane. -- Piękna skóra jest marnowana na dzieci. Do czego potrzebujesz tej idealnie nawilżonej cery

Re: Moja prywatna kontrola jakości

silny i na pewno nie dla normalnych ludzi, którzy znoszą nawet syntetyczne substancje zapachowe np. w perfumach. Jednak alergenem dla niektórych może być wszystko, są ludzie uczuleni nawet na rumianek, dlatego trzeba sprawdzać w takich przypadkach składy. A alkohol w ogóle nie jest szkodliwy, może

Re: A tymczasem Naród Polski ginie!

seksualności swoich wyznawców. Szok, że w XXI wieku nadal uznajesz to za normalne. -- Piękna skóra jest marnowana na dzieci. Do czego potrzebujesz tej idealnie nawilżonej cery, Brajanku? Do piaskownicy? Do zabawy w kółeczku?

Re: Dla fanek DW estee lauder i innych podkładów

A który byś ewentualnie poleciła? Jako właśnie zamiennik DW? Cera sucha w kierunku normalnej. Odcień jasny, w kierunku żółci...

Re: Zakwasy po treningu, co robić?

pepsi.only napisała: ale polecam też normalny ruch, spa > cer, joga na rozluźnienie Joga nie jest na rozluźnienie i też potrafi przyprawić o niezłe zakwasy, choć oczywiscie w większości pozycji jednocześnie się możesz rozciągać. -- Gdyby moj xiaze malzonek takie akcje zaczal robic

Re: Pani Nawrocka i moda

No widzisz, ostatnio mi sugerowałaś kokieterię w tym, że negatywnie oceniam swoją urodę. W takich wątkach masz przykład jak oceniane są zupełnie normalne kobiety: cera nie taka, oczy źle rozstawione, włosy nie takie. -- Sami Wiecie Kto

Re: Dlaczego kobiety sie maluja?

> > ów dobranych do cery itp > > I dlaczego faceci robią to samo? > > Faceci tego nie robią. Normalni. Dokladnie. Sa oczywiscie wyjatki ale oni to bardzo ukrywaj i tego sie rsczej wstydza

Re: Dlaczego kobiety sie maluja?

malia napisała: > Bo lubią i mogą. > A dlaczego kobiety szukają określonego kroju sukienki, bluzki w ulubionym kolor > ze, dlaczego noszą biżuterię, farbują włosy, malują paznokcie, używają kosmetyk > ów dobranych do cery itp > I dlaczego faceci robią to samo

1 2 3 4 5 6