2 927 wyników w czasie 393 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Ciąża po tabletkach antykoncepcyjnych?? (początek wątku)

Witam. Powiedzcie mi jak długo po odstawiniu musze czekać?? przez rok brałam tabletki i miesiąc temu odstawiłam. Pozdrawiam

Re: Ciąża po tabletkach antykoncepcyjnych??

Ja brałam tabletki przez 5 lat. Po odstawieniu zaszłam w 2 cyklu. Wcześniej sie przygotowywałam do ciąży: badania różne... teraz staram sie 3 cykl o drugie dziecko i wgłębi duszy mam nadzieję,żemoże tym razem sie uda... Pozdrawiam

CIĄŻA PO TABLETKACH ANTYKONCEPCYJNYCH (początek wątku)

witajcie!!! BĘDĄC OSTATNIO U GINEKOLOGA ZOSTAŁAM POINFORMOWANA ŻE MIMO TEGO IŻ BIORE TABLETKI (PO PRZERWANIU ICH)NIE BĘDĘ MIAŁA PROBLEMÓW Z ZAJŚCIEM W CIĄŻĘ. TAK OCZYWIŚCIE ZAPEWNIAŁ MNIE MÓJ GINEKOLOG.TWIERDZĄC RÓWNIEŻ ŻE BĘDZIE MI ŁATWIEJ ZAJŚĆ W CIĄŻĘ.JEDNAK ZNAM KOLEŻANKI KTÓRE MIAŁY

Re: CIĄŻA PO TABLETKACH ANTYKONCEPCYJNYCH

potomka). Odstawilam tabletki i jeszcze w tym samym m-cu zaszlam w ciąże. Trochę mnie to zdziwiło, nie powiem, ale ciąża przebiega prawidłowo, Mateusz (38 tygodni :)) ) rośnie w brzusiu idealnie, ja nie przytylam, i bliźniaków nie

ciąża po tabletkach antykoncepcyjnych ... (początek wątku)

Po jakim czasie po odstawieniu tabletek (brałam lipiec 2004- luty 2005) można bezpiecznie starać się o dzidziusia? Obecny cykl mam ponoć bezowulacyjny, wynika to z mierzenia temperatury. Proszę napiszcie wszystko co wiecie na ten temat. To dla mnie bardzo ważne. Dziękuję.

Re: ciąża po tabletkach antykoncepcyjnych ...

Brałam Cilest przez 5 lat. Lekarz powiedział, żeby nie czekać, ale od razu wziąć się do roboty. Należy przy tym pamiętać o kwasie foliowym, bo pigułki zaburzały jego wchłanianie. Niby płodność miała wrócić natychmiast. Zaszłam w 6 cyklu. Dodam, że trochę już się niepokoiliśmy. Jesteśmy w 14tc

CIĄŻA PO TABLETKACH ANTYKONCEPCYJNYCH (początek wątku)

WITAJCIE! JESTEM CIEKAWA CZY PO ODSTAWIENU TABLETEK ANTYKONCEPCYJNYCH SZYBKO ZACHODZI SIE W CIAŻĘ, ILE TRZEBA ODCZEKAĆ? BĘDĄC OSTATNIO U GINEKOLOGA ZOSTAŁAM POINFORMOWANA IŻ PO TABLETKACH ŁATWIEJ MI BĘDZIE ZAJŚĆ W CIĄŻE I ŻE NIE MUSZĘ SIĘ MARTWIĆ. JAK ORGANIZM BĘDZIE GOTOWY TO BĘDĘ MIEĆ DZIDZIĘ

ciąża po tabletkach antykoncepcyjnych,kiedy?? (początek wątku)

Mam do Was pytanie.Ile Wy starałyscie się o dziecko po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych?? Ja staram się z mężem dopiero od miesiąca, ale oczywiście towarzyszą nam obawy, czy aby piecioletni okres brana tabletek nie będzie miał wpływu na momęt poczęcia.Powiem szczerze, ze juz nie moge

Re: ciąża po tabletkach antykoncepcyjnych,kiedy??

witaj doris przez 9 lat brałam tabletki i gdy odstawiłam to niestety musiałam czekac 7 miesiecy na te upragnione dwie kreski ale udało sie i teraz jestem bardzo szczęsliwa (tak sobie mysle że na początku za bardzo chciałam i byłam rozczarowana gdy dostawałam okres dopiero pózniej gdy

ciąża po pominięciu tabletki antykoncepcyjnej (początek wątku)

Czy jest możliwe zajście w ciążę po 7 - 8 godzinach od pory, w której powinnam była zażyć tabletkę, a niestety zapomniałam. Dodam, że pominęłam tabletkę 13-tą. Od razu uprzedzam, że w ulotce nie ma takiej sytuacji podanej. Napisali tylko, że pominięcie tabletki do 12 godzin nie powinno

Re: ciąża po pominięciu tabletki antykoncepcyjnej

Jeśli to pierwszy raz i przy 13 tabletce to nie ma takiej możliwości! -- https://flv.interia.pl/11,ofgremia,82b04cd58926/103355/kaczka.gif

kiedy ciąża po tabletkach antykoncepcyjnych? (początek wątku)

Witam.W tym miesiącu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne. Nie ukrywam, że planujemy drugą ciążę. W związku z tym moje pytanie. Kiedy właściwie wraca płodność. Kiedy można zacząć się starać. Dwa dni po tym jak miałabym zażyć tabletkę zauważyłam, że pojawił sie śluz taki jak przy płodnych

Re: kiedy ciąża po tabletkach antykoncepcyjnych?

Mi ginka powiedziała, żeby zrobić miesiąc przerwy, i brać już kwas foliowy. Przy pierwszej ciąży miałam 3 m-ce przerwy i zaszłam w pierwszym cyklu. Także idż do lekarza i to niech on zadecyduje jak to ma być u Ciebie.

Tabletki antykoncepcyjne a ciąża

czesc; ja brałam tabletki prawie 5 lat. po odstawieniu odczekalismy miesiąc i w nastepnym ropoczeliśmy starania; po 3 miesiącach udało się i jestem w 10 tygodniu.życze powodzenia; a i bierz już folik.pozdrawiam serdecznie

Tabletki antykoncepcyjne a ciąża (początek wątku)

Witam! Mam pytanie do tych z Was, które przed zajściem w ciążę brały tabletki antykoncepcyjne - jak długo starałyście się o maluszka po ich odstawieniu? Czy zaczęłyscie starania od razu w pierwszym cyklu czy odczekiwałyście? Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

tabletki antykoncepcyjne,a ciąża (początek wątku)

Witam:) Mam pytanie-czy po od razu po odstawieniu tabletek anty.można się starać o dzidziusia? Moja ginekolog stwierdziła,że tak mam tylko zażywać kwas foliowy.

Re: tabletki antykoncepcyjne,a ciąża

kwas bierz co najmniej 3 miesiące przed planowanym pierwszym niezabezpieczonym cyklem, jedynie wtedy ma szanse zadziałać tak jak trzeba. w ciążę można próbować zajść od razu po odstawieniu.

CIĄŻA A TABLETKI ANTYKONCEPCYJNE (początek wątku)

Witam. Chciałabym poznać opinię wszystkich kobiet, które brały tabletki antykoncepcyjne po czym zaszły bądź chciały zajść w ciąże. Chciałabym dowiedzieć się jaki wpływ miało na was branie tabletek, chodzi mi o praktykę a nie o to co mówi się w teorii. Opowiedzcie jak długo i jakie brałyście

Re: CIĄŻA A TABLETKI ANTYKONCEPCYJNE

u mnie było tak: przed pierwszą ciążą brałam minulet jakieś 4 lata potem zrobiłam pół roku przerwy w braniu {bez starań o dzidzię), potem zdecydowałam się na ciążę i zaszłam w pierwszym cyklu starań. Potem po odstawieniu od cycka córci znowu minulet około półtora roku i znowu po kilku

1 2 3 4 5 6