Witam. Powiedzcie mi jak długo po odstawiniu musze czekać?? przez rok brałam tabletki i miesiąc temu odstawiłam. Pozdrawiam
Ja brałam tabletki przez 5 lat. Po odstawieniu zaszłam w 2 cyklu. Wcześniej sie przygotowywałam do ciąży: badania różne... teraz staram sie 3 cykl o drugie dziecko i wgłębi duszy mam nadzieję,żemoże tym razem sie uda... Pozdrawiam
witajcie!!! BĘDĄC OSTATNIO U GINEKOLOGA ZOSTAŁAM POINFORMOWANA ŻE MIMO TEGO IŻ BIORE TABLETKI (PO PRZERWANIU ICH)NIE BĘDĘ MIAŁA PROBLEMÓW Z ZAJŚCIEM W CIĄŻĘ. TAK OCZYWIŚCIE ZAPEWNIAŁ MNIE MÓJ GINEKOLOG.TWIERDZĄC RÓWNIEŻ ŻE BĘDZIE MI ŁATWIEJ ZAJŚĆ W CIĄŻĘ.JEDNAK ZNAM KOLEŻANKI KTÓRE MIAŁY
potomka). Odstawilam tabletki i jeszcze w tym samym m-cu zaszlam w ciąże. Trochę mnie to zdziwiło, nie powiem, ale ciąża przebiega prawidłowo, Mateusz (38 tygodni
) rośnie w brzusiu idealnie, ja nie przytylam, i bliźniaków nie
Po jakim czasie po odstawieniu tabletek (brałam lipiec 2004- luty 2005) można bezpiecznie starać się o dzidziusia? Obecny cykl mam ponoć bezowulacyjny, wynika to z mierzenia temperatury. Proszę napiszcie wszystko co wiecie na ten temat. To dla mnie bardzo ważne. Dziękuję.
Brałam Cilest przez 5 lat. Lekarz powiedział, żeby nie czekać, ale od razu wziąć się do roboty. Należy przy tym pamiętać o kwasie foliowym, bo pigułki zaburzały jego wchłanianie. Niby płodność miała wrócić natychmiast. Zaszłam w 6 cyklu. Dodam, że trochę już się niepokoiliśmy. Jesteśmy w 14tc
WITAJCIE! JESTEM CIEKAWA CZY PO ODSTAWIENU TABLETEK ANTYKONCEPCYJNYCH SZYBKO ZACHODZI SIE W CIAŻĘ, ILE TRZEBA ODCZEKAĆ? BĘDĄC OSTATNIO U GINEKOLOGA ZOSTAŁAM POINFORMOWANA IŻ PO TABLETKACH ŁATWIEJ MI BĘDZIE ZAJŚĆ W CIĄŻE I ŻE NIE MUSZĘ SIĘ MARTWIĆ. JAK ORGANIZM BĘDZIE GOTOWY TO BĘDĘ MIEĆ DZIDZIĘ
Mam do Was pytanie.Ile Wy starałyscie się o dziecko po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych?? Ja staram się z mężem dopiero od miesiąca, ale oczywiście towarzyszą nam obawy, czy aby piecioletni okres brana tabletek nie będzie miał wpływu na momęt poczęcia.Powiem szczerze, ze juz nie moge
witaj doris przez 9 lat brałam tabletki i gdy odstawiłam to niestety musiałam czekac 7 miesiecy na te upragnione dwie kreski ale udało sie i teraz jestem bardzo szczęsliwa (tak sobie mysle że na początku za bardzo chciałam i byłam rozczarowana gdy dostawałam okres dopiero pózniej gdy
Czy jest możliwe zajście w ciążę po 7 - 8 godzinach od pory, w której powinnam była zażyć tabletkę, a niestety zapomniałam. Dodam, że pominęłam tabletkę 13-tą. Od razu uprzedzam, że w ulotce nie ma takiej sytuacji podanej. Napisali tylko, że pominięcie tabletki do 12 godzin nie powinno
Jeśli to pierwszy raz i przy 13 tabletce to nie ma takiej możliwości! -- https://flv.interia.pl/11,ofgremia,82b04cd58926/103355/kaczka.gif
Witam.W tym miesiącu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne. Nie ukrywam, że planujemy drugą ciążę. W związku z tym moje pytanie. Kiedy właściwie wraca płodność. Kiedy można zacząć się starać. Dwa dni po tym jak miałabym zażyć tabletkę zauważyłam, że pojawił sie śluz taki jak przy płodnych
Mi ginka powiedziała, żeby zrobić miesiąc przerwy, i brać już kwas foliowy. Przy pierwszej ciąży miałam 3 m-ce przerwy i zaszłam w pierwszym cyklu. Także idż do lekarza i to niech on zadecyduje jak to ma być u Ciebie.
czesc; ja brałam tabletki prawie 5 lat. po odstawieniu odczekalismy miesiąc i w nastepnym ropoczeliśmy starania; po 3 miesiącach udało się i jestem w 10 tygodniu.życze powodzenia; a i bierz już folik.pozdrawiam serdecznie
Witam! Mam pytanie do tych z Was, które przed zajściem w ciążę brały tabletki antykoncepcyjne - jak długo starałyście się o maluszka po ich odstawieniu? Czy zaczęłyscie starania od razu w pierwszym cyklu czy odczekiwałyście? Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
Witam:) Mam pytanie-czy po od razu po odstawieniu tabletek anty.można się starać o dzidziusia? Moja ginekolog stwierdziła,że tak mam tylko zażywać kwas foliowy.
kwas bierz co najmniej 3 miesiące przed planowanym pierwszym niezabezpieczonym cyklem, jedynie wtedy ma szanse zadziałać tak jak trzeba. w ciążę można próbować zajść od razu po odstawieniu.
Witam. Chciałabym poznać opinię wszystkich kobiet, które brały tabletki antykoncepcyjne po czym zaszły bądź chciały zajść w ciąże. Chciałabym dowiedzieć się jaki wpływ miało na was branie tabletek, chodzi mi o praktykę a nie o to co mówi się w teorii. Opowiedzcie jak długo i jakie brałyście
u mnie było tak: przed pierwszą ciążą brałam minulet jakieś 4 lata potem zrobiłam pół roku przerwy w braniu {bez starań o dzidzię), potem zdecydowałam się na ciążę i zaszłam w pierwszym cyklu starań. Potem po odstawieniu od cycka córci znowu minulet około półtora roku i znowu po kilku