nie wiem kto to jest ten Cisak ,ale jako zaangazowany w ruch DDA powinien wiedsziec ze ten ruch jest samofinansujacy sie i nie przyjmuje zadnych dotacji z zewnatrz. Proponuje zeby pan Cisak zapoznal sie jesli tego jeszcze nie zrobil z 12 Krokami i Tradycjami; moze to mu cos rozswietli
jest anonimowe i program 12Krokow ani 12Tradycji NIE MA TU ZASTOSOWANIA. Problem chyba lezy w nazewnictwie, moze by tak dodac Anonimowe dda i wszystko byloby jasne. Pan Cisak z praca na Programie nie ma nic wspolnego. A dda jest nazwa "problemu" a nie sposobem prowadzenia terapii. Tak samo jak
cisaka@gmail.com witam jestem zainteresowana
cisaka@gmail.com jestem zainteresowana pisaniem artykułów
proszę o kontakt z prowadzącą Patrycją Cisak 660427875
cisaka@gmail.com witam jestem zainteresowana pisaniem artykułów
cisaka@gmail.com witam jestem zainteresowana pisaniem artykułów
Poznan Optyk Cisak ul fredry 1 (na podstawie strony dystrybutora (warszawa Wołoska)
www.cisak.pl/ait/strona/zamki.htm www.metalkas.com.pl/euro.html
Cisak i Rad-Nice to wyższa liga niż Johny Lee czy Basq z K10 to repreznetują widzirejski przekaz medialnego szitu. Tradeus, Cisak, Rad-Nice oraz chłopaki z e-bagu tworzą mocną ligę Wałbrzyską. A jeśli ktoś pisze ze Ci ludzie grają h...owo to chyba słucha c-boola bo trzymają mocny poziom
Cisak i Rad-Nice pokazali klase. Nie spodziewałem sie że takie dzwięki usłyszę na dniach Wałbrzycha Przez moment myślałem że to jakiś mocny event muzyki elektronicznej. Teraz juz wiem ze 11 września trzeba wbić do Kiwi i posłuchać ich jeszcze raz. Ogolnie mogli by zagrać po Łzach... wtedy by
21 CZACHOR 02:44:39 29 DABROWSKI 02:48:35 185 CISAK 04:02:23
9 CZACHOR 06:13:01 28 DABROWSKI 06:29:58 178 CISAK 09:21:17 Hołek na holu..