2 122 wyników w czasie 214 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Dyplomata Sikorski

: Rosjanie używają amerykańskich komputerów Apple (mniejsza z tym, że produkowane w Chinach), amerykańskiego Windowsa, amerykańskich elementów do budowy sieci komputerowych (Cisco) i wiele, wiele innych. A Unia Europejska właśnie ogłosiła, że już pod koniec przyszłego roku przestanie kupować w Rosji

Re: Rozwój polskiej nauki i oświaty.

Dopowiem. Tak wyglądają jeszcze trzy pracownie w tym jedna do nauki programowania sponsorowana przez CISCO gdzie uczniowie zaliczali egzaminy w USA drogą internetową, kolejna do obsługi przedsiębiorstw (księgowość, fakturowanie, logistyka) i kolejna do nauki szeroko pojętej informatyki w tym do

originalcerts.org | Pass CPIM,CSCP,CAPM,CKAD,CCNA (początek wątku)

KEYWORDS Valid Exam Dumps- Exam Proxy- Exam Training- Full Coverage(Certification without exam)- Update Failed Exam Score Acquire Pgmp, certificate, Buy C|CISO certificate, CISO (CCISO), ISO exam proxy | Buy CAP, CBAP, CIPS, PYTHON, Azure, CISSP certificates without test Buy CIPPE,CSCP,PMP, CISCO, Comp

Re: planowania podróży

www.quora.com/Where-can-I-get-the-Cisco-400-007-exam-dumps-or-questions/ differ.blog/p/most-useful-preparation-strategies-for-sap-c-ts452-2410-exam-success-bfddde

Re: Obiad - co zamiast ziemniaków ?

Warzywami na parze nie zastąpisz ziemniaków. cisco1800 napisał(a): > warzywami na parze albo gotowanymi. Ja lubię brokuły al dente zamiast ziemniakó > w

Re: Czy ja jestem już tak stara?

cisco1800 napisał(a): > Do tego forum trzeba było uzyskać zaproszenie? Nie > jest prywatne? to skomplikowane;). Formalnie nie, natomiast tzw. "moderacja" jak najbardziej uważa je za swój prywatny folwark i notorycznie łamie agorowy regulamin. -- taniarada o

Re: Która z was bez problemu wymieni kran w kuchn

cisco1800 napisał(a): > Jezu typ nie da się. Mam w domu taki sam Nie potrafisz go wymienić?

Re: Feminatyw

cisco1800 napisał(a): > miało być bez spinania pośladków. Ja się dobrze bawię przy czytaniu :) Zwłaszcz > a Finini skradł me serce Nie spinam pośladów, ale dla mnie to jest po prostu głupie.

Re: Zapachy z dzieciństwa

cisco1800 napisał(a): > Gnojówka była za stodołą, więc raczej nie było czuć w pobliżu domu i na podwórk > u :) obornik czasem było czuć, ale nie kojarzy mi się to jakoś przykro To są najnormalniejsze zapachy w gospodarstwie rolnym . Albo zapachy krojonej i odsłoniętej kiszonki

Re: Zapachy z dzieciństwa

wunder-gaffe napisał: > cisco1800 napisał(a): > > Ziemniaki z parnika > > Czyli świnki na wsi. Gdzieś obok nie pachniała gnojówka? Z wakacyjnych wyjazdów do rodziny na wieś pamiętam zapach siana w stodole gdzie spaliśmy z kuzynami , zapach w oborze gdzie były

Re: Pytanie techniczne

mallard napisał: > cisco1800 napisał(a) > czyżbyś nie lubiła Angielskiego? 😉 "angielskiego" małą literą nieuku! -- Naucz się śmiać z samego siebie. Będziesz miał ubaw na całe życie...

Re: Pytanie techniczne

cisco1800 napisał(a): > wyjdź Dlaczego? Przecież jestem cicho.

1 2 3 4 5 6