371 wyników w czasie 76 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Contact-Point (początek wątku)

Witam Chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej o firmie Contact-Point w związku z ogłoszeniem na stanowisko telemarketera, m.in. jakie stawki, co się sprzedaje, itp. jeśli ktoś miał kontakt z powyższą firmą.

Contact-Point Wrocław (początek wątku)

Piszcie....!!!! Co tylko wiecie!

Re: Contact-Point Wrocław

Serio, nikt niczego nie słyszał o tej firmie? Jest pełno ogłoszeń o pracę we Wro!

Czy ktos zna firmę Contactpoint? (początek wątku)

Od jakiegoś czasu szukam pracy i trafiłam na ofertę tej firmy. Zanim jednak cokolwiek postanowię, chciałabym się czegoś na jej temat dowiedzieć. Jaka panuje tam atmosfera, jak wyglądają relacje z liderami, jak prezentują się zarobki, no i czy w ogóle warto.

Re: Czy ktos zna firmę Contactpoint?

Odpowiedz sobie na pytanie, czy jesteś gotowa łazić po najgorszych wiochach swojego regionu i wciskać ludziom pakiety telewizji cyfrowej po 12h dziennie. Ja tam byłem, w biurze wszystko jest w porządku, lecz w terenie pracownicy pokazują swoją twarz. Jako, że ich wynagrodzenie zależy od ilości p

ContactPoint - kto zna???PILNE (początek wątku)

Witam, kto zna, pracuje, lub pracowal jako konsultant tel. w Contact Point na Marynarskiej? Interesuje mnie proces rekrutacji, zarobki, wyplacalnosc firmy, atmosfera... Dzieki za wszelkie info Moni

Re: ContactPoint - kto zna???PILNE

Byłem u nich kiedyś na rekrutacji, bodajże w kwietniu zeszłego roku. Oddzwonili chyba dopiero po trzech tygodniach z ofertą pracy, ale w międzyczasie znalazłem sobie już coś innego, więc nie wiem jak tam się pracuje. Rekrutacja typowa, jeśli chodzi o telemarketing - rozmowa, jakieś pierdołowate z

Czy ktos zna firm Contactpoint? (początek wątku)

firma ta miesci sie na ul.Hanasiewicza jaka panuje tam atmosfera,jakie warunki?prosze o opinie

Re: Czy ktos zna firm Contactpoint?

Powiem tak firma jak firma atmosfera wsród konsultantów ok sami młodzi ludzie, można sie dogadac dużo przyjażni...i to tyle z plusów jeśli chodzi o minusy ehhh sporo by sie znalazło przede wszystkim forma zatrudnienia nie tylko pracuja tam studenci ktorym umowa zlecenie odpowiada, bardzo duzy nac

Awans albo Contactpoint Rzeszów - opinie,cokolwiek (początek wątku)

Chciałabym się czegoś dowiedzieć o atmosferze, obowiązkach, szansie rozwoju, warunkach-tych finansowych też ;)

Czy ktoś pracuję w ContactPoint????? (początek wątku)

Czy jest ktoś kto pracuje lub pracował w ContactPoint, jakia jest atmosfera, jaka płaca, czy jest to dobre miejsce na pierwszą pracę nie mając żadnego doświadczenia? z góry dziękuję za odpowiedzi

Praca w Awans albo Contactpoint- opinie,cokolwiek (początek wątku)

Chciałabym się czegoś dowiedzieć o atmosferze, obowiązkach, szansie rozwoju, warunkach-tych finansowych też ;)

Re: call connect - ktoś tam pracuje

to inaczej contactpoint

Re: call connect - ktoś tam pracuje

forum.gazeta.pl/forum/w,69,74356625,98175973,Re_Czy_ktos_zna_firm_Contactpoint_.html

Re: Szuka Pracy

w kazym call center tyle na pewno zarobi. pcm, contactpoint ..itp dobre dla ludzi o mocnych nerwach

1 2 3