Problem w ludziach, czy zakładzie?
pewnie cos z tego maja np. jest ruch w biurach pracy a coroplast ma ulgi w podatkach no bo przeciez zatrudniaja pary tys osob niewazne ze na chwile
http://fajneforum.pun.pl/viewtopic.php?id=549/ coroplast -- fajneforum.pun.pl/forums.php
R. Dubik - złote czasy AZS Coroplast Opole - słynne przekręty finansowe władz sekcji w której "PAN" czynnie ($) brał udział doprowadziły do wycofania się sponsora strategicznego. Myśle że Pan nie powinien się w ogóle odzywać na ten temat!!!!!
Witka Gdzie (i czy w ogóle...) kupię taśmę parcianą (z meszkiem) w Rzeszowie (lub okolicach) ? W budowlanych (Castorama itd.) mają tylko taką firmy TESA, która nie jest włochata :))) Dokładnie to chodzi mi o taśmę firmy Coroplast (jest tańsza niż Tesa i lepiej nada się do zabezpieczania kabli
JA PAMIĘTAM !!! Gdy SLD i Wice Marszałek Województwa Opolskiego Ryszard Gala wsparli PATRONATEM siatkarki AZS Opole - koniec lat 90 i początek 2000. Wtedy siatkarki walczyły w I lidze, a firmy COROPLAST i BOLS walczyły przebijając się kwotami, kto ma być sponsorem strategicznym. Wtedy kwota
Pan Dubik to niech się ne odzywa. Stary złodziej, młody to niedorozwuj i prokuratura wie, jakie przekręty robiliście jak sponsorem był Coroplast. A Panie Radku, zrób Pan coś ze swoim życiem. Skończ waść. Bo pojęcie masz Pan żadne. A to co wymagał PZPS, to nie było wpisowe, tylko zwykły haracz
Za czasów trenera Zbigniewa Zagórowskiego opolskie siatkarki odnosiły największe sukcesy. Ówczesny AZS Coroplast walczył o serie A i był znany w całej Polsce. Dziś były trener opolanek wskazuje przyczyny kryzysu drużyny. zamknij Obecnie AZS Opole gra w II lidze i spisuje się w
Za czasów trenera Zbigniewa Zagórowskiego opolskie siatkarki odnosiły największe sukcesy. Ówczesny AZS Coroplast walczył o serie A i był znany w całej Polsce. Dziś były trener opolanek wskazuje przyczyny kryzysu drużyny. Obecnie AZS Opole gra w II lidze i spisuje się w niej bardzo słabo. Jaka