13 wyników w czasie 65 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Dylaki - "Coroplast",ciągłe przyjęcia i zwoln

problem jest w ludziach, bo ja tam pracowałam 22 lata i można było wytrzymać, ale jak przyszli karierowicze, nie mający o niczym pojęcia to zrobiła się kicha i dziesiątki pozwów w Sądzie Pracy o bezpodstawne zwolnienia z czego ponad 90 % wygranych przez pracowników.....chyba to o czymś świadczy

Re: Dylaki - "Coroplast",ciągłe przyjęcia i zwoln

dlaczego tak sądzisz ?? mam kilku znajomych którzy tam już długo pracują , pensja też o.k , różne wyjazdy zagraniczne ............. zawsze może być lepiej ....zawsze można mieć lepszą pracę ale poki co mają oni lepszą niż ....np. ja

Sportowy pomysł kandydata SLD na prezydenta jak...

JA PAMIĘTAM !!! Gdy SLD i Wice Marszałek Województwa Opolskiego Ryszard Gala wsparli PATRONATEM siatkarki AZS Opole - koniec lat 90 i początek 2000. Wtedy siatkarki walczyły w I lidze, a firmy COROPLAST i BOLS walczyły przebijając się kwotami, kto ma być sponsorem strategicznym. Wtedy kwota

Re: Kawiarenka

http://fajneforum.pun.pl/viewtopic.php?id=549/ coroplast -- fajneforum.pun.pl/forums.php

Gdzie kupię taśmę parcianą "z meszkiem" ? (początek wątku)

Witka Gdzie (i czy w ogóle...) kupię taśmę parcianą (z meszkiem) w Rzeszowie (lub okolicach) ? W budowlanych (Castorama itd.) mają tylko taką firmy TESA, która nie jest włochata :))) Dokładnie to chodzi mi o taśmę firmy Coroplast (jest tańsza niż Tesa i lepiej nada się do zabezpieczania kabli

Re: List skarbnika AZS w prokuraturze

Za czasów trenera Zbigniewa Zagórowskiego opolskie siatkarki odnosiły największe sukcesy. Ówczesny AZS Coroplast walczył o serie A i był znany w całej Polsce. Dziś były trener opolanek wskazuje przyczyny kryzysu drużyny. Obecnie AZS Opole gra w II lidze i spisuje się w niej bardzo słabo. Jaka

Re: List skarbnika AZS w prokuraturze

Za czasów trenera Zbigniewa Zagórowskiego opolskie siatkarki odnosiły największe sukcesy. Ówczesny AZS Coroplast walczył o serie A i był znany w całej Polsce. Dziś były trener opolanek wskazuje przyczyny kryzysu drużyny. zamknij Obecnie AZS Opole gra w II lidze i spisuje się w

Re: Zapomnieli że trzeba wpłacić wpisowe .......

Pan Dubik to niech się ne odzywa. Stary złodziej, młody to niedorozwuj i prokuratura wie, jakie przekręty robiliście jak sponsorem był Coroplast. A Panie Radku, zrób Pan coś ze swoim życiem. Skończ waść. Bo pojęcie masz Pan żadne. A to co wymagał PZPS, to nie było wpisowe, tylko zwykły haracz

Re: Podsumowanie roku 2003

R. Dubik - złote czasy AZS Coroplast Opole - słynne przekręty finansowe władz sekcji w której "PAN" czynnie ($) brał udział doprowadziły do wycofania się sponsora strategicznego. Myśle że Pan nie powinien się w ogóle odzywać na ten temat!!!!!