wchodzi na luzie i zostaje dużo miejsca ale to dosć mały wózek po złożeniu :)
do golfa wchodzi spokojnie do corsy na styk.
Mam zamiar kupic nowy samochód: albo Corsa D 1,2 80 KM Enjoy (2008r) albo Polo IV 1,4 80 KM Trendline (2008r). Co lepsze? mniej awaryjne?, mniej pali? itp. Jeśli macie jakiekolwiek doświadczenia (dobre i złe) z tymi autkami to podzielcie się, proszę.
polo dzisiejsze wyglada prawie tak samo jak w 95 r. Stoja w miejscu. Wtedy wygladem to byl bardzo nowatorski samochod, clio I i corse B owczesne sobie przypomnijcie, daleko w tyle. Clio II i corsa c jaki skok do przodu, a juz clio III i corsa D maja b. nowoczesny wyglad. VW osiada na
motoryzacja.interia.pl/news?inf=731327 Pewnie to kwestia przywyczajenia, jednak bardziej podobał mi sie model C, będący raczej rozwinięciem fenomenalnej w swoim czasie Corsy B, niż całkiem nowym krokiem w stylizacji
Trend nakazuje upodobnić się do większego brata.
Czy siłowniki do elektrycznych szyb z przednich drzwi od Corsy 5 dr będą pasować do Corsy 3dr. ???
Z góry dziękuje za chałową odpowiedz. pozdrawiam
Dzięki śliczne :) Miałam corsę A i tam były tylko 4 biegi (jak ktoś woli 5 - cztery do przodu i jeden do tyłu :D) I nie byłam pewna, czy w tej pierwszej wersji "nowej" było więcej :) Jeszcze raz dziękuję za pomoc :D
Witam. Czy ma ktos moze schemat podłaczenia alternatora do opla corsy 1,5d, z regulatorem napięcia wewnątrz alternatora lub wie jak to podłaczyc.. Pozdrawiam piotr-wi@gazeta.pl
Mam właśnie taki - rocznik 96, widełki cenowe się zgadzają i jestem zachwycony. Najbardziej zachwycają mnie wizyty na stacjach benzynowych - jeżdżę spokojnie i w trasie pali 3,8 w mieście 4,5 do 5 litrów :) A od półtorej roku wymieniłem olej i jeden drążek kierowniczy
Oglądałem taki bagażnik na allegro aukcja.onet.pl/show_item.php?item=127114180 Posiadam corsę C, 5d z 2002. I zastanawiam się czy będzie pasować.
Witam: mam pytanie: czy ktoś życzliwy mógłby mi powiedzieć, jak się włącza wycieraczki w corsie (starej C i nowej D)? Starą w ogóle nie jeździłam,a w nowej nie pamiętam :), a jutro może padać, więc wycieraczki moga okazać się potrzebne. Bardzo proszę o konkretne odpowiedzi.
Prawa wajcha do góry, i w zależności od tempa, jakim chcesz żeby wycieraly- jeden stopień do góry: będzie co kikla sekund, o 2 stpnie: będzie wycierać caly czas, a o 3 stopnie to już przy dużej ulewie. To w corsie c a jak jest w corsie d to nie wiem, ale chyba tak samo, bo ople tak z reguly
Hej :) jest to utwor : Sean Paul - Send it on :D pozdrawiam ;)