To co Helak mówi że się znajdzie 100 tysięcy to jest typowe dla Helaka, po CSIO 2006 gdzie Pan Helak był dyrektorem zawodów dopuści do zadłużenia imprezy na 600 tyś zł. w wcale go nie interesuje rozliczenie starego roku gdzie do dzisiaj jest nie rozliczone a bieże się za następną impreze aż
nie wyobrazam sobie kadry beu kubiaka
Byłam tam w ubiegłym roku, albo dwa lata temu - dokładnie nie pamiętam, ale impreza była fenomenalna. Zapraszam wszystkich, bo naprawdę warto
Przepiękne konie,zawodnicy światowej klasy, eleganccy miłośnicy (panie w kapeluszach !!!) tego sportu, piknikowa atmosfera oraz rewelacyjna pogoda powinny zachęcić wszystkich poznaniaków do odwiedzenia Hipodromu i spędzenia wolnego czasu w naprawdę miłej i niepowtarzalnej atmosferze , do cze
TEN FINSKI JEZDZIEC NA 3 MIEJSCU TO ONA... DZIEWCZYNA O IMIENIU SATU... AUTOR ARTYKULU PISZE O FINIE( FACECIE) :-)
blisko mieszkam wiec tam pójdę
, dyrektor CSIO. " NFZ podlega MZ, CSIO podlega MZ, CSIO namówiło na zakup karetek marki Mercedes, NFZ nie dał kontraktu zadam tylko pytanie, czy jedyną stroną, która się cieszy to nie przypadkiem producent karetek, i czy urzędnicy podlegający MZ nie wykazują się rażącą niegospodarnością?
zawody csio nie organizuje poznan bo zostalo im odebrane prawo do organizacji (przynajmniej na rok 2009). pozatym csio nie daje mozliwosci zaproszenia dobrych zawodnikow (tak mozliwosc daja csi ktore moga byc np z kwalifikacja do pucharu swiata)
No moje też nie metropolia, ale wrócili CSiO, będzie na co popatrzeć mam nadzieję :) -- TooL
Jedyny prezes ktory zaczal porzadkowac sprawy Woli... zarzuty czysto polityczne. Nie maja sie czym zajmowac. Latwiej szukac dziury w calym niz zorganizowac CSIO. Osły rządzą hipodromem...
nowy prezes powninien sie zając CSI-O, a nie skladaniem doniesien do prokuratury, poniewaz na Woli od czasu gdy on jest prezesem nie odbyly sie żadne poważne zawody. Poniewaz wszystkie odwolywal(30.04-WKKW,29.04-kompromitacja organizacyja na zawodach TOWARZYSKICH!, woltyzeka i chyba jeszcze
Co roku chodzę na wyścigi i skoki, dla widzów strój jest obojętny, podczas CSIO jest oczywiście konkurs kapeluszy. Na imprezie po skokach byłam raz. Miałam letnią sukienkę odcinaną pod biustem z szerokimi ramiączkami. Bez szpilek bo teren wokół mało przyjazny :D -- Nie zatrudniaj fachowca