mnoie tradycja trzymała do 10-11 roku życia. jeszcze byłem nawet ministrantem ale na lekcje religii już przetsałem uczęszczac. no i ks.sikora wygonił mnie i od mistrantów. parafia dzieciątka jezus. warszawa ul czarnieckiego.
na zdjęciu, za kaczorem na drzwiczkach wejściowycjh do przybytku wissi tabliczka.godziny mszy: 9, 11, 12, 18. to duży kościół-chyba ten od św staśka kostki. jakieś 60 lat temu byłem swiętojebliwym ministrantem. w kościólku pod wezwanie dzieciątka jezus na ul czarnieckiego/tuż przy pl.inwalidów/ no
inwestorzy ochłonęli ze strachu przed dobrą zmianą, generowaniem miliardowych długów skarbu państwa i nominacji czarnieckiego na szefa Łolstrit i ponownie przystąpili do handlu.
matołuszek sfajdane ze szczynścia zadzwoniło ze dzwoneczkiem na Łolstrit i otworzyło notowania. Na dźwięk dzwoneczka uruchomionego przez matołuszka inwestorzy przerażeni, ze przyszło toto reformować im giełdę, albo dać dochodową posadę synalkowi czarnieckiego, zadzwonili zębami. Na koniec sesji
Ale pustki! Wszystkie zajęte... Ja miałam cudnych gości, a w międzyczasie usiłowałam wbić w 12-letnią głowę historię rewolucji francuskiej, rozbiorów i nieszczęsnego czarnieckiego, który to konno przez morze się przeprawiał. Czemu, ach czemu robią dzieciom kartkówki w poniedziałki? I czemu na
p. Jerzy Podlinski zdecydowanie, ma zakład na rogu czarnieckiego i lelewela na śmiecinie
taniej i równie dobrze na czarnieckiego 58 jadąc w stronę selgros od lukoil. Jakieś 100m za lukoil w równoległej uliczce do E7. Na placu stoją samochody do malowania. Za naprawę zaczepów zderzaka zapłaciłem 15zl.
kolezanka jesli masz na mysli ta hurtownie na CZARNIECKIEGO W DEBICY to daj sobie spokoj PORAZKA TE CIUCHY CO NIE IDA IM NA SKLEPIE POZNIEJ SPRZEDAJA WLASNIE HURTOWO JEDNA WIELKA PORAZKA SAM SIE NACIOLEM MOZE 5% CIUCHOW W MIARE OKI RESZTA TO POPLAMNIONE SA PRZEWROCONE NA LEWA STRONE-JAK SA FAJNE TO
www.luxdom-legionowo.pl/domy/luxdombisnieruchomosci/osiedle_ul._czarnieckiego_legionowo/
bodajże do 60 roczku miałem rel.w szkole. później w pobvliskim kościółku/ul.czarnieckiego w w-wie/. mimo że byłem ministrantem, przestałem pobierać nauki.ks.sikora zorientował się że nie uczęszczam- i wygonił mnie z grona ministarntów-potrzebujemy solydnych mistrantów-stwierdził. i tak zakończyła