49 wyników w czasie 87 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

czarny_aniol_saskiej_kepy-czas na leki

czarny_aniol_saskiej_kepy napisał: > na ktorej by obwiescil niedzielne zatrzymania gangsterow! W koncu to > kogo zatrzymal Ziobro? Kaczmarka? Pilke? Leppera? Sawicka? Blide? > Kiedy zostana zatrzymani Kaczynscy, Ziobro i inni uposledzeni > czlonkowie tej PiSiej bandy

Co to za słowo: "poki" ?

czarny_aniol_saskiej_kepy napisał: poki co - to naucz sie czytac i pisac!

remik, nie obnazaj swoich roznych brakow ...

, mialoby stanowic jedyna trudnosc dla ciebie ... ? remik.bz napisał: > czarny_aniol_saskiej_kepy napisał: > poki co - to naucz sie czytac i pisac! >

Targalski to zrujnowany obraz czlowieczenstwa!

czarny_aniol_saskiej_kepy napisał: > A taki byl ambitny - chcial zrobic Ptasie Radio?!

Re: Polskie Radio zaszkodzilo Targalskiemu?

czarny_aniol_saskiej_kepy napisał: > A taki byl ambitny - chcial zrobic Ptasie Radio?! I zrobił!!!

W jakiego rodzaju brednie wierza bracia Kaczynscy

czarny_aniol_saskiej_kepy napisał: > A moze to ona po prostu bredzi... o "bredniach"?

Re: panie marianie ... czarny aniele

„panie marianie... badzmy szczerzy jest pan nawiedzonzm ciemniakiem” napisał ciemniak do kwadratu „czarny_aniol_saskiej_kepy”.

On może tak. PO straciłaby wszystkie.

czarny_aniol_saskiej_kepy napisał: > zostać ponownie wybrany? Jak myślicie? -- Wałęsa pokazał że każdy może rządzić. Kaczyński że jednak nie każdy.

Re: Gdyby mamrota wystawiła PO - miałby szanse

czarny_aniol_saskiej_kepy napisał: > zostać ponownie wybrany? Jak myślicie? Temu to by nawet nasz papież nie pomógł gdyby żył. Leszek to 100% pewniak:) -- Jestem dumnym przedstawicielem "warszawskiej hołoty".

Re: amanasunto, ty czyja jestes agentka?

czarny_aniol_saskiej_kepy napisał: > Jestes tu, by tylko obrazac - bco to za post? Czytam ewunie nie od dziś i swoje wiem.

Niesiołowski nie jest wulgarny - to co mowi

czarny_aniol_saskiej_kepy napisał: > to wulgarna prawda! A ze krytykuje Kaczynskich? Takie jego prawo. > Polska to demokracja, gdzie nawet uposledzony osobnik moze zostac > prezydentem z woli wyborcow!

dobrych bogow po prostu nie ma...

czarny_aniol_saskiej_kepy napisał: > Irakijczykow? Dlaczego tak cierpia Amerykanie w Iraku? Ja myslalam, ze wszystko > > co amerykanskie Bog tez popiera, a tymczasem ... > Nie wiem co o tym myslec?

Re: Oo! Lingwista na forum?! Brawo za smialy wyst

czarny_aniol_saskiej_kepy napisał: > jot-23 napisał: > > > lol... rownie dobrze mozna napisac Makumba Bumbum , dobry japonski > > kandydat ...albo Weng Peng Li, dobry kandydat brazylijski. Wedlug mnie najlepiej odpowiadaloby nazwisko Kagan.

1 2 3 4 5