drugie pytanie - odchody i obfite krwawienie zaniklo, natomiast jeszcze zdarzaja sie niewielkie plamy krwi czerwone, naprawde malo, i mam wrazenie ze po karmieniu piersia sie pojawiaja a poza tym jakby krwawienie ustapilo. czy to jest ok?
czerwone, ale gardla nie widzialam, bo wszytsko bylo tak opuchniete, ze przeslanialo widok. W buzi mialam posmak drozdzy, normalnie jak bym drozdze zjadla...Chyba wiec mialam gdzies kiedys jakas drozdzyce, bo podczas nasilenia przez pierwsze dwa dni czulam wyraznie posmak ropno
. Po drudie jesli krostki sa na wargach sromowych to nalezy zrobic tez wymaz z pochwy oraz analize i posiew moczu. Dzieczyneczki maja zakazenia warg sromowych niekoniecznie zwiazane z ukl. moczowym. Sprawdz, czy wargi i wejscie do pochwy nie jest czerwone. Pediatra powinna ci poradzic jaka masc
hej, bardzo dziekuje za odpowiedz. u nas tez ciagle zaczerwienienie wejscia do pochwy plus od czasu do czasu czerwona cewka. robie nasiadowki w nadmanganianie potasu na zmiane z rumiankiem. po kazdej takiej akcji smaruje wejscie do pochwy jakas tlusta mascia. jeszcze nie widze poprawy, ale
A moze ktoras mi podpowie, co jeszcze moge zrobic? 29 kwietnia - 1. dzien cyklu. 30 kwietnia - stosunek. ostatnie cykle byly 26-dniowe, teraz jest 35. dzien i nic. mialam silne uplawy (jak bialko jajka - przezroczysto mleczne, ciagnace), podniesiona tempke, rozpulchnione i czerwone wejscie do
A moze ktos mi podpowie, co jeszcze moge zrobic? 29 kwietnia - 1. dzien cyklu. 30 kwietnia - stosunek. ostatnie cykle byly 26-dniowe, teraz jest 35. dzien i nic. mialam silne uplawy (jak bialko jajka - przezroczysto mleczne, ciagnace), podniesiona tempke, rozpulchnione i czerwone wejscie do
raczej sucha, nic mnie nie piecze nic nie swedzi, wejscie do pochwy jest bardzo czerwone (ukrwione). Czy to objawy jakies torbieli, zapalenia a moze ciazy? Za tydzien mam miec @. Prosze pomozcie jesli wiecie o co chodzi. Dzieki