Witam. Mam prosbe do kolegow grajacych w ta gre. Sciagnelem sobie ja wczoraj ale nie za bardzo ja ogarniam, a ze nie chce brnac w niepotzrebne rzeczy i sie meczyc to pomyslalem, ze moze ktos tutaj da mi troche wskazowek co, gdzie i jak. Pozdrawiam:) M.
Witam Jestem stałym czytelnikiem forum, ale nie miałem konta więc się nie angażowałem w dyskusje. Pamietam czasy buslika i innych pewnie mają teraz pozmieniane nicki :) Co do gry WoT na początek radziłbym koledze obserwowanie zachowania innych graczy i nie wyrywanie się do przeodu przynajmniej na
Siema! Mam dla was generator złota na World of tanks! Gold na wot za darmo! Aby pobrać generator złota world of tanks wejdź na stronę worldoftankspremium.wordpress.com Darmowy generator gold na world of
konto world of tanks allegro Pobierz http://red1r.pl/file/53263/konto_world_of_tanks_allegro Pobierz konto world of tanks allegro Wcale niemale grono z nas pamieta czasy, kiedy wybranie serialu do ogladania ograniczany byl do maksymalnie czterech tytulow. W miare uplywu lat wszystko zmienilo
Wymagania:Aktywnosc W Grze (world of tanks), Minimum Jeden 8 Tier, Można zgłaszać się tutaj albo w grze do użytkownika: michalik2000
PKP? Chodzi o pociąg pancerny? ;)
A własnie. Co do spotowania. Jest jakis konkretny przycisk od tego czy poprostu wystarczy zobaczyc przeciwnika ?
Coż, WoT potrafi dać w kość. Zwłaszcza początkującym - sytuacje, gdy twój czołg nie może zrobić żadnego "kuku" przeciwnikowi zdarzają się nad wyraz często. Jest to szczególnie irytujące, gdy prowadzisz gó...any czołg, który nie nadaje się ani do niszczenia wroga ani do scoutowania (na przykład M3
W momencie w którym to piszę, serwery World of Tanks są updatowane. Już dziś beta przechodzi w status "Open", ponownie zapraszam wszystkich do spróbowanie swoich sił jako tankista. Jeżeli wierzyć twórcom gry, to pod koniec lutego będzie full release. W razie gdybyście potrzebowali jakiejkolwiek
dziś następuje długo oczekiwane rozdzielenie serwerów gry world of tanks. game.worldoftanks.com/news/general_news/game_cluster_division ponownie zapraszam wszystkich do gry, tym razem
Kody Do World Of Tanks Na Złoto ? oczywiście da się to ogarnąć za darmo tutaj macie: freehackpl.com/hack_wot/
Ktos chetny na darmowy kod PIN o wartosci 35 zl do World of Tanks? Kupilem ostatni numer magazynu Play, do ktorego dodawany byl ten kod. Ja nie gram i grac na pewno nie bede bo generalnie nie lubie multiplayera w grach, ale moze ktos jest chetny na kod? Oddam oczywiscie za darmo.
jak mozesz mi dac jak jeszcze go masz gg7788583
Chciałbym was poinformować iż Polski klan z którym miałem zaszczyt walczyć wygrał w dniu dzisiejszym pierwszy turniej w grze World Of Tanks ! Klan wystawił 3 składy z którego jeden doszedł do 1/8 drugi do 1/16 a trzeci wygrał wynikiem 14:7 oraz 14:9 finał turnieju
Mała poprawka . Jedna drużyna dobrnęła do 1/4 , druga do 1/8 Turnieju . Polacy są najlepszymi graczami na serwerze . Gratulacje ! Filmik z mistrzostw będziecie mieli okazję obejrzeć prawdopodobnie jutro .
Witam. Mam do sprzedania klucz promocyjny do gry World of Tanks z oferty intela Intel® Software Starter Pack. Odsyłam do aukcji: http://allegro.pl/show_item.php?item=4822792457 Allegro