1 390 wyników w czasie 415 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Mirena (po udarze)

podwyższone ryzyko obniżać rezygnując z innych rzeczy. Np. picie alkoholu i nadwaga podwyższają ryzyko raka piersi w stopniu o wiele wyższym niż hormony. Wiedziałaś o tym? Dlatego nie piję praktycznie ani kropli, może raz w roku lampkę szampana i staram się ruszać, być aktywna i dbać o niską wagę. A to co u

Re: Gdzie na świecie jest dobrze ?

primula.alpicola napisała: > Hiszpania to nadal półkula północna, ale faktycznie, Masz rację, ta polnoc mnie zmylila już tam, i w ogóle na połu > dniu Europy, jest więcej radości. Moja osobista opinia jest taka, że to z powod > u słońca (tak, zaraz qrwicy dostanę z

Jak zmusić nastolatka do aktywności fizycznej (początek wątku)

proponowali jakieś zajęcia sportowe, obozy - nie i nie. Z fajnegoz wysportowanego chłopaka zrobił się ociężały, gruby i chamski typek. Ja doświadczenia nie mam, pomoc nie umiem. Rodzice byli u psychologa, ten twierdzi że przecież nie zmusza nastolatka do aktywności, skoro ten tej aktywności nie chce. I

Re: Stracone pokolenie: ani ani

napisałabyś „nadwaga to zaniedbanie”. Oczywiście nadwaga powoduje różne choroby ale powoduje je w różnym wieku. Także jeśli chodzi o choroby sprzyjające nadwadze (na przykład depresja) to występują one również u ludzi młodych. Kwestie po ciąży to niby jaki? Po urodzeniu dziecka w jakiś magiczny sposób

Re: Co ematka myli o eutanazji

cierpiącemu pacjentowi pomóc. I oczywiście że nastolatek jest świadomy i może podejmować decyzje. Nikt nikogo nie lekceważy i nie likwiduje! Licz się ze słowami! Dieta eliminacyjna lecząca zaburzenia psychiczne to wersja oszołomów a nie medycyna oparta na faktach (EBM), tak samo witamina B17 nie leczy raka

Re: Co ematka myli o eutanazji

1. Mózg nie jest w pełni ukształtowany u nastolatków, nie mogą podejmować kluczowych i wiążących decyzji. Emocjonalnie są niedojrzali i przechodzą burzę hormonów. Natomiast dzieci do 12 roku życia tym bardziej nie. Decyzja o eutanazji powinna być podjęta przez osobę co najmniej 25 letnią, żeby

Re: Kobieta, 48 lat i rezygnacja z seksu

wyprawa32768 napisał: > majenkirr napisała: > > > Seks nie jest obowiązkowy. > > > > ale przyjemny i w wieku 48 lat nie jest się jeszcze za stara. Prawdopodobnie to > depresja. Masz szklaną kulę czy siedzisz u niej pod materacem

Re: Jestes gruby bo jestes alkoholikiem.

umniejszania - zależy. Byłam grubym dzieckiem, jako nastolatka ciągle się odchudzałam - i to nie zawstydzanie ani krytyka była najgorsza. Najgorsze były fałszywe komplementy ze strony bliższej i dalszej rodziny - "Ty wcale nie jesteś gruba!" "Ty wcale nie musisz się odchudzać" "Ale schudłaś, ho ho" - to

Re: Nastolatek sam w domu kilka dni?

>W sumie to tak, "opieka'" polega na >tym, żeby brat z nim pogadał, >kontrolował, czy młody doła nie łapie. Czyli był na posterunku przez pełne 4 dni. A i kwestia gotowania/szykowania/jedzenia/ prasowania/ubierania u osoby chorej na depresję wygląda przeróżnie… -- "Nie pogardzaj

Re: Piękna pogoda, a u Was jak?

Weź te pierogi spakuj i mi wyślij, podam adres na priv. Miurielamirisa, musisz kochać swoją pracę, ze cieszysz sie z powrotu. Szanuję 😉 Ja mam powyjazdową depresję, snią mi się nieskończone trasy narciarskie i błękitne niebo. Raz nawet śniło mi sie ze egzamin mialam na stoku. Pisemny! No i juz

Re: Wąt na piąt

snakelilith napisała: > Dołączam do depresyjnych. W tym, że u mnie to depresja wtórna, bo spowodowana j > uż tygodniowym bólem mięśni pod lewą łopatką. Czuję się, jakby ktoś wbił mi szp > ilkę w laleczkę voodoo (przyznać się, kto?), Na pewno któraś forumka, na bank

1 2 3 4 5 6