1 456 wyników w czasie 260 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

E-learning (początek wątku)

Co sądzicie o tej formie kształcenia, np. robienie szkoły czy kursów w tym systemie?

Re: E-learning

my mieliśmy w pracy e-learning bhp www.teamprevent.pl/pl/szkolenia/e-learning/, fajna forma szkolenia, mniej kombinowania z ogarnięciem pokoju na szkolenie itd. pracownikom przypadło to do gustu

e-learning (początek wątku)

czy ktoś pisał z was coś większego ze szkoleń e-learningowych?Za materiały byłabym b.wdzięczna. Proszę o szybką odpowiedź.

E- learning (początek wątku)

Does anybody know usefull Web adresses?

Re: E- learning

www.angielski.edu.pl

e-learning (początek wątku)

uczę się Exela którego zasadniczo umiem. Ale podoba mi się treść poleceń: chcesz zwiąkszyć szerokość kolumny A> Aby to zrobic możesz kliknąć dowolna komórkę w kolumnie A. Kliknij A3 dodam, że kliknięcie innej dowolnej komórki w kolumnie A skutkuje niezaliczeniem ćwiczenia

Re: e-learning

Aha, ja mam nawyki programistyczne z czasow dolnego FORTRANU. Niestety :-(

E-learning (początek wątku)

Chcialabym sie dowiedziec jakie sa zarobki dla nauczycieli jezykow obcych w szkolach na obszarze e-learningu? Dostalam wlasnie taka oferte pracy i nie mam pojecia jaka stawke powinnam okreslic. Jakie sa zalety i wady takiej pracy moze ktos bardziej doswiadczony moglby mi doradzic

Re: E-learning

a moze na forum 'english teachers'? (w prywatnych w jezykach)

e-learning (początek wątku)

Witam, mam pytanie: Czy na UAMie w Poznaniu jest dostępna nauka przez internet?

Re: e-learning

tego nie wiem ale podobno w Wawie jest pare szkół, które maja nauczanie e-learning np. wste

e-learning (początek wątku)

czy myslicie, ze to dobry pomysl na biznes? ktos moze ma doswiadczenie? chodzi mi glownie o sposoby na promocje i wejscie na rynek nowej firmy. z gory dzieki za wszystkie opinie. krytyczne mile widziane;)

Re: e-learning

jest wiele firm tego rodzaju robi to prawie kazda firma szkoleniowa i jest ciężko się przebić

e-learning (początek wątku)

co myslicie o tym ustrojstwie? macie jakies doswiadczenia, opinie, refleksje? z gory dziekuje za odpowiedzi wszelakie i pozdrawiam:)

Re: e-learning

Bardzo ogólne pytanie :) Owszem, mam doświadczenia, opinie i refleksje. Nawet dużo , więc nie wiem o czym napisać :) -- - Z pracy rąk się utrzymuj chamie jeden! - A czy ja dupą piszę?

e-learning

e-learning się zbliża

e-learning (początek wątku)

Poszukuję nazw programów (np. Web Course Builder) przy pomocy których tworzone są e-szkolenia (e-learning) .

Re: e-learning

Jest jeszcze ToolBook.

1 2 3 4 5 6