cudko1 napisała: > nie dosc ze goraco (lubie goraco ale w ogrodku pod drzewkiem czy na plazy pod d > rzewkiem ;) ) to jeszcze siedze w robocie robie dokladnie NIC, nudze sie w chol > ere i mam poczucie kompletnie straconego czasu :/ tęsknię do robienia NIC, wolałabym teraz to
a_iii_ty napisał: > Ma sens? Komu i za co? Komu to sluzy? Co zalatwia? Czy moze byc calkowicie szcz > ere? > Ci, ktorym zalezy na wybaczaniu chodzi wylacznie o to by chronic winowajce. ma. Gen . Jaruzelskiemu Stan Wojenny 1981 dawno wybaczylem. bylo to mniejsze zlo, niz
_ht=scontent.fktw5-1.fna&_nc_gid=vSv3mMjUtKEZEKsUU1Bzxw&_nc_ss=7b2a8&oh=00_Af5H-zTnKhf0pPBk2VPcHJ4s8ErE4d3mAHu_vQpCRir0NA&oe=6A1269AA
wyjatkowe znaczenie? Jesli Nixon "otworzyl Chiny" dla USA, czy Trump je zamknie? A moze wrecz przeciwnie, zapoczatkuje nowa ere wspólzaleznej wspólpracy, napedzanej konkurencja zamiast stale nasilajacej sie rywalizacja? Oczywiscie, ze nie. Chociaz stosunki obu krajów w Pekinie i Waszyngtonie sa czesto
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/669565508_1466000221977278_6774818122995662828_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x296_tt6&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=e06c5d&_nc_ohc=uOEkVQKHFDEQ7kNvwEre_c9&_nc_oc=AdrCiWpdB8181sGkrRlrV5DsrOCLJzDGGXjDRATCodIz5cyNKDpp9VTZakg7DqYUbqc&_nc_zt=23&_nc
https://www.ekologia.pl/wiadomosci/polska-kolej-wchodzi-w-ere-wodoru-36-mln-zl-na-rewolucyjny-pociag/ POLSKA KOLEJ WCHODZI W ERĘ WODORU - www.ekologia.pl - 17.02.2026
to.ja.pies.na.czarnych napisała: > Bzdety! Negatyw jest mieszańcem. Pół Ukrainiec pół Żyd. Polak przede wszystkim https://www.youtube.com/watch?v=P6vwQiNsERE&t=13s;;P6vwQiNsERE;;https://i.ytimg.com/vi/P6vwQiNsERE/default.jpg;;Koncert Artura Rubinsteina dla ONZ (1945) -- „Świat
I tak Polska została 51 założycielem. ONZ wkurzył Semitę. https://www.youtube.com/watch?v=P6vwQiNsERE;;P6vwQiNsERE;;https://i.ytimg.com/vi/P6vwQiNsERE/default.jpg;;Koncert Artura Rubinsteina dla ONZ (1945) -- Jan Grabiec @JanGrabiec Która gmina jako pierwsza złapie Romanowskiego dostanie wóz
marekggg napisał: > polski kurczak? dokladnie > to samo. jak juz kura nie da rady produkowac norme na jaja, to idzie pod sieki > ere. Z calym szacunkiem, ale pie...sz. W wolowina jest u nas ch...nia - tzn. da sie kupic dobra, ale jest zajebiscie droga i do naszych sklepow
> ere. > > i tak w kolko. > Ale bzdurę napisałeś, chyba w życiu całego kurczaka nie widziałeś, a co dopiero bydło. -- . 3200gt, 159 2.2jts, Y rwd.