46 949 wyników w czasie 119 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Rynek "małpek" spada

Jako wieloletni palacz papierosów i tym samym częsty bywalec pobliskiego sklepu żabka znam większość porannych malpkowiczów, tych co piją energetyki, oraz palą fajki i efajki, calego stada dzieciaków po hotdogi. No umówmy się do żabki nie biega się po tygodniowe zakupy, to sklep dla nalogowców i

Re: Keir Starmer rezygnuje z funkcji premiera Wie

parlament i zmieniane przez kolejny i tak co piec lat? W miedzyczasie biznesy maja sobie siedziec na plocie i palic fajki? Ja nie mowie o Muskach tego swiata, tylko firmach, ktore nie maja kolejnego tryliona na wypieprzenie w kosmos, tylko maja 2, 20, 200 pracownikow. O pubach, ktore padaja. O klubach

Re: OT - doplacać do artystów czy nie doplacać? ?

nousecomplaining napisał: > A jak Kazik słusznie stwierdził, wszyscy artyści to prostytutki. W oparach lepszych fajek w oparach wódki. Czyli za akcyzę płacą.

Re: Jak dbać o siebie, będąc osobą ubogą?

, pokaże co i jak. Nie radzę brać się za ostre cardio, a pilates, barre- bywa ciezkie- ale uwielbiam, callanetics jest genialny. Zapomnij o alkoholu, fajkach ( jeżeli wcześniej były ,,na boisku"), śmieciowym jedzeniu. No i ogranicz pieczywo, ziemniaki tzw węgle. Da radę dogadać się z paniami

Re: Pół OT podwożenie śmieci 30 metrów autem

qqbek napisał: > 30 metrów do śmietnika? > 130 metrów po fajki do sklepu? > 250 metrów, żeby młodego do kolegi podwieźć? > 500 metrów, żeby na siłownię pójść? > > To ma być jazda? > Jak ktoś ma spalinowe auto, to szkodzi tak nie tylko sobie, ale i samochodowi

Re: Pół OT podwożenie śmieci 30 metrów autem

chybagupi napisał(a): > Na forum motoryzacyjnym, miłośnik samochodów potępia jazdę samochodem. > Koniec świata. Albo tego forum. 30 metrów do śmietnika? 130 metrów po fajki do sklepu? 250 metrów, żeby młodego do kolegi podwieźć? 500 metrów, żeby na siłownię pójść? To ma być

Re: OT? Wożąc panią Daisy- pasażerowie z koszmaró

Miałem tak zawsze, jak z mamą gdzieś dalej jeździłem (nawet jak sam paliłem, to nie potrzebowałem aż tak często stawać), więc wiem jak to wkurza. Całe szczęście ograniczyła i 3 godziny bez fajki już wytrzymać potrafi. -- Fiesta '84, Almera '95, BMW E36 '98, Astra F '94, Astra G '00, Laguna '96

Re: Jeszcze raz o seniorze-gdzie są granice?

Wiadomo, dlatego trzymam w domu teściową żeby pożyć z jej emerytury i mieć na maslo i fajki.... -- Sygnaturka się zgubiła....

Re: Jeszcze raz o seniorze-gdzie są granice?

"Naprawdę? Naprawdę uważasz, że ludzie którzy nie mają środków na opiekę nad rodzicem nie mają ich dlatego, że palą papierosy? Serio? Ile musieliby tych paczek dziennie wypalać, że wystarczyłoby przestać palić? Dziesięć?" Ale to akurat prawda. Jeśli ktoś wydaje na fajki 50 zł dziennie to przepala

Re: Pralko suszarka pytanie

Pety i puszki nie zaburzają niebanalnego wykorzystania przestrzeni? Czy syf na czarnym ładniej wygląda? Chociaż w sumie to jakaś myśl, na czarnym tak osadu z fajek nie widać 🙄

Re: Jak się oszczędza - wątek na wtorek

dwa_kubki_herbaty napisała: > Rzucilam fajki, mam nadzieje ze skutecznie. > Przez 30 lat to mieszkanie we wroclawiu przepaliłam. Takie 60 metrowe ;P Nigdy nie paliłam. Gdzie jest moje mieszkanie..?? :P -- Don't trust your eyes It's easy to believe them

Re: Jak się oszczędza - wątek na wtorek

Rzucilam fajki, mam nadzieje ze skutecznie. Przez 30 lat to mieszkanie we wroclawiu przepaliłam. Takie 60 metrowe ;P

Re: Wycieczki szkolne absurdalnie drogie

Jest w tym dużo racji co piszesz. Wszystko jest tak drogie, że trudno nastarczyc, a są z drugiej strony opiekunowie, którym nie zależy. Matka z fajką w zębach a bombelek nie ma 20 zł na składkę. Przykład z mojej klasy.

1 2 3 4 5 6