37 wyników w czasie 73 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

fczurek ma wiele racji o manipulacji..

>Wlasnie tak. Czy wiesz, moja droga, jak powstaje komunikat nt. > okreslonego produktu, ktory Ty masz odebrac jako idealny dla Ciebie i kupic go, rzecz jasna? Zajmuja sie tym specjalisci, ktorzy w taki sposob (slowa, obrazy, skojarzenia)podpowiedza Ci, czego potrzebujesz, ze Ty w to uwi

Re: do ROODEJ

hej fczurek - dział PR pozdrawia :)) Ale juz sza. W niewiedzy innych tkwi nasza siła. a kto madry i tak wybierze własciwie. Nieprawdaż?

Re: iwostin podrozal czy co?

Dzieki, dzieki! Tera juz wiem. Tamtem pewnie byl bez filtrow. Fczurek

iwostin podrozal czy co? (początek wątku)

Dziewczyny, helpmi! Dzis rano kupilam w aptece nawilazajacy iwostin z filtrami (krem 75 ml). Zaplacilam prawie 30 zeta. Troche sie zdziwilam, bo ostatnio (2 mies. temu)kupowalam go za 18 zeta. Podrozal, czy moze mam skleroze? Pozdro, fczurek

Re: Duuuuuuużo zdrowia dla Kamila Durczoka!!!!!!!

Panie Kamilu - zdrowia na maksa! Trzymam za Pana kciuki!!!!! I pozdrawiam - fczurek

proszę o wtajemniczenie :)

hmmmm.... brzmi zachęcająco :) dawaj tę magię fczurek :)))) żadnych śmichów nie będzie - moze być na priva :)))) czekam z niecierpliwością, dziękuję z góry :)))))))))

Re: Czerwona herbata odchudza?

Gość portalu: fczurek napisał(a): > Tak, tak to to!! Za szesc zepa, nie za cztery, tak ze spoko :). Klimuszko > slodkawy? Eeee... nie lubie slodkawych za bardzo. jakis czas temu pilam rooibos > > jak glupia, i smakowal mi, ale tez w koncu doszlam do wniosku, ze slodkawy

Re: pani do sprzątania-polecam(bo niedroga) -Wars

Ja bym chciała. MIeszkanie 75, raz na tydzień, Warszawa. Czy ta Pani równiez prasuje? Bo jeżeli tak, to biorę :) pzdr, fczurek

Re: Totalny Niewypał

totalny niewypal - anty gravity pod oczy cliniqua. wielkie (chociaz male objetosciowo) i drogie nic. normalnie nic. ale to nic - po prostu wiecej nie kupie :) fczurek

Re: moje sniadanie i wspolpracownicy

Hahaha! Mam pomysl: kiedy znowu zapyta, czy moze sobie nalac soku, powiedz powoli i wyraznie, patrzac mu gleboko w oczy: TO NIE JEST AKCJA PAJACYK! Zobaczysz, ze zadziala! Pozdro, fczurek

do zamfiry forgivmi (początek wątku)

Zamfira! Pamietam o tym, co Ci obiecalam przeslac jakis czas temu :). Zrobie to, mam nadzieje, ze juz niedlugo. Teraz mam tyle roboty, ze hej... wiec, plis, be cierpliwa!!! Pozdrawiam machajac przepraszajaco ogonem:)fczurek

Re: Pianka do mycia twarzy IF - skisła?!!!

Mi tez sie to zdarzylo, chyba nawet kupilam juz z "takim" (rzygogennym, oblesnym)zapachem. Zdziwilam sie, bo forumowiczki sie tym zachwycaly, a zmywacz smierdzial stara sciera... no i nie uzywam. pozdro ;) fczurek

Re: co swietnie nawliza buzie???

A mi - krem dotleniajacy ban di za dwadziescia pare zeta. Kupilam, bo forumowiczki zachwalaly jako rewelacje za grosze i nie zawiodlam sie. Mam sucha i wrazliwa cere i ten kremik super sie sprawdzil. Pozdro :) fczurek

1 2 3