2 096 wyników w czasie 125 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Fora:

Fiat w Tychach

coraz więcej środowisk Tyskich staje w obronie Fiata w Tychach www.gkstychy.com/?s=n137&m www.gkstychy.com/forum/viewtopic.php?t=211

Re: Fiat w Tychach

Embi, coraz bardziej dorastam do tego stwierdzenia, ale jestes zakompleksionym idiotą, serio.

Nowy fiat z Tychów?? (początek wątku)

motoryzacja.interia.pl/news?inf=452379 -- Tychymiasto.fm.interia.pl/ Płyń z prądem ale trzymaj sie koryta..

Re: Nowy fiat z Tychów??

Cudo "toto" nie jest ale ładniejszy od tego wszystkiego co było dotychczas a i pewnie sprawniejszy szczególnie ze względu na silnik jak i zawieszenie. Ja pamiętam te z czasów lat 50 i 60, no to było cacko???jak na tamte czasy. Pędziło jak szalone a goście szpanowali oj szpanowali. Skoro maluch

Fiat lezy w Tychach

ziemiowziety, proszę cię, nie udzielaj się już w tej sprawie, dałeś już zajebi...y popis swoim bystrym jak woda w kiblu umysłem. To jest forum dla ludzi którzy mają coś do powiedzenia, a nie pletą takie bzdury jak ty czy też bieruńscy burmistrzowie (w liczbie mnogiej, bo okazuje się że co kole

Re: Bieruniowi gratulujemy burmistrza.

Burmistrz Bierunia?? A czy to nie ten sam geniusz co to chciał Fiata Tychom odbierać?? Czy też tamtemu nic nie dała tamta farsa i nie dostał poparcia elektoratu?

Praca w Tychach Fiat? (początek wątku)

Witam! Chcę was zapytać czy wiecie coś na temat pracy w Fiacie w Tychach? Jakie tam są zarobki itp.Może pracuje ktoś tam? A w bielsku są jakieś zakłady/firmy gdzie potrzebują pracowników?

Fiat Auto Poland ... Tychy (początek wątku)

Witam. Czy ma/miał ktoś styczność z ww. firmą? Jak pracuje się tam inżynierom na stanowiskach specjalistycznych/kierowniczych? Jaka atmosfera, jakie zarobki, jak wygląda rekrutacja?

Re: Fiat Auto Poland ... Tychy

imirowiec napisał: > Witam. Czy ma/miał ktoś styczność z ww. firmą? Jak pracuje się tam inżynierom > na stanowiskach specjalistycznych/kierowniczych? Jaka atmosfera, jakie > zarobki, jak wygląda rekrutacja? Zarobki: porównywlane, a nawet wyższe niż w innych firmach w rejonie

Fiat zagrożony - a Tychy?

był interes przede wszystkim dla Fiata. Nie ma się co łudzić - nowa Panda Fiata nie uratuje, bo na małym samochodzie za mało się zarabia a droższe modele Fiata od lat nie sprzedają się dobrze. Co będzie z Tychami, gdy Fiata ktoś wykupi za grosze? Oby nie podzieliły losu FSO po bankructwie

delfo tychy (spawalnia fiat) (początek wątku)

Pytanko, czy ktoś coś wie o tej firmie ? Jak praca, kasa ? W poniedziałek mam rozmowę (przez Adecco) i nie wiem czego się spodziewać.

Re: delfo tychy (spawalnia fiat)

duże normy, jak na fiacie są jakieś buble to od razu wina na delfo idzie jako na głównego poddostawcę, kasa średnia, przy umowie na stałe jak jestes pod delfo to bez sobót 1700 a z 3 sobotami około 2300, jak jest robota to soboty każą robić.

FIAt, FIAT, FIAT

Tylko praca i praca, oraz rozkazy, kto nie wie co się tam wyprawia polecam blog pracowniczy. Oto cała prawda o Fiacie: http://fapwloskiobozpracy.redakcja.pl/ http://fapwloskiobozpracy.redakcja.pp A jeśli ktoś nie słuchał hitu muzycznego "Tychy FIAT Blues" to również polecam (cała

Fiat zostawi Pandę w Tychach?

m_jak_mdłości sam jesteś nieuk...wpisz w kalkulator 26000 x 22% = 5720. A o moje Polo się nie martw...ma przebieg 126 tys.km i pojeździ jeszcze drugie tyle...

Fiat zostawi Pandę w Tychach?

Naprawdę, słownictwo masz typowo miejskie.

Fiata w Tychach załatwili związkowcy

Ale mało im tego, teraz chcą załatwić kolejną firmę. Najwyższa pora wywalić ich z zakładów pracy.

1 2 3 4 5 6