66 wyników w czasie 57 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

fixotide raz jeszcze- podawanie (początek wątku)

jeden ekarz zalecil podawaie flixotide codziennie , minimum do wiosny 2010. drugi zalecil tylko do 2 tyg po ostatnim ataku astmatycznego zapalenia oskrzeli. nie wiem co robic. pierwszy nie jest pediatra, ale zna dziecko i probem drugi jest pediatra i niewiele wie na temat przypadku mojego dzieck

Re: fixotide raz jeszcze- podawanie

alin9 napisała: Czemu > Zrezygnowaliście z przedszkola? moje dziecko nie ma astmy, ale stan przedastmatyczny. lekarz prowadzacy zapisal nam kuracje ktora ma wlasnie uchronic me dziecko przed "wpadnieciem" w astme. odkad zaczelismy przedszkole zwykly katar zamienial sie expresowo w kol

Re: astma u dzieci

ja tez daje córce singular4 i zyrtec razem i fixotide

Nowe ceny leków (początek wątku)

Ile podrożały np Singulair 5, Fixotide aerozol, Ventolin? Czy można gdzieś to sprawdzić?

Re: Flixotide dysk nie wiem czy dobrze podaję

Z dysku lekarstwo trzeba wciągnąć. Lepszy jest fixotide podawany w formie areozolu - przez tubę. Kruffa

Re: Flixotide+Ventolin - kto stosowal na oskrzela

aaaa i od dzisiaj podaje ten wziew fixotide tylko raz i tylko o poranku

Re: Panie Doktorze zapalenie oskrzeli u 2,5 mies.

mój maluszek też miał zapalenie oskrzeli.lekarka zapisała mu berodual, fixotide i eurespal.po 5 dniach zwalczyliśmy chorobę :))

Re: Montelukast przy astmie oskrzelowej

Córka 4 lata po 4 m-cach brania Montelukast Sandoz w tabletkach do ssania i cały czas fixotide 125 + kaszel ventolin od 2 m-cy bez zapalenia oskrzeli, a synek wcześniak z 30 tyg. również (On bierze w granulkach montelukas)- 2 miesiace bez choroby- on fixotide 50. CAŁY CZAS BIORĄ. kiedy

Re:te ziola to herbatki

przez pediatre tzn: fixotide, singular, zyrtec. Teraz bierze tylko wziew 1x dziennie fixotide i reszte.

Re: flixotide.....jak podac...

Młody brał fixotide od 4 do 12 miesiąca. Wiele razy podwałam mu przez sen. -- Jak można taką podłą być i mieć tak ładny biust

Re: singulair

jeju jeju jeju. Gdzie nie zajrzeć, to same powazne klopoty dzieci i takie leki. singulair, fixotide, severent, pulmicort, berodual, buderim... skąd ja to wszystko znałam ? Mama 2 i 4,5 latków

Re: singulair

iljana napisała: > jeju jeju jeju. Gdzie nie zajrzeć, to same powazne klopoty dzieci i takie leki. > > singulair, fixotide, severent, pulmicort, berodual, buderim... skąd ja to > wszystko znałam ? > > Mama 2 i 4,5 latków Iljano - to może Ty mi odpowiesz

1 2 3 4 5 6 7