:D czy to jest alter ego foamcleane?
ale to było do nioma, nie do foamcleane
Madzia na innym forum wystepuje pod nickiem Foamcleane i poprostu sie nie przelogowala, a potem zakrecila zbyt lakoniczna informacja dla osob niewtajemniczonych :)
ma gust do bani- albo mieszka w jakiejś przydrożnej wiosce- może w Mszczonowie:))) Każda dobrze ubrana kobieta wie ,że w M jest chłam i podróby- ale foamcleane gust ma nienajlepszy...
ja tez nosze latami jeansy, tylko ze ja "przywdziewam" jeansy srednio 1 raz w miesiacu... a odnosnie tematu, prac w minimalnej temp. na lewa strone co juz napisala Foamcleane i ma racje
Dzieki... Foamcleane na pewno zaczne od Simple. W mango nic mnie nie uwiodlo... A szukam czegos w stylu Coco Chanel...Sukienka + zakiet. Cos prostego, szykownego i z dobrej gatunkowo tkaniny. Hmmmmm:))))))))))) PS. To jak postrzegam elegancje nie jest wprost proporcjonalne do tego SKAD
jasne, ze pamiętam, nawet pamiętam słynne nicki: foamcleane (przezgrabne nogi) gabi, ciocciolatobianco - te dziewczyny pokazywały stylizacje na sobie..a i jeszcze była buglady, która do ślubu szła w sari..ach..jakie to były fajne czasy, taki instagram na forum. A ja dzis w pracy miałam na sobie