z dedykacją i krótką historią pierwotnie była kupiona do sypialni, ale okazała się za duża i nie świeciła tam gdzie trzeba, czyli jak już pisałam, można było przy niej czytać, pod warunkiem, że siedząć na podłodze później postawiłam ją na rej zardzewiałej szafce, też tam źle wyglądała, bo wbrew
Ajć ładna jest ;-)
Porządków ciąg dalszy: Sprzedam kinkiet circus piccola, ze szkła murano, średnica 32 cm na 4 żarówki e14
info poszło na @
Dziewczyny Kochane, czy ktoras z Was posiada takowa lampe jak w tytule albo widziala ja na zywo szukam wersji najmniejszej i nigdzie nie moge znalesc ile ona tam w srodku ma zarowek... mam do oswietlenia dosc duza powierzchnie nad stolem i martwie sie ze moze byc ciemnawo... i mam zagwostke p
znalazłam takie info, z niego wynika, że źródło światła jest jedno: "Zalecane źródło światła(nie znajduje się w zestawie): energooszczędny halogen 1x160W R7s (118mm)."
? www.utilitydesign.co.uk/mall/productpage.cfm/UtilityDesign/_UT23546/123294/Foscarini%20Diesel%20Cage%20Pendant%20Light -- I left my home in Norfolk Virginia California on my mind I straddled that Greyhound And rode on into Raleigh
;-) www.utilitydesign.co.uk/mall/productpage.cfm/UtilityDesign/_UT23549/123294/Foscarini%20Diesel%20Rock%20Pendant%20Light -- I left my home in Norfolk Virginia California on my mind I straddled that Greyhound And rode on into Raleigh
wyprzedają sporo rzeczy z ekspozycji: np ten duży plafon: allegro.pl/foscarini-wagashi-media-plafon-wyprzedaz-i2055884691.html
jakoscia, ale tym, co wykonawca chce powiedziec) sa znaczne. BTW II chwilowo wydaje pieniadze na zupelnie inna muzyke: Toccata per la E - Giovanni Paolo Foscarini
crannmer napisał: >> zapomniano o Koncercie Aranjueza napisanego przez Rodrigo, ale pewno to >>znasz? > Oczywiscie. Razem z Fantasia para un Gentilhombre. Cran, no przeciez wiem ze znasz, to bylo do zalozycielki watku;) > BTW anegdotka na marginesie: podczas pr
Mam problem z wybraniem oświetlenia do pokoju dziennego. Pokój: 5 na 5,5m. Kiedyś to były dwa pokoje i w połowie dłuższej ściany są pozostałości tego dawnego podziału (ściany o długości ok. 1m i grubości 0,5m - szkic w mojej galerii). Planuję kupić do każdej części po jednym Foscarini - Tite
Słuszna uwaga :) Dodaję zdjęcie i czekam na podpowiedzi.
linki: fabrykaform.pl/foscarini-lampa-rituals fabrykaform.pl/foscarini-lampa-lumiere-05-mala
Pomyliłam nazwy, miałam na myśli Foscarini. Podoba mi się kilka, ale najbardziej te: https://www.google.pl/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&ved=0ahUKEwiK0cbL1ZTSAhUmCZoKHUp2AkoQjRwIBw&url=http%3A%2F%2Foutlet.deangelismobili.com%2FFoscarini
A tu moje Foscarini:
Jeśli chodzi o lampy do jadalni to myślałam o dużej pojedynczej lampie w stylu :białej MUSE z Axo lub le Solei Foscarini, albo wręcz przeciwnie coś czarnego np. Rock Foscarini
yellow_door 10.02.12, 13:34 Nad stołem Big bang Foscarini Ha! B) -- Nic nie gasim, nic nie palim ino paradujem.