185 wyników w czasie 39 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Foscarini

z dedykacją i krótką historią pierwotnie była kupiona do sypialni, ale okazała się za duża i nie świeciła tam gdzie trzeba, czyli jak już pisałam, można było przy niej czytać, pod warunkiem, że siedząć na podłodze później postawiłam ją na rej zardzewiałej szafce, też tam źle wyglądała, bo wbrew

Re: Foscarini

Ajć ładna jest ;-)

pączek foscarini

Porządków ciąg dalszy: Sprzedam kinkiet circus piccola, ze szkła murano, średnica 32 cm na 4 żarówki e14

Re: pączek foscarini

info poszło na @

big bang foscarini

Dziewczyny Kochane, czy ktoras z Was posiada takowa lampe jak w tytule albo widziala ja na zywo szukam wersji najmniejszej i nigdzie nie moge znalesc ile ona tam w srodku ma zarowek... mam do oswietlenia dosc duza powierzchnie nad stolem i martwie sie ze moze byc ciemnawo... i mam zagwostke p

Re: big bang foscarini

znalazłam takie info, z niego wynika, że źródło światła jest jedno: "Zalecane źródło światła(nie znajduje się w zestawie): energooszczędny halogen 1x160W R7s (118mm)."

Re: Diesel dla Foscarini

? www.utilitydesign.co.uk/mall/productpage.cfm/UtilityDesign/_UT23546/123294/Foscarini%20Diesel%20Cage%20Pendant%20Light -- I left my home in Norfolk Virginia California on my mind I straddled that Greyhound And rode on into Raleigh

Re: Diesel dla Foscarini - ROCK

;-) www.utilitydesign.co.uk/mall/productpage.cfm/UtilityDesign/_UT23549/123294/Foscarini%20Diesel%20Rock%20Pendant%20Light -- I left my home in Norfolk Virginia California on my mind I straddled that Greyhound And rode on into Raleigh

foscarini w dobrej cenie

wyprzedają sporo rzeczy z ekspozycji: np ten duży plafon: allegro.pl/foscarini-wagashi-media-plafon-wyprzedaz-i2055884691.html

MfG, Beethoven, Foscarini i inni

jakoscia, ale tym, co wykonawca chce powiedziec) sa znaczne. BTW II chwilowo wydaje pieniadze na zupelnie inna muzyke: Toccata per la E - Giovanni Paolo Foscarini

Re: MfG, Beethoven, Foscarini i inni

crannmer napisał: >> zapomniano o Koncercie Aranjueza napisanego przez Rodrigo, ale pewno to >>znasz? > Oczywiscie. Razem z Fantasia para un Gentilhombre. Cran, no przeciez wiem ze znasz, to bylo do zalozycielki watku;) > BTW anegdotka na marginesie: podczas pr

Oświetlenie: Foscarini Tite 1 czy Tite 2? (początek wątku)

Mam problem z wybraniem oświetlenia do pokoju dziennego. Pokój: 5 na 5,5m. Kiedyś to były dwa pokoje i w połowie dłuższej ściany są pozostałości tego dawnego podziału (ściany o długości ok. 1m i grubości 0,5m - szkic w mojej galerii). Planuję kupić do każdej części po jednym Foscarini - Tite

Re: Oświetlenie: Foscarini Tite 1 czy Tite 2?

Słuszna uwaga :) Dodaję zdjęcie i czekam na podpowiedzi.

Re: Pokój z Klippanem,

linki: fabrykaform.pl/foscarini-lampa-rituals fabrykaform.pl/foscarini-lampa-lumiere-05-mala

Re: Pokój z Klippanem,

Pomyliłam nazwy, miałam na myśli Foscarini. Podoba mi się kilka, ale najbardziej te: https://www.google.pl/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&ved=0ahUKEwiK0cbL1ZTSAhUmCZoKHUp2AkoQjRwIBw&url=http%3A%2F%2Foutlet.deangelismobili.com%2FFoscarini

Re: Emilko!Snobuj się,bo świetnie wychodzi;)

A tu moje Foscarini:

Re: Koniec weny...

Jeśli chodzi o lampy do jadalni to myślałam o dużej pojedynczej lampie w stylu :białej MUSE z Axo lub le Solei Foscarini, albo wręcz przeciwnie coś czarnego np. Rock Foscarini

Re: Koniec weny...

yellow_door 10.02.12, 13:34 Nad stołem Big bang Foscarini Ha! B) -- Nic nie gasim, nic nie palim ino paradujem.

1 2 3 4 5 6