Dzięki tweety_28 i funmi za odpowiedź bez linczu :) Nie planowałam zostawienia dziecka SAMEGO z instruktorem (czy gdzieś o tym pisałam?) Nie zostawiłabym tak małego dziecka samego z nikim obcym! Jeśli po 15 min będzie chciała zdjąć nartki, to zdejmie i pójdziemy na sanki, które uwielbia. Mam w
Proszę o skasowanie/zmianę tej sygnaturki Dziękuję -- https://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/aj/bi/e83n/A8WTTObXAoZ7NOGD9X.jpg
Funmi Jimoh - pani z hameryki także urocza, też skakała w dal... nawet może bardziej, choć to inny typ urody...