18 927 wyników w czasie 548 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Odpowiedzialność z racji wykonywanego zawodu

Na pewno opiekunki sa w jakims stopniu responsible for this tragedy - w jakim, to juz zdecyduje Sad. Niemniej przy wszelkich wypadkach z woda, gdy rzecz dotyczy malych dzieci, zawsze mysle o tym, ze co roku co najmniej kilkoro dzieci topi sie w przydomowych swimming pools, wielokrotnie w momencie

Re: Oczko wodne na terenie żłobka

>Jak się ma małe dzieci to się nie ma oczka albo >się je pilnuje jak oka w głowie Wczoraj na spacerze zauważyłam, że w jednym z nowych domów w okolicy mądrzy rodzice zrobili wkopany w grunt, duży basen, nieogrodzony, aktualnie częściowo wypełniony wodą i przykryty plandeką. Plandeką leżąca

Re: Giertych i jego związki z Rosją....

, byl taki wlasnie ksiadz rozwalacz. Pewnie sprawa by nie wyszla, ale zapomnial sie i ktoregos dnia, gdy plywal w basenie ktos zauwazym, ze mial pod pacha hitlerowski tatuaz. I tylko za to go zwineli, -- AL Bóg śpi w skałach, śni w kwiatach...

Re: Jak nauczyć się pływać samemu?

> dystansach nie gra praktycznie roli. Inaczej przy np. triatlonie bo jest to m > etoda oszczędzania energii. Im mniejszy opór w wodzie, tym mniej zmęczonym się > z wody wychodzi i ma więcej siły na rower i bieg. w basenie pływa się również długie dystanse-one nie są specyfiką tylko

Re: Jak nauczyć się pływać samemu?

na biodra, by mieć dobrą linię w wodzie. A do kraula się przymierzam. Bez trenera i bez desek. Mam książkę z techniką, klasyczną i total immersion, widzę różnicę i stawiam na total immersion. To zdecydowanie dla mnie. Trenera nie wezmę, choć taki był mój plan. Ale widzę, że trenerzy się nie

Re: Berlinsko

polski_francuz napisał: > Dodajmy, ze imigracja wymaga od imigrantow prac > a nad: (i) jezykiem; (ii) zwyczajami...szczegolnie jak sie ma wiele dzieci. oczywiście PF. Rzecz tylko w tym, że to muzułmanie, a oni nie migrują aby dostosować się do tubylców lecz aby tubylców dostosować

Re: OT/Jaki kask na rower

. > > > Pod kola ci sie rzucamy? > > Zgadza się - rodzinka na modnych rowerach, w modnych kaskach (najlepiej jeszcze > z dziećmi poniżej lat 10, co zabronione w końcu) to chyba największe zagrożeni > e, jakie spotykam na drogach dla rowerów. I dlatego ja wole miec kask

Re: OT/Jaki kask na rower

nie jeżdże (a nawet, o zgrozo, przeprowadzam rower, jak jest tylko przejście, a nie ma przejazdu), więc spotkanie z krawężnikiem mi nie grozi. > Pod kola ci sie rzucamy? Zgadza się - rodzinka na modnych rowerach, w modnych kaskach (najlepiej jeszcze z dziećmi poniżej lat 10, co zabronione w

Re: Dorosle dzieci

Na basen chcialabym z kims chodzić gdyz ze wzgledow zdrowotnych czulabym sie pewniej szczegolnie na glebokiej wodzie. Maz niby sie zgodzil, ze siedzialby (dalej) i obserwowal ale znajac jego to raczej by byl w telefon wpatrzony. Kiedys chodzilam z kolezanksmi I mialysmy fajny czas no ale to juz

Re: tąpnięcie po menopauzie?

rozpisywanie się wydaje mi sie kontrproduktywne, ja się nagadam nagadam nastaram a ty napiszesz : a ja mam inaczej, mnie się wydaje inaczej-bo ja pływam inaczej. I koniec pieśni. styl klasyczny ( żabka) jest wdrażany jako kolejny, gdy pływający potrafi już opanować oddychanie i utrzymać ciało na wodzie, ze

Re: OT/fotowoltaika przymusowa

założyłem, bo się w 4 lata zwróciło (a jest na lata, więc od kilku miesięcy właściwie już tylko na siebie zarabia)? Jakie koszty energii? Za licznik płacę, a nie za energię. > Cos mi sie wydaaje ze powinines sobie zrobic wymiane oleju w mysliniku? Ale dlaczego? Bo dałem 13 netto za panele

Re: Listopad 13 - 18.2025 -> kolejka III und

co mid dzis w spadku po niej w Iq zostao. Tam,jak zapewne "14,4s" pamieta byl basen plywacki i tam 1/2 miasta przjezdzalo nr."18" i chuba nr."0" poplywac czy pobrodzic. Ech....! Dzialo sie w miescie w tych siermieznych ciezkich dla Rodzicow,bezstresowych dla dzieci i mlodocianych czasach! Co teraz

1 2 3 4 5 6