Na stronach Tui widnieje hotel o tej nazwie i podane że okolice Rethymnon, piękne zdjęcie basenu przy samej plaży, tymczasem próbując zweryfikować hotel, natknąłem się tylko na hotel o tej samej nazwie ale w Hersonissos, z basenikiem na dachu. Czy to chodzi o ten sam hotel tak na prawdę? Czy to d
Ja byłem z Żoną w zeszłym roku w Hotelu Golden... Byliśmy zakwaterowani w nowej części hotelu, pokój SUPER, jedzenie SUPER, basen przy hotelu SUPER, plaża przy hotelu troszeczkę kamieni ale piasek też jest. Nieciekawe jest wejście do morza. Jak chcecie zobaczyć zdjęcia to piszcie depechemode2
Czy ktoś był w hotelu golden beach w złotych piaskach? Jak wrażenia? Czy warto jechac? jakie wyżywieniw w wersji all? Będę wdzięczna za wszystkie rady. pozdrawiam
MY TEŻ -POZDRAWIAM
Hotel ten absolutnie nie nadaje się dla rodzin z dziećmi! Informacja taka zawarta jest w katalogu Scan Holiday. Są co prawda 2 małe baseny , ale ich głębokość w najpłytszym miejscu to 1.75 cm. Nawet dorosły człowiek musi cały czas pływać, nie odpoczywając. Brodzik wielkości pół metra i ogrom dzie
Hotel czysty ,schludny,położony w spokojnym miejscu, z bardzo dobrą obsługą, jedyne zastrzeżenie to animacje, których prawie nie było, niały być przez cały dzień, a przez tydzień były 3 wieczorne pokazy i raz piłka wodna.
Kto był w tym hotelu i czy warto do niego pojechać ( z dzieckiem) Liczę na opinie w tej sprawie bo nie moge nigdzie znaleśc niczego na temat tego hotelu. Pozdrawiam
Witam serdecznie, Czy moge prosic o opnie dotyczaca polozenia tego hotelu, mianowicie czy jest calkowicie na odludziu czy jednak nie? Czy jakies hotele obok? Czy spacery wzdluz plazy sa interseujace?
forum.gazeta.pl/forum/w,660,125348501,125348501,Golden_Beach_Turgutreis_opinie.html
Wybieramy się do tego hotelu i proszę o informacje na jego temat.
Witam. Czy ktoś może teraz wrócił z Primasol Golden Beach w Skanes. Jakie sa wasze opinie. Czy to prawda co podaja wkatalogu scan holiday że klima działą tylko kilka godzin na dobę, co to znaczy? Czy w all w barze na plaży sa napoje i coś do jedzenia?
bardzo prosze o informacje o tym hotelu od ludzi ktorzy byli w tym roku, moze jakies zdjecia mi ktos przesle, wybralam hotel na przyszle wakacje ze skana ale chcialabym upewnic sie czy dokonalam dobrego wyboru z gory dziekuje i pozdrawiam
kochani ponawiam prosbe moze ktos jednak byl w tym hotelu tego roku
ci co wrócili i ci co jadą - prosze piszcie
co ma niby boleć? to, ze szukam kogoś kto jedzie do tego samego hotelu co ja?
Witam Znalazlem ta oferte w Neckermanie. Cena calkiem dobra. Mam pytanie nt opinii osob ktore tam byly. Niewiele znalazlem informacji o tych apartamentach, wiec bede wdzieczny za kazda opinie.