Ma takie znaczenie, że jak kupisz opony z Polski, to dasz komuś pracę. Kiedyś na portalach sprzedazowych pisali, skąd sa opony i dla mnie to było ważne. Teraz nie pisza, nie wiem czemu. A w Polsce produkowane sa opony topowych marek - Goodyear, Dunlop, Michelin, Bridgestone oraz solidnych
USA w Polsce w ostatnich latach należy wymienić inwestycję Sikorsky Aircraft Corp. w PZL Mielec. Największe inwestycje przy wsparciu Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych (PAIiIZ) to m.in.: Dell (ok. 200 mln euro), PGW (50 mln euro), Unicorn Chemical LLC (48 mln euro), Goodrich
Uff, przebiłem się. Dzięki za link. Myślę, że nic nie wiem o trudach podróży. Moja największa przygoda to odlot namiotu na wietrze i przekładka opony BF Goodrich. Moje ulubione cytaty:) Dzisiaj przejechaliśmy 198 km na 19 godzin pracy. Tak leżąc w tym ciepłym śpiworze pomyślałem sobie, że
Temat zawisł, ale dziś mogę rzucić więcej światła. Zrobiłem już kilka prac. Przede wszystkim rozebraliśmy silnik. Nie było to konieczne, ale tak powinno się zrobić gdy chce się mieć spokój w trasie. Cena operacji była rozsądna (relatywnie:), bo w pakiecie robiłem jeszcze 2 rzeczy: konserwację ramy
firma McBraida, produkująca elementy do samolotów do silników lotniczych. Jest również Goodrich, amerykański producent podzespołów podwozi dla samolotów cywilnych i wojskowych, oraz informatyczny Opteam. Trzy lata temu kanadyjski koncern Vac Areo otworzył tam drugą, po Kaliszu, fabrykę, w której w
ludzi z Rzeszowa ma pracę! MTU Aero Engines, BorgWarner, Goodrich, McBraida, Vac Aero, Efekt Plus, DA Glass, Plastsystem - to wszystko powstało TAM! I to bez wsparcia Ferenca i bez tych ogromnych rzekomo środków! Tymczasem Ferenc od 2008 roku ma strefę Dworzysko - 180 hektarów i co tam zrobił? 2 lata
Otóż to! Gmina Trzebownisko ściągnęła mnóstwo inwestorów, MTU, BorgWarner, Goodrich itd. - łącznie ponad 1,5 tys. miejsc pracy, gmina Głogów Młp - ponad 2 tys. miejsc pracy, a co się udało w Rzeszowie? Jeden zakład Hamilton Sundstrand i to ściągnięty przez ludzi z WSK a nie Ferenca. Ferenc tylko
nie…Hamilton? Wszak Hamilton jest częścią UTC (które btw powstało z połączenia HS i Goodrich). Owe 300 miejsc pracy dla inżynierów we Wrocławiu w przeliczeniu na zarobki brutti to ok. 2,5 mln PLN miesięcznie. A tyle to zarabia nie 300 a 1000 pracowników podrzeszowskich zakładów DL. Dolina Lotnicza to
Badawczo-Rozwojowe firmy UTC Aerospace Systems (dawny Goodrich) w stolicy Dolnego Śląska. Do 2015 roku pracę znajdzie tam ponad 300, sowicie opłacanych inżynierów. Ciekawe dlaczego? Odpowiedź jest o tyle smutna co oczywista. Firma UTC znana jest na Podkarpaciu chociażby ze swojej nowej fabryki w
UTC Aerospace Systems (dawny Goodrich) w stolicy Dolnego Śląska. Do 2015 roku pracę znajdzie tam ponad 300, sowicie opłacanych inżynierów. Jak tam Tadek strefa Dworzysko, zdążysz w tym wcieleniu i do 2018, zanim specjalne strefy przestaną mieć uprzywilejowane warunki? Ale co tam jakieś Aerospejsy