Witam, czy jest na forum użytkowniczka tego wózka? www.allegro.pl/item679285695_wozek_graco_cleo_nosidlo_folia_wroclaw.html Szukam czegoś dla 2 miesięcznego dziecka jako drugi wózek
graco nie ma zbyt pochlebnych opinii co do tego wózka to nie wiem nie znam go ale waga 10 kg!! dużo na szybkie wypady fajny jest chicco enjoy rozkłada się na płasko i wazy 7,8 kg, jest fajnie zabudowany i mały po złożeniu Polecam tez Arię :) dziecko Twoje ma dopiero 2 mce ale przecież
czy ktoś widział na żywo? ma ? opinie?
widziałam w sklepie, prezentuje sie calkiem, calkiem. To cos w stylu pliko pramette (może słuzyc też jak sama parasolka). Jak z uzywaniem i trwalościa to nie wiem. -- Moje chłopaki czw., 27-03-2008 Forum: Wózki dziecięce Wątek: Re: graco cleo nowość
Witam, macie doświadczenie w użytkowaniu tego wózeczka? Wart jest zakupu? Dodam, że potrzebuję małego i lekkiego wózeczka i fotelika. Nie mam trudnych terenów w miejscu zamieszkania. Proszę zatem o rady. Dziękuję i pozdrawiam.
też jak jest z amortyzacją i awaryjnością. Różne słuchy chodzą o graco. Moze ktoś widział, albo użytkuje ten wózek? Bardzo prosze o opinie. Będe też wdzieczna za rady dot. innych modeli wózków, spelniajacych właśnie takei kryteria tzn: wielofunkcyjne, niska waga, mały po złożeniu. Z góry
Skad Kadzinski moze wiedziec , ze Sobiech chce grac w Lechu skoro prawo zabrania rozmow z zawodnikiem przed osiagnieciem porozumienia z jego klubem.Panie Kadzinski proponuje to do prokuratury zglosic,czym predzej.
Wszedzie znajduje turkusowe Sorrento a Grace juz prawie nie ma. Chodzi o rozmiar ok. 38DD, stroj ma byc dla osoby noszacej 85D/E lub 80E (rozmiarówka holenderska, pewnie glownie Hunkemoller). Osobiscie probowalam kiedys jej zalozyc obwod 80 ale nie bylo szans, zeby haftki sie dotknely, stad
mosaic trekko quattro tour sport i inne mu podobne freya ultima plus cleo mirage spree wlasciwie to prawie wszystkie wozki maja teraz ta mozliwosc, ale w razie czego zawsze upewnij sie w sklepie :) -- ... forum dla mam z
rzeczywiscie spektakularne transfery dokonano: Kielb czy ten mlody łotysz to wszystko melodia przyszłości..a gdzie zawodnicy ktorzy mieli byc tym wielkim wzomocnieniem? kim chca grac o LM, ludzie durni nie sa, takimi kopaczami nie wypelnia stadionu!!
My mieliśmy Quinny Speed SX - byłam baardzo zadowolona, zwrotny, prosty w złożeniu, pompowane koła - prowadziło się go bosko :) Teraz mamy Graco Cleo i no i nie najgorszy, ale wiadomo małe koła :/ no i wcale nie taki prosty w złożeniu
Na Bravissimo.com widzę dwa modele w grochy: Sienna ich własnej marki i Betty z Cleo. Na www.figleaves.com jest juz znacznie więcej m.in. model Pier marki Freya, model Ahoy marki Pour Moi?, model Pin up ich marki własnnej Midnight Grace by figleaves. Linków nie wstawiam bo piszę z telefonu.