169 568 wyników w czasie 702 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Nowo przyznawane emerytury vs. 'stary portfel

but not least sam naszczalnik prezesunio, równie bidny w rozwalającej się połówce domu na Żoliborzu. Łuni to som dopiero mundre! Pani Wyprawa32768 to wi! Kupić od znajomego ksiundza hektary za bezcen jak Moradziecki, narobić przekrętów w finansowych instytucjach zacnego grodu Wołomina jak ich patron

Re: Ciasto, ktore zawsze wychodzi, na urodziny co

reszta będzie jeść to nigdy nie jesteś w stanie przewidzieć. Dzieci i tak z urodzin pamiętają jakie były atrakcje a nie jaki tort/ciasto jadły. Szczególnie że z mojego doświadczenia wynika że i tak najchetniej jedzą chipsy, paluszki i cukierki, nie wypieki.

Re: Cieplutki wątasek na piątasek

za mało. Swoją drogą, u mnie przy takich stanach pogodowych są alerty, by unikać wychodzenia z domu w południe i godzinach południowych, dbać o siebie, dzieci i starszych, dużo pić, zajrzeć do samotnych sąsiadów, chłodzić mieszkanie, jak się da i unikać wysiłku, nawet jak jest się młodym i

Re: Czy wypada założyć plecek do sukienki/spódnic

małym spacerze są zbędne. Ja czasem wychodzę też tylko z trzema plastikowymi kartami w kieszeni. Jeżeli wychodzę na dłużej, to też nie zabieram aż tyle gratów, mój plecaczek jest prawie zawsze w połowie, albo nawet 3/4 pusty, ale to dobrze, bo można coś do niego włożyć wracając do domu, ja niektóre

Re: A dorosły z ADHD

mieć wywalone na normy społeczne, bo nikt poza mężem i dziećmi nie wie, jaka jestem. Z drugiej strony - zazdroszczę Ci, że Ty potrafisz to wszystko, czego ja niestety nie umiem :) (a teraz czytam po raz kolejny swój post i widzę błędy i brak przecinków i specjalnie to tak zostawiam bo jak wszystko

Re: Cytologia i hpv

Dokładnie tak samo jak cytologię. -- "Dlatego zawsze powtarzam, że nie należy penisa zostawiać pod opieką osób trzecich, wychodzisz z domu - zawsze zabierasz ze sobą, nie rozumiem tłumaczenia, że tylko na chwilę po bułki. Wychodzisz - zabierasz i nie ma dyskusji. Pewnie, że życie byłoby

Re: Meblohand opinie

ma łeb na karku to jest w stanie ogarnąć. tak więc to są imo takie meble ze średniej półki, dobry stosunek ceny do jakości i całkiem ładny design. można brać jak ktoś chce sobie dom wyposażyć w ładne i całkiem przyzwoite jakościowo meble w rosądnych pieniądzach.

Re: Co się dzieje z polskim językiem

, którą będzie gościł chirurżki, do której ma umówioną wizytę, kierowczyni, która mało go nie przejechała. W tym ostatnim przypadku zupełnie inne określenia wchodzą w grę. Otwarte pozostaje pytanie czy media narzucając swój język zyskują na wiarygodności. Sam jak słyszę, że gościnią będzie... zmieniam

Re: "Za dwa lata będziemy już mogły upinać włosy"

ich w kok wskazywało na to, że dziewczyna oficjalnie „wychodziz dzieciństwa i jest gotowa do zamążpójścia, stawała się młodą panienką na wydaniu. Podobnie było z sukienkami, dłuższe suknie również oznaczały koniec dzieciństwa. W "Ani' było wspomniane, że Ruby tak bardzo chciała być postrzegana jako

Re: Nie dla mnie wyjazdy... przez psy

w domu, bo jeśli już jakieś zwierzę to mnie się zmieniło bardziej na psa, a partner jak już to kota. A w tym wszystkim roczny wnuczek, który dopiero co zaczął chodzić i zięć z alergią...Na razie realizuję swoje potrzeby wychodząc z psami ze schroniska. Stąd bardzo dobrze cię rozumiem, zwłaszcza że

Re: Nie dla mnie wyjazdy... przez psy

dość nieufne wobec obcych, przypuszczam że w ogóle by nie chciały z nią wyjść. Bronek na pewno. Jasne, można by założyć że przez tydzień nie będą wychodzić wcale, niby nie umarłyby od tego - ale jaki to byłby dla nich stres! No i w tej sytuacji raczej nie byłabym zrelaksowana na wyjeździe.....

1 2 3 4 5 6