Witam za dwie godzinki wychodzę na Dzień Mamy i Taty w przedszkolu...tylko niewiem w co się ubrać?? pół szafy wywaliłam, pogoda do du.. zaraz zacznie lać Eee!! tam chyba jednak wezmę "jiny" i zawiąże kucyki, a do tego koszulka zakupiona w fibrze na necie z napisem "MOJA MAMUZKA" ala Metalica
,....sytuacja na podwórku..: "jak powiem mojej mamie, a Ona była kiedyś Nidja to zobaczysz, i zna karate i napewno jest szybsza od Ciebie.... "Mamo!!! "wyjdź i powiedz , że jesteś najszybsza"!!! -wychodzę pytam co jest grane (dzieciaki przedział wiekowy (4,5 do 6 lat), - Proszę Pani
:(((((((((
na razie problem został dostrzeżony przez jedną z gazet: gby.pl/news/dzien_matki_dzien_ojca_dla_niewidzialnych_rodzicow/ pozdr. e.
Tak ubiorę to tym razem Margaryna wraz z obrazem
Z uwagi na to, że nie byłam w stanie przygotować zagadek na Dzień Matki dzisiaj daję misz - masz na wszystkie Święta. W zestawie szarady i krzyżówki:)
Tak, nadal świętujemy dzień matki i dzień dziecka. Ja daję mamie kwiaty i jakiś prezent ( książkę, czasem coś z ubrania bo wiem, że mama lubi ciuchy dostawać a już nikt oprócz mnie nie ma odwagi ubrań jej kupować ), ona mnie daje jakiś prezent, bez kwiatów :-)
Czy corocznie dajecie prezenty, kwiaty, lub składacie życzenia swoim matkom z okazji Dnia Matki? Czy wasze matki składają wam życzenia lub dają prezenty na Dzień dziecka? Jeśli nie, to do jakiego waszego wieku świętowały ten dzień?
Jak to traktujecie? Czy matki składają wam życzenia 1 czerwca? A wy im 26 maja? Czy Dzień dziecka to jednak tylko dla maluchów, ale Dzień matki -na wieki wieków?
Ps. Moje dzieci mi skąłdają, jak im ojciec przypomni, a u niego z pamięcia tez krucho. Z tym, ze wiedza, jaki ja mam do tego stosunek, czyli z luzem i raczej na nie.
moj syn /lat 15/ się nie popisał i poza "wszystkiego najlepszego"/wymuszone:(/ nic więcej na dzień matki, czy ja powinnam potraktować w ten sam sposób dzień dziecka? Z jednej strony to chyba powinnam mu pokazać jak się 'świętuje", ale robiliśmy to przez 15 lat, więc chyba powinien się już
nangaparbat3 napisała: > To moze jednak lepiej prosto z mostu, bo jak delikatnie napomknie nie mowiac > jasno o co chodzi, syn na 99% zrozumie, ze matce przykro, ze jej złozyl zyczenia. Może i masz rację ;-)
życzę wszystkim matkom,by : -kochały swoje dzieci, -okazywały swoją miłość słowem i gestem, -poświecały czas swoim dzieciom, -nie traktowały swoich dzieci przedmiotowo jak swoją własność, -słuchały,co mówią ich dzieci, - nie krzyczały i nie biły swoich dzieci, -nie straszyły i nie
Witam, Jak ubrać dziecko na rower tzn. Młoda siedzi w foteliku na rowerze taty (fotelik montowany z tyłu)? Mówimy tutaj o dojazdach do i z klubu malucha, przy pogodzie takiej jak teraz czyli wyjazd po 7 rano ok.10 stopni Celsjusza, powrót po 16stej o różnej pogodzie 15-20 stopni. Gdy pada lub
rzeczywiście o tym nie wspomniałam: to jest ok. 3-4 km więc 10-15 minut jazdy. Tez nie jestem pewna czy to na 100% kwestia jazdy rowerem ale kolejność zdarzeń powtarza się po raz któryś. Aktualnie ubieram tak: spodenki lub legginsy, skarpetki, koszulka na krótki rękaw i cienka bluzeczka na długi
Zbliża się Dzień matki a z nim moje pytanie. Wie że zapewne powiecie rób jak serce mówi, gorzej z tym bo nic nie mówi. Z moją teściową nie rozmawiam oficjalnie od roku, było kilka ku temu powodów. Między innymi to iż nie interesuje ją wnuczek, nigdy sama go nie wzięła na spacer, ani do siebie
przyleciala do prababci, zeby jej pomogla: odbierala z przedszkola i karmila. Prababcia odrzekla: przepraszam kochanie, ale teraz to ja jade nad Bajkal. Jak wroce to Was odwiedze. Problem polega na tym, ze ona zaczela zyc pelna piersia dopiero po rozwodzie, jak dzieci wyfrunely z gniazda. Jej nikt w
ja dostaję prezenty w postaci laurki i wierszyka (mam małe dzieci) i bardzo się z nich cieszę Mojej mamie daje coś fajnego do ubrania, perfumy, itp
W Belgii dzień matki obchodzi się 8 maja, więc ja mam swój już za sobą. W tym roku w żłobku mojego dwuletniego synka dzieci wyprodukowały prazenty same. Ku mojemu ogromnemu zaskoczeniu, były to bardzo fajne prezenty. Żłobek kupił lniane torby ekologiczne w jasnym kolorze, a dzieci specjalnymi