Znalazłam w necie jakieś kody typu: shift + 1 i to się stosuje w jakimś pliku z archiwum (?) tylko gdzie to archiwum jest? Trzeba jakiś plik znaleźć sims2+2trainer.exe ale gdzie to jest???? Jeszcze jedno, sprzedałam sima, mogę go jakoś odzyskać???
Da sie odzyskać gdy ja kasuje sima i wylanczam gre to jak znowu wlaczam to już jest. Nigdy nie próbowalam shift+1 ale może chodzi ci o ctrl+shift+C ?
Ja uważam że tych kodów to wogóle nie powinno być(płatnych). Przecież to tylko gra. Jeżeli chodzi o to skąd wziąść pieniądze na nagrody to można z smsów no i są przecież jeszcze sponsorzy i tzw. patroni.Jeżeli już nic nie można zrobić, aby gra była bez kodów to zmiany w swojej 18 osobowej
Jasne, to jest tylko gra, wiec po co nagrody? Wiadomo ze gazeta chce zarobic, jak kazdy ;)
Jak zobaczyłem promocję, to od razu pomyślałem, że będzie wykręt w wykonaniu sprzedawców "ale ja kupiłem na promocji!" Oj nie nie, to nie ma tak prosto. Żeby dostać klucz trzeba było kupić nowe KONTO. A więc nie było takiej możliwości, by kupić dwa kody w cenie jednego - kupowało się KONTO
A skąd masz te kody? Jesteś pewien, że nie zostały kupione z kradzionych kart kredytowych? To częsty proceder w sieci niestety.
Dziewczynki!!! Na poczatku chcialabym serdecznie podziekowac dziewczynkom od ktorych dostalam kody. Dziekuje z czalego serca!!! ..ale chodzi mi o to , ze brakuje mi jeszcze kilku sztuk:-(. Czy jest tu jakas eMama , ktora nie zbiera kodow z Pampersow Total Care i moze mnie poratowac
!!!! PROSZE !!!!....................................O KODY !!!!!!! -- A tu jest moja Esterka :-) forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=8815878
wszyscy podaja kody a ktore klawisze trzeba wcisnac zeby kod wpisac? sry nie smiejcie sie ze mnie;D jestem tu nowa a gram od niedawna;)
Musisz wisnąć: SHIFT+CTRL+C i w lewym górnym rogu pojawi biała szylda i wtedy wpisz tam dowolny kod a potem ENTER. Gotowe. :) Pozdr. KońKomen
Nie wiem czemu moj post sie nie wkleil :/Jesli aktywowano Wam konto przy zakupach nie trzeba wpisywac zadnych kodow. Miejsce na kod jest w przypadku platnosci kuponami. Pilne- zakupy na Ebay i platnosci karta chrumpsowa 06.06.08, 19:35 Odpowiedz Mozecie mnie zlinczowac, ze nie grzebie
Czy te kody zniżkowe które można znaleźć w internecie na PalPay działają, czy ktoś z tego korzystał? -- -68/92- (poszukuję majtki Tasmania pink 8)
A w Stanach Zjednoczonych to teraz glownie MURZYNI bija ! I co?! Biali jakos nie narzekaja! (PC) Podobnie jak nie narzekaja Ukraincy i Lemkowie wymordowani w ramach Operacji "Wisla"! :-( Podobnie jak nie narzekaja dziesiatki milionow Indian POLUDNIOWO-amerykanskich wymordowanych przez
Melduję sie jako ostatnia ale może jeszcze mam u was jakąś szansę? jeśli macie to poprosze tez broszurkę. dziękuję -- www1.gazeta.pl/forum/794674,30353,794652.html?f=621&w=6837087&a=8221964<
Panie Nowey777, dotychczas żyłem w błogim przekonaniu, że powszechna paranoja obejmuje tylko fizykę skali mikro i makro. Dziś pańskie doniesienia pewnością moją zachwiały. Biologicznie nie jestem na bieżąco, proszę o wyrozumiałość i odpowiedź: -czy genetycy odkryli już ten kod w kodzie
Idzie Ci o kod histonowy?
kolejne wcielenie laweta/pol-2015/kisiel13/quinn gnida pisząca z pieniądze, jak mu się więcej zapłaci będzie wychwalał KOD pod kolejnym nickiem
odezwała sie wesz..... obrońca komitetu obalenia demokracji...