Witam, widzę wątek o butach, to poproszę o propozycje sukienek w Łodzi. Bo muszę przecież przymierzyć, podobnie jak buty? A co Wy mamy zakładacie? Pochwalcie się, te które są po czekamy na zdjęcia,linki. Dziękuję, pozdrawiam,jola
, miedzy Próchnika, a Wieckowskiego i widziałam tam bardzo ładne sukieneczki. I nawet tańsze niż ta którą szyjemy. A ponieważ komunia, akurat w ogrodników to dokupiłam jej na allegro bolerko futrzane. Jutro powinno dojść. A co butów, to w sklepach jeszcze nie widziałam. Pewnie jeszcze za wcześnie. Może Wy
Ja mam teraz fazę na długie sukienki. Do tej sibysi.pl/pl/p/Sukienka-Ida/273 takie szpilki tylko wydłuża sukienkę. Moim zdaniem super razem by to wyglądało
witam proszę o rade jakie buty i jakie dodatki do tej sukienki. Moja córka idzie w maju do komunii chce ubrać te sukienkę.
Witam kupiłam sukienkę na wesele. Długa, przydymiony róż, materiał poliester gnieciony- prasowany, długa... W sumie krój prosty... Wstawki: cieniutka koroneczka centymetrowa na szer, z muśnięciem złota nitką na tej koronce... Jakie mam kupić buty? Z powodu że sukienka była dość droga chce
Ale sukienki maksi zachęcają do szaleństwa, a nie kombinacja jak na komunię kuzynki. Sfornarina ma rację, tylko pasującej torebuni brakuje. ;-) Ja to widzę tak: -- http://smayliki.ru/smilie-1253369895.html http://s19.rimg.info/465add77b59cebdc25f7ad6c03cc2f4a.gif
Mnie się podoba. Włożyłabym bez zastanowienia. Sandałki pasują do tego najlepiej, ale kolor nie musi być biały. Mogą być cieliste, beżowe, jasno brązowe, w kolorach przygaszonej zieleni, od biedy nawet różowe. Do długiej sukienki możesz założyć nawet całkiem płaskie. Ja bym szukała czegoś takiego
paseczki węższe. Sukienka sięga mi trochę za kolano, ale mam 181 cm wzrostu i długie nogi, więc mogę sobie pozwolić na taki krój. Rozm. 40. No i mam problem z dobraniem butów... Myślałam o czerwieni: dodać wąski czerwony pasek w talii + czerwone szpilki. Musi być obcas, bo przy długości trochę za
Botki.O ile masz długie szczupłe nogi. -- Pomoc dla Krzysia
no ja bym nie założyła beżowego żakietu, tylko beżowy trencz, bo jest dłuższy i teoretycznie przykrywa sukienkę. ogólnie żakiety raczej nie wyszczuplają. pomyślałabym już raczej o jakimś eleganckim dłuższym mięciutkim blezerze (długie wysmukla).
Zależy od pogody. Na komunię syna (też czarna kiecka) miałam 2 zestawy - na zimny dzień czarne matowe kryjące rajstopy, proste czółenka i beżowy trencz, na ciepły dzień (upał się zrobił) gole nogi (nie cierpię cielistych rajstop, a sukienka zakrywala kolano) i szpilki nude, które potem zmieniłam na
za miesiac idziemy na komunię, przyjecie ma się odbyć na działce. mam problem z ubiorem, a konkretnie z butami. mam sporo letnich i eleganckich sukienek i myślę ze jakaś by się nadała, tylko nie wiem jakie buty... wolałabym nie kupować nowych. obcasy raczej odpadają, na płaskim nie bede
Nie, nie na komunię. I na ślub syna też nie:-) Na co dzień. Jak już będzie ciepło.