Pomocy !!!! Podajcie proszę jakieś propozycje konkursów/ zabaw na imprezę urodzinową 9-latka odbywającą się w mieszkaniu. Tylko nie ze strony www.gospodyni.nazwa.pl, bo te już znam. Z góry dziękuję! -- No damn cat, and no damn cradle
Martyna fajne pomysły ale co robić z dziewczynkami na urodzinach w dosyć małym pomieszczeniu:(?
Witam serdecznie, Postanowiłam zorganizować 4 urodziny córki w domu (duży i przestronny). Będzie ok. 8 dzieci w wieku od 6 do 3 lat. Rodzice przywiozą dzieci na godz. 15 i odbiorą o 18. Bardzo proszę o podpowiedź, jakie zabawy, gry, konkursy itd. mogę zoorganizowac, ażeby dzieci się dobrze
Gosiu, napisalam do ciebie na priva, na skrzynkę "gazetową". -- Agnieszka, mama Ani, Zosi i Julki
Zajmujemy się organizacją imprez urodzinowcyh dla dzieci na terenie Krakowa. Zabawy , konkursy z nagrodami i wiele innych rzeczy ,które sprawią ,że dzieci będą zachwycone !!! Napisz torcikkrakow@wp.pl
Pilnie poszukuję animatorki która zorganizuje czas 6-latką /sztuk 10/, poprowadzi zabawy i konkursy w domu solenizatki. Może ma ktos taki cenny namiar i może kogos polecic??? Kontakt: aggim@gazeta.pl
Witam, A nie myślałaś, żeby zorganizować urodzinki w jakiejś fajnej sali zabaw? Takie urodzinki są w cenie między 200, a 300 zł na 10 dzieciaczków, jest animatorka, konkursy itp. Dzieci brykają na róznych zabawkach typu basen z kulkami, zjeźdzalnie, dmuchane atrakcje, a rodzice siedzą sobie przy
mysmy wlasnie mieli urodziny coreczki w sobote (4 latka) Dzieci bylo 10:) Dzieci rodzice przyprowadzili a po 2 godzinach przyszli odebrac. Mialam jedna osobe do pomocy. 1. na srodek pokoju postawilam duze pudelko klockow (duplo) i jak przychodzily dzieci to mialy zajecie i przyzwyczajali sie
beagle i golden ), organizowane zabawy z psami itp. My tradycyjnie opóźnimy urodziny (kwiecień) i zrobimy wielką imprezę na działce dla dzieci z rodzicami. Zazwyczaj na takiej imprezie jest około 40-50 osób, dla dzieci organizujemy zabawy typu poszukiwanie skarbu, konkursy sprawnościowe
, bo było ich za mało. Jeden zatrzasnął się w kibelku, więc musiałam iść z gromadką, której się nagle zachciało siku do nieznajomego sąsiada, którego obudziłam i jeszcze kazałam przyjść włamać się do naszego kibla po dziecko. Kilka osób dobrowolnie wzięło udział w konkursie plastycznym, zjedli
A jakie konkursy organizujecie? Też mnie to czeka za 2 tygodnie (urodziny 5- latki) i na razie myslę nad koncepcją...
Ja juz dwa razy organizowałam urodziny przedszkolaka( 4 i 5 urodzinki). Za kazdym razem zapraszaliśmy tylko najlepszych przyjaciół synka(6,7 osób) Mieszkam w domu wiec nie mieliśmy ciasno. Synek tez był na takich urodzinkach u swoich kolegów. Jeśli chodzi o sposób urządzenia imprezy to: 1
Na 12-stke możesz np. : - Grac w butelke na zadania - Mini play liste urodzinowa zrobić ^^ - Wymyślec jakieś konkursy np . Kto się śmieszniej umaluje (chłopaki i girls . ) Jescze dużo jest rzeczy .
Butelka to dobry pomysł mogą być też np. krzesełka albo taki konkurs żeby do szklanki z sokiem włożyć chipsy , ciastko jakiegos cukierka lub owoca i ktoś musi to wypić z opaską na oczach żeby odgadnąć co tam jest , może też być zabawa w mumie na której są dwie lub więcej grup i w każdej grupie
Witam, organizuję przyjęcie urodzinowe dla moich córek-bliźniaczek, kończą 7 lat. Będzie ok. 18-ro dzieci, wszyscy po 7 lat, po równo dziewczynek i chłopców. Mam prośbę o podpowiedź-jakie gry, zabawy, konkursy mogę zorganizować dzieciakom, żeby dobrze się bawiły?
Witaj, ja mam szczesliwie urodziny mojej siedmiolatki za sobą. Urodziła sie w halloween, wiec jakdyby przewodnim tematem były strachy..wiekszosc dzieci były przebane. Na poczatku zrobiłam konkurs: rysowanie solenizantki, co dzieci podchwyciły wberw pozorom ochoczo i dzieki temu te 15 minut
A to ciekawe - u nas bylo dokladnie odwrotnie - tak mniej wiecej do 12-13 urodzin zawsze bylo koedukacyjnie, potem chyba ze 2 razy byly tylko dziewczynki i znow od 15 urodzin - pelna koedukacja. Tylko jak byli mali (tak do 9-10 lat) organizowalam Im konkursy, zajecia itp. - pozniej juz zawsze