Dziewczyny, Chciałam zapytać czy tak może się zdarzyć, że pobraniu wymazu z pochwy może wystąpić lekkie krwawienie? Czekam na odpowiedź. AGA
to normalne-jesli nie trwa dluzej-nie ma sie czym przejmowac
monika.antepowicz napisał(a): > miranna napisał(a): > > > Jak długo może trwać krwawienie po łyżeczkowaniu macicy po poronieniu > > zatrzymanym? Minął już tydzień od zabiegu, a ja ciągle plamię i krew jest > > jasnoróżowa a nie ciemna jak przy kończącej się
W poniedziałek miałam histeroskopię i usunięty polit. W dzień zabiegu krwawienie nie było zbyt obfite. Ale teraz to masakra. Drugi dzień nie mogę normalnie funkcjonować. Przy "intensywniejszym" ruchu typu szybkie chodzenie podpaska starcza na 1 h. Czy też tak krwawiłyście i kiedy to się skończy
eee, to raczej nie jest masakra, skoro siedzisz sobie przed kompem i robisz ankietę
ja zaczelam krwawic w 12 tyg i okazalo sie ze przyczyna byl polip na szyjce macicy oraz stan zapalny, ktory po sterovagu i gynofemidazolu zostal uleczony
Miałam stwierdzony przerost endometrium i wykonane łyżeczkowanie. Od tamtego czasu biorę progesteron w drugiej fazie cyklu. Jestem już po trzeciej od tamtej pory miesiączce i każda z nich była bardzo obfita. Nie widzę poprawy. Czy to o czymś świadczy, czy jest normalne? Dziękuję, joanna
krwawic ze skrzepami do toalety biegałam co chwilę, do tego doszedł silny skurcz macicy bolal mnie cały dół dostałam kroplowke i ból ustal . Do tej pory leżę w szpitalu strasznie się oszczędzam mąż mi we wszystkim pomaga , krwawienie ustępuje dostaje luteine 2*2 magnez i nospe.Ciagle mam nadzieję ,że z
Gdyby z ciążą było wszystko w porządku, usg by nie zaszkodziło. Można uprawiać seks w czasie ciąży, a to dużo bardziej "dotyka w czegoś w środku" i nic się nie dzieje. Z Twoją ciążą od początku coś się działo. Przykro mi, ale tak bywa. Trzymam kciuki za następną
22 kwietnia miałam zabieg elektroresekcji szyjki macicy - usunięta nadżerka z ogniskami endometriozy. Chirurgia jednego dnia. Przy wypisie dostałam informację o plamieniach utrzymujacych się do 7 dni. Poczatkowo był to podbarwony płyn. Po 4 dniach zaczęłąm krwawić i ten stan utrzymuje się po dzień
Każde krwawienie, występujące rok po menopauzie, wymaga wyjaśnienia. Koniecznie ginekolog. Cytologia to wymaz z szyjki macicy, a co w samej macicy się dzieje, to nie wykaze to badanie. Usg,- moze to przerost błony śluzowej macicy?
4 dni temu miałam wykonywane łyżeczkowanie macicy. Mam 55lat i w związku z krwawieniem (ciągnącym się przez ponad miesiąc) lekarz przeprowadził łyżeczkowanie. Może któraś z Was miała podobne doświadczenie. Napiszcie jak długo po zabiegu mogę mieć to krwawienie i czy w Waszym przypadku ten
w innym watku pisalam o przypadku mojej mamy (57 lat), ktora wlasnie z powodu krwawienia miala zabieg lyzeczkowania pare dni temu.Lekarz powiedzial, ze lekkie krwawienie i plamienie moze sie utrzymywac nawet przez 10 dni po zabiegu, bo rana po lyzeczkowaniu musi sie po prostu zagoic
pani Doktor, niestety, nie udalo sie utrzymac mojej drugiej ciazy. w niedziele mialam zabieg lyzeczkowania macicy, w zasadzie chyba resztek lozyska, bo plod po prostu wypadl ze mnie..dltego mam pytanie-jak dlugo trwa krwawienie po zabiegu i jak powinno byc intetsywne?nie krwawilam duzo jeden